TÖÖ

How to find Starlife Agency?

 

Posted by Starlife Agency OÜ on Thursday, September 5, 2019

 

⭐️ MILLIST TÖÖD PAKUME?

Pakume nii professionaalsetele kui ka algajatele TANTSIJATELE-HOSTESSIDELE nii alalist kui ka hooajalist (ka lühiajalist) tööd teenimisvõimalusega 2000-8000 eurot kuus ja rohkem (kõige tublimad rahateenijad teenivad parimatel kuudel Euroopas kuni 12000 eurot kuus ja Ameerika Ühendriikides isegi kuni 25000 dollarit kuus).

Meie tööandjateks on maailmakuulsad ja laitmatu mainega kabareed-härrasmeesteklubid Prantsusmaal, Norras, Taanis, Austrias, Soomes, Šotimaal, Inglismaal, Belgias, Luksemburgis, Saksamaal, Šveitsis, Tšehhi Vabariigis, Portugalis ja Ameerika Ühendriikides. Täpsem informatsioon meie klubide kohta: http://www.starlife.ee/klubid

Enamus meie meie klubidest pakuvad TANTSIJA-HOSTESSITÖÖD, mille sisuks on esinemine laval (topless või striptiis, pole dance akrobaatika ei ole nõutav), privaattants (topless või striptiis) ning konsumatsioon (kes on hostess ja mis on konsumatsioon vaata http://www.starlife.ee/konsumatsioon). Mõned meie klubid pakuvad ka ainult TANTSIJATÖÖD (tantsimine ilma konsumatsioonita) või ainult HOSTESSITÖÖD (konsumatsioon ilma tantsimiseta, ilma toplessi või striptiisita).

⭐️ KUIDAS ALUSTADA MEIEGA KOOSTÖÖD?

Palume saata kas WhatsApp või Viber kaudu numbrile +372 5056055 või e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. oma andmed: nimi, eesnimi, vanus, pikkus, kaal, kodakondsus, mobiiltelefoni number ning Teie Facebooki konto aadress.

Palume kirjeldada oma tantsuoskust (või eeldusi selle omandamiseks), võõrkeelteoskust (eelkõige huvitab inglise keele tase - inglise keel on peamiseks töökeeleks ja seda peaks valdama vähemalt algelisel suhtlustasemel) ning töö- või muud kogemust showbusinessi, konsumatsiooni, klienditeeninduse või muus sarnases valdkonnas.

Et kasutada meie tasuta agenditeenuseid ja kandideerida tööle meie klubides palume Teil esmalt tutvuda meie agendilepinguga http://www.starlife.ee/contract.pdf

Meie agenditeenused on tantsijatele-hostessidele tasuta. Meie agenditeenuste kasutamine on rangelt vabatahtlik. Meie kliendid ei ole kohustatud töötama meie klubides (tantsija-hostess otsustab alati ise, kas, millal ja millisesse meie klubisse tööle kandideerida ja kandidatuuri aktsepteerimisel tööle asuda). Agendileping sõlmitakse tähtajatult ning selle võib soovi korral ühepoolselt tühistada (lepingu tühistamine ei too kaasa mingeid tasu- ega trahvinõudeid, ega mingeid lepingust tulenevaid kulusid). Agendilepingu peamiseks eesmärgiks on tutvustada kliendile tööd klubides ja meie teenuste kasutamise korda, samuti leppida kliendiga kokku puhta ja turvalise töö reeglite järgimine. Meie eemärgiks on meie pakutava klubide hea valiku, suurepärase teenimisvõimaluse ning meie teenuste kvaliteedi ja professionaalsusega tekitada meie klientidel huvi pikaajaliseks ja aktiivseks koostööks. NB! Meie kliendinimekiri ei ole avalik!

Peale agendilepinguga tutvumist palume teatada, kas selle tingimused ja selles kirjeldatud meie tegevuse põhimõtted on Teile vastuvõetavad, ning kui on siis palume kinnituseks saata kas e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või WhatsApp/Viber kaudu numbrile +372 5056055 Teie passi või id-kaardi (foto)koopia.

⭐️ MILLISEID VIDEOSID-FOTOSID ON VAJA KLUBIDESSE TÖÖLE KANDIDEERIMISEKS?

Kui Teid huvitab töö TANTSIJA-HOSTESSI või TANTSIJA ametikohal siis palun tehke ja saatke meile kas e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või WhatsApp või Viber kaudu numbrile +372 5056055:
1) Lühike video-tervitus inglise keeles: “Hi! My name is … …., I am a dancer-hostess from Starlife Agency, I am … years old, I would like to work in your club to earn lots of money by performing dance shows on stage and private dances, also by selling many bottles of your best champagne! Hope to see you soon!";
2) 1-2 täispikkuses fotot elegantses pikas või lühikeses kleidis kõrge kontsaga kingades;
3) 1-2 topless* büst+portree fotot;
4) 4-5 topless* täispikkuses fotot kõrge kontsaga kingades, vaadetega eest, mõlemalt küljelt ja tagant.
* - Topless fotod pildistatakse tavaliselt thong või string tüüpi püksikestes, aga kui kandidaat ei tunne ennast mugavalt eksponeerides ennast topless siis võib kanda läbipaistva pesu või õhukeste mikrobikiinide rinnahoidjat. Liigselt paljastavad täiesti alasti fotod ei ole teretulnud. Fotod peavad olema elegantsed ja seksikad, aga siiski viisakad (mitte vulgaarsed ega pornograafilised). Vt. topless näidispilte http://www.starlife.ee/images/topless.jpg

Kui Teid huvitab töö HOSTESSI ametikohal (töö ilma striptiisita ja mitte topless) siis on vajalikud:
1) Lühike video-tervitus inglise keeles: “Hi! My name is … …., I am a hostess from Starlife Agency, I am … years old, I would like to work in your club to earn lots of money by selling many bottles of your best champagne! Hope to see you soon!”;
2) 1-2 portreefotot;
3) 4-5 täispikkuses elegantses pikas või lühikeses kleidis fotot kõrge kontsaga kingades, vaadetega eest, mõlemalt küljelt ja tagant.

NB! Video ja fotode puhul on oluline luua endast positiivne mulje naeratuse, pilgu, näoilme, kehakeele ning video puhul ka hääle ja kõnemaneeri abil, mis kogumis peaksid veenma, et olete suuteline “võluma” klubi kliente raha kulutama.

Kõige paremini sobivad amatöörvideod ja -fotod (ka selfied!), mida ei ole töödeldud ja mis on tehtud piisavalt heas valguses (parim valgus on päevavalgus!). Video ja fotod peavad alati olema värsked (soovitavalt mitte vanemad kui 3 kuud) ja tõesed. Kui videosid-fotosid on liiga palju töödeldud või kui välimuses on hiljem toimunud olulisi muutusi siis videod-fotod ei sobi. Kui soovite siis saame Teile saata ka näidisvideosid ja -fotosid ning anda täiendavaid soovitusi-juhiseid video ja fotode tegemiseks.

⭐️ NB! TEIE ANDMED ON KAITSTUD!

Kui kasutate meie agentuuri teenuseid töö leidmiseks ja tööle kandideerimiseks siis tekib tekib vajadus Teie andmete (sh. fotod, videod ja isikuandmed) käitlemiseks, mis toimub vastavalt meie Agendi- ja konsultatsioonilepingule (vt. http://www.starlife.ee/contract.pdf) ja rangelt järgides uut Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärust (GDPR – General Data Protection Regulation). Kõiki Teie fotosid, videosid ja isikuandmeid, mida olete meile edastanud või edastate, hoitakse turvaliselt ja privaatselt, neid ei avaldata kõrvalistele isikutele, meie kodulehel ega muus meedias, ning need kustutatakse Teie esimesel nõudmisel.

⭐️ MIDA PAKUME ALGAJATELE, KELLEL PUUDUVAD TÖÖKOGEMUS, TANTSUOSKUS, TANTSUKOSTÜÜMID-KINGAD?

Üldjuhul ei ole tööle asumiseks vajalik ei varasem väljaõpe, tantsutrennis käimine ega ka eelnev töökogemus. Tavaliselt piisab täiesti normaalsest tantsu- ehk liikumisoskusest. Soovi ja vajaduse korral saab kiirväljaõppe klubis tööle asumisel. Andekaid algajaid võtavad vastavalt oma võimalustele tööle mitmed meie klubid.

Vt. http://www.starlife.ee/kool:
Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub tasuta tantsutreeninguid Pariisis meie tantsijatele, kes töötavad maailmakuulsas klubis PINK PARADISE Pariisis. Tule treeni, tööta, teeni head raha ja ela Pariisi südames, Champs-Élysées'l!
Meie lepingulistele klientidele pakub Tallinnas postitantsuõpetust CITY DANCE STUDIO soodushinnaga (-10%).

Iga tantsija-hostessikarjääri alustajat, kes sõidab tööle või õppepraktikale meie klubidesse, toetame kinkekaardiga tantsukostüümide ja -kingade soetamiseks http://www.poledanceshop.ee butiikist.

⭐️ KUIDAS SAADA MEIE TÖÖPAKKUMISI NING VABADE TÖÖKOHTADE JA ERIPAKKUMISTE INFOT?

Meie värskeimad tööpakkumised ja parimad töö-uudised ootavad Teid:
Meie kodulehel http://www.starlife.ee/uudised
Meie fännilehel http://www.facebook.com/starlifeagency - ärge unustage lisamast "Like" - nii jõuavad Teieni alati meie head uudised ja pakkumised.

Olge ise julge ja pealehakkaja - küsige meie pakkumisi ja eripakkumisi!

⭐️ KUI KIIRESTI ON VÕIMALIK SAADA TÖÖLE JA ASUDA RAHA TEENIMA?

Mõnes klubis on võimalik tööd alustada juba homme-ülehomme. Osades klubides on aga 3-4 nädalat ootejärjekord. Üldjuhul suudame igale sobivale tööotsijale leida töölepingu 1-2 päeva jooksul. Kandideerige tööle kohe täna-homme ja Teie järgmine palgapäev võib olla juba mõne päeva või nädala pärast.