UUDISED

03.01.2020: CABARET PARADIS NIGHT LUXEMBOURGIS PAKUB TASUTA PILETEID JA TASUTA MAJUTUST KUNI 20.1.2020!

Eripakkumine kabareelt PARADIS NIGHT Luxemburgis - hostessidele (FIX 50 € päevas) ja tantsijatele (FIX 60 € päevas) + kui töötate vähemalt 2 nädalat kuni 20.1.2020 siis pakub klubi tasuta edasi-tagasi lennupileteid + tasuta majutust (tavaliselt rent 10 € päevas). Säästke sadu eurosid ja teenige tuhandeid eurosid! Kiirustage kandideerima! 


01.01.2020: HEAD UUT AASTAT KOOS STARLIFE AGENCY MEESKONNA, SADADE SUUREPÄRASTE TÜDRUKUTE JA MEIE ARMASTATUD KLUBIDEGA!


⭐ A LA CHARM Hamburg Germany

⭐ ATLANTIC TABLE DANCE Osnabrück Germany 

⭐ BARE ELEGANCE LAX Los Angeles California USA 

⭐ BEVERLY HILLS CLUB Vienna Austria 

⭐ CABARET PARADIS NIGHT Luxembourg Luxembourg 

⭐ CLUB MONROE Southport England

⭐ FLAMINGO EROTIC CLUB Pori Finland

⭐ GENTLEMANS CLUB Helsinki Finland

⭐ GOLDFINGERS Prague Czech Republic

⭐ HAIFISCH BAR Zürich Switzerland  

⭐ LADY LOVE Copenhagen Denmark

⭐ LADY PINK Vaasa Finland

⭐ LIFE STRIP CLUB Gaia Portugal  

⭐ PALLADIUM Bielefeld Germany

⭐ PARADISE SHOWBAR Oslo Norway

⭐ PINK PARADISE Paris France

⭐ SC CLUB Nantes France

⭐ SILHOUETTES BEHIND KRISTALS Aberdeen Scotland  

⭐ ’T HAZEPAD Grobbendonk Belgium


22.12.2019: HÄID JÕULE KOOS STARLIFE AGENCY MEESKONNA, SADADE SUUREPÄRASTE TÜDRUKUTE JA MEIE ARMASTATUD KLUBIDEGA!


⭐ A LA CHARM Hamburg Germany

⭐ ATLANTIC TABLE DANCE Osnabrück Germany 

⭐ BARE ELEGANCE LAX Los Angeles California USA 

⭐ BEVERLY HILLS CLUB Vienna Austria 

⭐ CABARET PARADIS NIGHT Luxembourg Luxembourg 

⭐ CLUB MONROE Southport England

⭐ FLAMINGO EROTIC CLUB Pori Finland

⭐ GENTLEMANS CLUB Helsinki Finland

⭐ GOLDFINGERS Prague Czech Republic

⭐ HAIFISCH BAR Zürich Switzerland  

⭐ LADY LOVE Copenhagen Denmark

⭐ LADY PINK Vaasa Finland

⭐ LIFE STRIP CLUB Gaia Portugal  

⭐ PALLADIUM Bielefeld Germany

⭐ PARADISE SHOWBAR Oslo Norway

⭐ PINK PARADISE Paris France

⭐ SC CLUB Nantes France

⭐ SILHOUETTES BEHIND KRISTALS Aberdeen Scotland  

⭐ ’T HAZEPAD Grobbendonk Belgium


15.12.2019: UUS KLUBI MEIE NIMEKIRJAS - LIFE STRIP CLUB GAIAS-PORTOS PORTUGALIS!

 

LIFE STRIP CLUB on avatud alates 2001. aastast ja olnud peaaegu 19 eduka aasta jooksul Põhja-Portugali parim härrasmeesteklubi. Pakub tööd TANTSIJATELE ja HOSTESSIDELE. Klubi asub Gaias, mitte kaugel Portugali suuruselt teisest linnast - Portost. Klubi pakub tööd 12-18 tüdrukule. Kõik rahvused on teretulnud.  Netopõhipalk FIX tantsijatele on 50 € päevas ja hostessidele 40 € päevas. Põhipalgale lisandub + 40% tantsudest ja 25% jookides + jootraha. Teenitakse tavaliselt 2000–4000 € kuus + jootraha, kuid parimad tüdrukud on teeninud hea õnne korral ka palju rohkem. Majutust pakutakse hinnaga 60 € nädalas. Tasuta transport tööle ja tagasi. Võite taotleda ka lennupiletite hüvitamist. Tasuta transfeer Porto lennujaamast (Lissaboni lennujaamast peavad tüdrukud ise sõitma rongiga). Klubi on tavaliselt avatud esmaspäevast laupäevani, pühapäev on suletud. Heal hooajal võib klubi olla avatud 7 päeva nädalas. Tööaeg on tavaliselt 23:00-04:00, kuid neljapäeviti, reedeti ja laupäeviti 23:00-05:00. Tüdrukutele makstakse teenistus välja kord nädalas igal reedel, sularahas. Nädala jooksul saab vajadusel võtta ka avanssi. Tööl on saadaval tasuta suupisted, karastusjoogid, kohvi ja tee. Klubil on ka restoran, kus saab süüa soodsate oma personali hindadega. Soovitatav minimaalne lepinguperiood on 2 nädalat.


02.12.2019: JÕULUVANA TÜDRUKUTELE: ÄRGE MURETSEGE, ET RAHA EI OLE!
UUENDATUD 06.12.2019: On veel 2 töökohta kuni Jõuludeni Prantsusmaal!

 

Jõuluvana tüdrukutele: ärge muretsege, et raha ei ole - Starlife Agency aitab teil saada hästi tasustatud tööd ja te võite alustada isegi homme, võite teenida sadu eurosid päevas ja see kõik on tõesti lihtne.

Me muidugi hindame jõuluvana jõulumeeleolu ja optimismi, kuid päriselus on detsembriks ja jaanuari alguseks jäänud vaid vähesed viimased vabad töökohtad. Kiirustage küsima meie jõulude ja uue aasta eripakkumisi! +3725056055 WhatsApp, Viber, Telegram, iMessages ...

NB! Üks parimaid ja elegantsemaid kõrgklassi härrasmeesteklubisid Prantsusmaal - SC Club Nantes'is - pakub tööd tantsijatele teenimispotentsiaaliga 3000 kuni 12000 eurot kuus (neto sularahas) ja põhipalgaga FIX 50 eurot päevas. On veel 2 vaba töökohta tantsijatele, kes soovivad enne pühi ja aastavahetust teenida tõesti väga head raha. Klubi on suletud 22. kuni 31. detsembrini ja avatakse uuesti 01. jaanuaril. Nüüd on sobiv aeg ka töökohtade broneerimiseks jaanuariks-veebruariks.


26.11.2019: SUUREPÄRASED UUDISED LOS ANGELESEST CALIFORNIAST USA'ST - MEIE TANTSIJATEL ON VÕIMALIK SAADA LISABOONUST 1500 USD KUUS! TULGE TEENIMA KUNI 25000 USD KUUS!

Suurepärased uudised Los Angelesest Californiast USA'st - meie tantsijad klubis BARE ELEGANCE võivad oma töövahetusi alustada varem, et saada lisaboonust 50 USD päevas. Pikemate töövahetuste ja boonussüsteemiga võivad tantsijad teenida lisaks tavalisele sissetulekule 350 USD nädalas (kuni 1500 USD kuus). Klubis BARE ELEGANCE on praktiliselt võimatu teenida vähem kui 7000 USD kuus, kuid korralikult motiveeritud, andekad ja nägusad tüdrukud võivad teenida kuni 20000 USD kuus, parimad parimatest isegi kuni 25000 USD parimatel kuudel.

Meie tantsijad kiidavad jätkuvalt klubi BARE ELEGANCE, elamistingimusi ja muidugi fantastiliselt head elu Los Angeleses. Nad veedavad oma vaba aega maailmakuulsates randades, nautides California päikest ja sooja ilma, nad külastavad Disneylandi, Hollywoodi ja lõbutsevad. Töökeskkond ja kolleegid on tõeliselt suurepärased. Klubi on alkoholivaba - tähendab, et tööl pole purjus kliente ega joobes tüdrukuid.

Nüüd peale peatseid tänupühi algab aasta parim hooaeg! Kiirustage broneerima töökohta alati päikselises Californias!


 

17.11.2019: MEIE TANTSIJATELE VARAJANE JÕULUKINK 600 EURO VÄÄRTUSES, KUTSE OSALEMA JÕULU- JA UUSAASTAPIDUSTUSTEL PARIISIS NING TEENIMA ERAKORDSELT SUURT RAHA!

Kallid meie tantsijad! Kui töötate detsembris Pariisis maailmakuulsas klubis PINK PARADISE, säästate tasuta korteriga 20 eurot päevas (tavaliselt korteri üür 20 eurot päevas) ja võite võita kuni 600 eurot kuus. Meie tantsijad, kes alustavad tööd hiljemalt 15. detsembril 2019 ja töötavad 5. jaanuarini 2020 (kaasa arvatud), saavad töökohti PINK PARADISE klubis broneerida eelisjärjekorras (töökohtade arv on piiratud!). Ärge jätke kasutamata võimalust elada ja töötada jõulude ajal Champs-Elysées’l, tähistada uut aastat Pariisi südames ja teenida erakordselt suurt raha! Kiirustage kandideerima!


27.10.2018 (UUENDUS 28.10.2019): HALLOWEEN 31.10 - TEENI 1000 EUR/USD ÜHE ÕHTUGA VÕI ROHKEM! ERIPAKKUMISED HALLOWEENI NÄDALAKS!

 

Halloweeniöö on traditsiooniliselt üks parimatest rahateenimisõhtutest enamikus meie härrasmeesteklubides Euroopas ja USA-s. Tulge teenige Halloweeni ööl vähemalt 1000 EUR/USD või rohkem! Broneeri oma Halloweeni tantsutöö kohe +372 5056055 WhatsApp/Viber

UUENDUS 28.10.2019: NB! Eripakkumised Halloweeni nädalaks:

Lennake sellel nädalal tööle Norra klubisse PARADISE SHOWBAR ja saate tasuta lennupiletid Oslosse!

Broneerige sellel nädalal oma leping 2, 3 või 4 novembri nädalaks Šveitsis Zürichis klubis HAIFISCH BAR ja saate põhipalga 125 Šveitsi franki (113 EUR) päevas!

Kohe on pakkuda vaba töökoht klubis GOLDFINGERS Prahas, Tšehhi Vabariigis!  


NB! Meie vanemad uudised on arhiveeritud. Kui vajate rohkem informatsiooni meie uudiste ajaloo kohta palume võtta meiega ühendust.