Kes on HOSTESS? Mis on KONSUMATSIOON?

How to find Starlife Agency?

 

Posted by Starlife Agency OÜ on Thursday, September 5, 2019

 

Meilt küsitakse sageli, kes on HOSTESS ja mis on KONSUMATSIOON?

Enamikus meie härrasmeesteklubides ei tegutse tantsijad mitte ainult tantsijate, vaid ka hostessidena. Seetõttu kutsume seda ametit tantsija-hostess.

Mõnes meie klubis töötavad paralleelselt tantsijatega ka ainult hostessid, ilma tantsimiseta. Ja paljudes neis klubides on hostessi töö kõige olulisem osa ärist.

Hostessi töö on konsumatsioon. Mõiste “konsumatsioon” tähendab tarbimise stimuleerimist (ladina keeles consumo - tarbima, kulutama). Konsumatsioon on klientide kallutamine rohkem raha kulutama. Konsumatsiooniga tegelevad tüdrukud (tantsija-hostessid ja hostessid) suhtlevad klientidega, et veenda kliente ostma tüdrukutele šampanjat ja jooke (mõnes klubis ka kergeid suupisteid või isegi a la carte eineid). Tantsijatele-hostessidele tellitavad joogid on tavaliselt alkohoolsed, kuid paljudes klubides on ka tüdrukutele mõeldud menüüs alkoholivabu jooke. Klubides on loodud süsteem, kuidas vabaneda alkohoolsetest jookidest joomiseta (alkohoolseid jooke saab ära kallata või asendada mittealkohoolsetega). Tantsija-hostess või hostess saab protsente rahast, mille kliendid tema peale kulutasid. Šampanja ja joogid härrasmeesteklubides on tavaliselt väga kallid, seega teenivad konsumatsiooniga tegelevad tüdrukud väga hästi.

Hostessitöö ja konsumatsioon professionaalsel tasemel on meelelahutuskunst ja vahel isegi teraapia. Hostess lõbustab kliente sõbraliku vestlusega, võlub naeratuse, maneeride ja välimusega.