Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

The best online shops in Italy:

Starlife - Agency 4 Dancers & Hostesses - Uudised

             

            

         

         

             

            

10.07.2019: ERIPAKKUMINE MEIE TANTSIJATELE MAAILMAKUULSALT KLUBILT PINK PARADISE - AUGUSTIS MEIE TANTSIJATELE MAJUTUS PARIISIS TASUTA! SÄÄSTKE 600€! TEENIGE TUHANDEID EUROSID!

PINK PARADISE Pariisis pakub tasuta majutust meie tantsijatele, kes töötavad augustis vähemalt 3 nädalat. Tavaline rent on 20 eurot päevas, mistõttu augustis saavad meie tantsijad kokku hoida kuni 600 eurot. Korter asub Pariisi südames, väga lähedal klubile ja Champs-Élysées'ile, vaid 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Tantsijad, kes on huvitatud tasuta postitantsutrennist - PINK SCHOOL on avatud ka augustis (vähemalt kord nädalas). PINK PARADISE dress code on nüüd ka lihtsam. Ning tantsijad võivad teenida lisaraha, nautides klubi klientidega a la carte õhtusööki klubis. Küsi lisainfot ja tule augustis teenima tuhandeid eurosid!

08.07.2019: PORI JAZZ FESTIVAL 12-20.07 - PARIMAD TÖÖNÄDALAD TANTSIJATELE PORI KLUBIS FLAMINGO!
UUENDATUD 10.07.2019: KÕIK TÖÖKOHAD KLUBIS FLAMINGO PORIS ON BRONEERITUD KUNI 20.07.

22.06.2019: Hea uudis tantsijatele - 2 uut kuulsat klubi meie nimekirjas:

 

28.05.2019: PARADISE SHOWBAR OSLOS NORRAS PAKUB NÜÜD TANTSIJATELE PAREMAID TINGIMUSI - VALI KAS “GARANTII” 60€ PÄEVAS VÕI “FIX” 40€ PÄEVAS! KÜSI KA TASUTA LENNUPILETEID OSLOSSE! MAJUTUS JA TRANSPORT OSLOS ON TASUTA!

 

19.04.2019: HÄID LIHAVÕTTEID! PARIM OSA KEVADISEST TÖÖHOOAJAST ALGAB NÜÜD! MEIE KLUBID KUTSUVAD KÕIGE SEKSIKAMAID LIHAVÕTTEJÄNKUKESI TÖÖLE KA PEALE PÜHI!

⭐️ PINK PARADISE Pariis, Prantsusmaa
⭐️ G SPOT CLUB Pariis, Prantsusmaa
⭐️ PARADISE SHOWBAR Oslo, Norras
⭐️ LADY LOVE Kopenhaagen, Taani
⭐️ BEVERLY HILLS CLUB Viin, Austria
⭐️ CRYSTAL SHOW CLUB Helsinki, Soome
⭐️ GENTLEMANS CLUB Helsinki, Soome
⭐️ LADY PINK Vaasa, Soome
⭐️ FLAMINGO EROTIC CLUB Pori, Soome
⭐️ THE MASK Aberdeen, Šotimaa
⭐️ ABILUX & AMNESIA Antwerpen, Belgia
⭐️ 'T HAZEPAD Grobbendonk, Belgia
⭐️ PAPARAZZI CLUB Larnaca, Küpros
⭐️ CABARET PARADIS NIGHT Luksemburg, Luksemburg
⭐️ A LA CHARM Hamburg, Saksamaa
⭐️ HAIFISCH Zürich, Šveits
⭐️ LOVE STORY & DREAMS, Catania lähedal, Sitsiilia, Itaalia
⭐️ BARE ELEGANCE LAX Los Angeles, Kalifornia, USA

08.04.2018: Pakume nüüd tantsijatööd kahes Pariisi klubis - meie maailmakuulsas "klubis-lipulaevas" PINK PARADISE ja nüüd ka klubis G SPOT CLUB.

G SPOT CLUB Pariisi südames Champs-Élysées'l liitus meie soovitatud klubide nimekirjaga ning pakub tantsijatele tööd, tasuta majutust, piletite kompenseerimist summas 150€ ja garanteeritud palka.

24.03.2019: Töö tüdrukutele maailma kõige õnnelikumates maades - SOOMES, TAANIS ja NORRAS!

ÜRO Maailma Õnneraporti kohaselt on 2019.a. Soome jälle ja juba teist aastat järjest maailma kõige õnnelikum riik, Taani on teisel kohal ja Norra kolmandal. Miks on see meie äris oluline? Sellepärast, et õnnelikud inimesed on parimad kliendid, tööõhkkond ja teenimisvõimalus nendes 3 riigis on suurepärased. Meil on õnn pakkuda tantsijatele tööd 6 klubis maailma kõige õnnelikumates riikides:

 CRYSTAL SHOW CLUB Helsinki Soome

 GENTLEMANS CLUB Helsinki Soome

 LADY PINK Vaasa Soome

 

 FLAMINGO EROTIC CLUB Pori Soome

taani LADY LOVE Kopenhaagen Taani

 

 PARADISE SHOWBAR Oslo Norra

13.03.2019: Ja jälle head uudised päikesepaistelisest Kaliforniast - meie parima teenimisvõimalusega klubi BARE ELEGANCE LAX (8000-25000 USD kuus!) Los Angeleses pakub nüüd meie parimatele tantsijatele laenu lennupiletite ostmiseks!

Kõige ilusamatele noortele tantsijatele pakub BARE Elegance krediiti Los Angelesse lennupiletite jaoks kuni 80% hinnast! Küsi lisainfot.

NB! Vaata seda videot, et näha klubi, Kalifornia eluviisi ja meie tantsijatele pakutavat majutust Los Angeleses.

25.02.2019: Head uudised päikesepaistelisest Kaliforniast - meie parima teenimisvõimalusega klubi BARE ELEGANCE LAX (8000-25000 USD kuus!) Los Angeleses pakub nüüd meie tantsijatele tasuta toitlustamist!

Meie klubi BARE ELEGANCE LAX Los Angeleses päikesepaistelises Kalifornias pakub nüüd meie tantsijatele tasuta toitlustamist - klubis on oma köök ning töövahetuste ajal saavad meie tantsijad tellida tasuta roogasid, suupisteid, puuvilju ja kooke.

Meie tantsijad on väga rahul klubiga, kõrge elukvaliteediga, töökeskkonnaga ning klubi väga sõbraliku ja professionaalse juhtkonnaga.

On peaaegu võimatu teenida vähem kui 8000 dollarit kuus - isegi algajaid teenivad selle summa ja rohkem, ning kogemustega professionaalid teenivad kuni 25 000 dollarit kuus. Klubi omanik ütles hiljuti: „Me vajame tüdrukuid, kes tahavad ja suudavad teenida vähemalt $ 1000 päevas! Ja see on tõeline võimalus, mitte fantaasia!” Meie tüdrukud kinnitavad, et jutt vastab tõele.

Ja isegi kui meie tantsijad teenivad tõesti head raha, on neil hea meel, et klubis pakutav maitsev toit on tasuta - alati on hea raha säästa ja vähendada igapäevaseid kulutusi.

Majutus ei ole ka kallis - esimene nädal on tasuta ja edaspidi ainult 150 dollarit nädalas. Selle video lõpus näete majutuse kvaliteeti ja mugavust - https://www.facebook.com/starlifeagency/videos/729228587445055/

NB! Veel üks mainimisväärne asjaolu on see, et BARE ELEGANCE LAX on täiesti alkoholivaba asutus. Alkoholi ei pakuta, kuid tantsijad saavad teenida alkoholivabade jookide eest lisatasu. Sellised absoluutselt alkoholivabad klubid on Ameerika Ühendriikides tavalised ja Euroopas üsna ebatavalised. Alguses olid meie tantsijad imestunud, kuid asjaolu, et nad saavad iga päev ilma alkoholi konsumatsioonita väga head raha teha, oli pigem meeldiv üllatus - töötamine ilma alkoholi konsumatsioonita on tantsijate tervise seisukohalt palju kasulikum ning töökeskkond on lihtsalt suurepärane - ei ole purjus kliente ega ka mitte purjus kolleege.

Starlife Agency soovitab uhkusega tööd klubis BARE ELEGANCE LAX! Saa staariks, teeni väga head raha ja naudi kvaliteetset elu Kalifornia päikese all! Lisateabe saamiseks võta meiega ühendust WhatsApp või Viber sõnumiga +372 5056055 või e-kirjaga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

06.02.2019: CLUB MONROE vana hea Inglismaa klassikalises kuurortis ja "golfipealinnas" Southportis on tagasi meie listis!

CLUB MONROE on elegantne eliitklubi Inglismaa kuulsaimas klassikalises kuurortlinnas ja "golfipealinnas" Southportis.

Klubis on sharing system - tantsija teenib 70% tantsudest ja 20% jookidest, lisaks veel jootraha. Klubis ei ole "house fee'd" (lava renti). Ka algajad tantsijad teenivad klubis 700-2000GBP nädalas.

Klubi pakub soodsalt väga kvaliteetset majutust kaunil rannapromenaadil asuvates korterites klubi lähedal.

Southport asub Manchesteri lähedal ja ainult 3 tunni rongisõidu kaugusel Londonist. Southport on tuntud kui ostlemisparadiis ja paljude rikaste inglaste kodulinn.

KOHE ON ALGAMAS AASTA PARIM HOOAEG SOUTHPORTIS! TULGE TÖÖLE!

 

26.01.2019: KUTSUME TANTSIJAID 5.2 TIPPKLASSI KLUBI “GENTLEMANS CLUB” AVAMISELE SOOMES HELSINKIS! ERITINGIMUSED AVAMISEKS - ESIMESED 2 NÄDALAT FIKS 50€ PÄEVAS JA KORTER TASUTA!

“GENTLEMANS CLUB” Helsingi kesklinnas on tuntud kõrgetasemeline striptiisiklubi, mis taasavatakse pärast 1,5 aastat renoveerimist 5. veebruaril 2019.a.

Klubi sisekujundus on tipptasemel, ruumi on 70 kliendile, on VIP saal, turvaline töökeskkond, professionaalne personal, sõbralik juhtkond.

ÜRO ülemaailmse õnne 2018.a. aruande kohaselt on Soome kõige õnnelikum riik maailmas (õnnelikud inimesed on head kliendid!).

2018. aastal liberaliseeriti Soome alkoholiseadused ja nüüd soomlased pidutsevad ning kulutavad raha rohkem kui kunagi varem.

“GENTLEMANS CLUB” pakub võimalust teenida head raha (1000-2000€ nädalas) + korjata väga head jootraha!

 

23.01.2019: TALVEL LIIGA KÜLM JA IGAV? AGA MEIE TANTSIJAD NAUDIVAD SOOJA PÄIKESELIST ILMA KALIFORNIAS JA TEENIVAD KUNI 1000 USA DOLLARIT PÄEVAS! 

Meie tantsijad naudivad sooja päikeselist ilma Kalifornias (praegu +20°C kuni +25°C) ja teenivad kuni 1000 USA dollarit päevas klubis "BARE ELEGANCE LAX" Los Angeleses USA’s! Kui USA on liiga kaugel või ei õnnestu sinna tööle saada, siis on meil "soojal maal" veel pakkumisi - kolm klubi Sitsiilias ja üks klubi Küprosel, kus soe Vahemere “talv” (+ 15°C) asendub peagi kuuma suvega. Ja mõned tuntud klubid troopilisest Kariibi mere piirkonnast ühinevad peagi meie nimekirjaga. Lisage oma "LIKE" meie Facebooki lehel www.facebook.com/starlifeagency ja saatke meile seal oma privaatne sõnum, et saada uusi tööpakkumisi. Ja jälgige meie alati kuumi uudiseid!

14.01.2019: Pakume tantsijatele tööd päikeselises Sitsiilias klubis NIGHT CLUB LOVE STORY USA sõjaväebaasi kõrval Catania lähedal.

Uus klubi meie nimekirjas NIGHT CLUB LOVE STORY asub otse USA sõjaväebaasi kõrval Catania lähedal ning pakub head inglise keelt kõnelevat klientuuri (itaalia keel ei ole vajalik) ja võimalust aastaringselt teenida 3000-7000 eurot kuus.

04.01.2019: SUUREPÄRASED UUDISED PÄIKESELISEST KALIFORNIAST: MEIE TANTSIJAD KLUBIS "BARE ELEGANCE LAX" LOS ANGELESES USA’S TEENIVAD KUNI 1000 USA DOLLARIT PÄEVAS!

Meie esimesed tantsijad, kes alustasid tööd meie uues klubis "BARE ELEGANCE LAX" detsembris keskel Los Angeleses California's, "sulatavad" (“cash out” väljamaksed müüdud privaattantsudest) iga töö-ööga 300 kuni 700 USA dollarit, ning koos jootrahaga on nende teenistus kuni 1000 USA dollarit töö-öö kohta. Detsembris teenisid nad umbes 7000 USA dollarit puhtalt kätte.

Ja detsembris ei olnud nad tipp-rahateenijad, sest nad töötasid vaid 2 nädalat. Tüdrukud, kes töötasid terve detsembrikuu 5 päeva nädalas, teenisid kuni 22000 USA dollarit kuus.

Lisaks nendele headele raha-uudistele on meie tantsijad teatanud, et töökeskkond, kollektiiv ja elutingimused on klubis “BARE ELEGANCE LAX" väga head, lihtsalt suurepärased. Ja loomulikult meeldib neile lisaks tööle ja heale sissetulekutele ka Los Angeles ja päikeseline Kalifornia.

Meil on hea meel, et oleme suutnud pakkuda oma tüdrukutele tõelist unistuste tööd.

Kui Sa oled bikiinimodelli välimusega julge tüdruk ja Sa oled huvitatud teenimast iga kuu ligikaudu 8000 USA dollarit, parimatel kuudel isegi kuni 25000 USA dollarit kuus siis võta meiega kohe ühendust! Pakume vabu töökohti tantsijatele Los Angeleses, parimas härrasmeesteklubis päikeselises Californias - klubis “BARE Elegance LAX All Nude Strip Club”, mõne minuti kaugusel Los Angelesi rahvusvahelisest lennujaamast (LAX), Los Angelesi kesklinnast, Beverly Hillsist, Orange'i maakonnast ja Hollywoodist.

Vaata seda videot, et näha klubi, Kalifornia eluviisi ja meie tantsijatele pakutavat majutust Los Angeleses:

 

31.12.2018: HEAD UUT AASTAT! PAKUME TULUSAT TÖÖD MEIE VANADES JA UUTES KLUBIDES - OLE STAAR JA NAUDI ELU KA 2019. AASTAL!

 

13.12.2018: Neiud! Oleme teie teenistuses ka Jõulude ajal ja aastavahetusel!

Nüüd on kõige viimane võimalus teenida head raha enne aastavahetust ja on kõige õigem aeg broneerida oma töökoht Jaanuariks-Veebruariks! Saatke meile tekstisõnum numbrile +372 5056055 (WhatsApp, Viber, iMessages, sms).

⭐️ PINK PARADISE Pariis, Prantsusmaa
⭐️ PARADISE SHOWBAR Oslo, Norras
⭐️ BADA BING Kopenhaagen, Taani
⭐️ LADY LOVE Kopenhaagen, Taani
⭐️ BEVERLY HILLS CLUB Viin, Austria
⭐️ VIP TABLE DANCE Hohenems, Austria
⭐️ CRYSTAL SHOW CLUB Helsinki, Soome
⭐️ LADY PINK Vaasa, Soome
⭐️ PUNAINEN LYHTY Jyväskylä, Soome
⭐️ FLAMINGO EROTIC CLUB Pori, Soome
⭐️ THE MASK Aberdeen, Šotimaa
⭐️ ABILUX & AMNESIA Antwerpen, Belgia
⭐️ 'T HAZEPAD Grobbendonk, Belgia
⭐️ PAPARAZZI CLUB Larnaca, Küpros
⭐️ CABARET PARADIS NIGHT Luksemburg, Luksemburg
⭐️ A LA CHARM Hamburg, Saksamaa
⭐️ MADAM STRIP CLUB München, Saksamaa
⭐️ HAIFISCH Zürich, Šveits
⭐️ BARE ELEGANCE LAX Los Angeles, California, USA

 

28.11.2018: Uus valgustatud pilkupüüdev fassaad meelitab nüüd palju rohkem kliente klubisse CABARET PARADIS NIGHT!

Pakume väga hea põhipalgaga ja lisatasudega tööd TANTSIJATELE ja HOSTESSIDELE, võimalusega teenida 3500-8000 eurot kuus (neto) Luksemburgi kesklinnas klubis CABARET PARADIS NIGHT. Algajad on teretulnud! Luksemburgi südalinnas asuva klubi uus valgustatud pilkupüüdev fassaad meelitab nüüd klubisse palju rohkem kliente. Praegu on parim hooaeg!

 

14.11.2018: UUS VIDEO TUTVUSTAB MEIE TÖÖPAKKUMIST TANTSIJATELE VÕIMALUSEGA TEENIDA KUNI 25000 USD  KUUS JA PAKUTAVAT MAJUTUST LOS ANGELESES ALATI PÄIKESELISES CALIFORNIAS

Sa oled bikiinimodelli välimusega julge tüdruk ja Sa oled huvitatud teenimast iga kuu ligikaudu 8000 USA dollarit, parimatel kuudel isegi kuni 25000 USA dollarit kuus? Kui jah, siis võta meiega kohe ühendust! Pakume vabu töökohti tantsijatele Los Angeleses, parimas härrasmeesteklubis päikeselises Californias - BARE Elegance LAX All Nude Strip Club, mõne minuti kaugusel Los Angelesi rahvusvahelisest lennujaamast (LAX), Los Angelesi kesklinnast, Beverly Hillsist, Orange'i maakonnast ja Hollywoodist. Vaata seda videot, et näha klubi, Kalifornia eluviisi ja meie tantsijatele pakutavat majutust Los Angeleses. 

 

02.11.2018: Hurraa! Et aidata täituda sadade meie tantsijate unistustel me laiendasime tegevust ning pakume nüüd töökohti mitte ainult Euroopas, vaid ka Ameerikas! Kuulus BARE ELEGANCE LAX Los Angeleses Californias liitus meie klubide nimekirjaga.

Bare Elegance LAX All Nude Strip Club, mis ühines meie klubide nimekirjaga täna, asub mõne minuti kaugusel Los Angelesi rahvusvahelisest lennujaamast (LAX), Los Angelesi kesklinnast, Beverly Hillsist, Orange'i maakonnast ja Hollywoodist. Küsi tingimusi ja infot meie konsultantidelt.

29.09.2018: "EUROOPA NAFTAPEALINNA" PARIM KLUBI THE MASK  - TEENI 600-3000€ NÄDALAS!
 

Kutsume tööle Šotimaa rikkaima linna Aberdeeni parimasse klubisse THE MASK. Ka algajad on teretulnud. Alanud aasta parimal rahateenimise hooajal teenivad meie tantsijad klubis THE MASK 600-3000 eurot nädalas.

Aberdeen kannab nime "Euroopa naftapealinn" ("Oil Capital of Europe") ja linn on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks Suurbritannias. Hea äri saladus Aberdeenis on naftatööstus. Maailma suurima kopterilennujaamaga ja off -shore naftapuurplatvorme teenindavate laevade sadamaga on Aberdeen Euroopa naftatööstuse keskuseks. Aberdeen on jõukas ja kosmopoliitiline linn, tuntud suurejoonelise ja rikkaliku arhitektuuri poolest. Enamus hooneid on ehitatud graniidist, mistõttu nimetatakse Aberdeeni ka "Graniidilinnaks" ("The Granite City"). Samuti on kuulsad linna paljud kaunid pargid ja aiad, ning pikk liivane mererand. Šotlaste suurepärane iseloom ja majanduslik heaolu Aberdeenis tagavad klubidele fantastiliselt hea klientuuri.

Kõikidele tantsijatele-hostessidele, nii proffidele kui ka algajatele, pakub THE MASK sharing-süsteemi ilma house fee'ta (70% tantsijale-hostessile, 30% klubile).

17.09.2018: Hurraa! “OKTOBERFEST HOOAEG” algab sel nädalal! Kiirustage teenima väga head raha just nüüd, kuni 12000 eurot kuus! NB! UUENDATUD 29.09.2018: Klubis BEVERLY HILLS CLUB Viinis algas “OKTOBERFEST HOOAEG”  erakordselt hästi ja tipphooaeg kestab kuni Jõuludeni! Vt. video.

“OKTOBERFEST" algab sel nädalal ja see on parim hooaeg, et teenida väga head raha meie klubides mitte ainult Saksamaal ja Austrias, vaid ka Šveitsis, Taanis, Norras, Soomes, Prantsusmaal ja teistes riikides. Sel hooajal teenivad meie parimad tantsijad-hostessid kuus kuni 12000 eurot kuus. Tulge teenima suurepärast raha, näiteks Saksamaa klubides A LA CHARM Hamburgis ja MADAM STRIP CLUB Münchenis, Austria klubis BEVERLY HILLS CLUB Viinis, Šveitsi klubis HAIFISCH Zürichis, Taani klubides BADA BING ja LADY LOVE Kopenhaagenis ja paljudes teistes meie klubides - vaadake täielikku nimekirja aadressil www.starlife.ee/klubid ja kerige see leht alla, et näha ka meie viimaseid uudiseid.

 

11.08.2018: Eile me kaotasime sõbra ja äripartneri. Puhka rahus, Erkki Toppinen.

Jyväskyläs asuva Soome vanima härrasmeesteklubi PUNAINEN LYHTY asutaja Erkki Toppinen hukkus eile mootorrattaõnnetuses.

Erkki ei olnud mitte ainult parim klubiboss, ta oli ka sõber, ning kõige ausam ja usaldusväärsem tööandja ja äripartner.

Meie kaastunne Erkki perele, sõpradele ja kolleegidele.

 

07.08.2018: PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs kutsub tantsijaid teenima kuni 3000 eurot nädalas.

Vanim ja tuntuim härrasmeesteklubi Soomes PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs kutsub tantsijaid töötama ja hästi teenima, eriti suurte rahvusvaheliste ürituste ajal (kuni 3000 eurot nädalas).

Näiteks rasketehnika mess FinnMETKO (30.8-1.9) ja põllumajandussektori ja masinate mess KoneAgria (11-13.10) on lähimad suured üritused, kuhu tuleb palju rikkaid kliente kogu maailmast. Saamaks privileegi töötamiseks nende sündmuste ajal on vaja alustada tööd juba lähiajal.

Head raha teenitakse Jyväskyläs aastaringselt. Ärge unustage, et vastavalt ÜRO ülemaailmse õnne aruandele, mis avaldati 14.3.2018, SOOME ON MAAILMA ÕNNELIKUIM RIIK! Ja Soome uus liberaalsem alkoholimüügi reeglistik võimaldab nüüd töötada ja pidutseda kauem - soomlased kulutavad rohkem raha ja meie tantsijad Soomes teenivad palju rohkem raha kui kunagi varem.

Küsi lisainformatsiooni ja eripakkumisi (väga headele kandidaatidele võib klubi pakkuda tasuta majutust ja kompenseerida Jyväskylässe sõitmisel piletite maksumuse)!

01.08.2018: Eelmisel nädalal teenisid Soomes meie tantsijad 3000 eurot nädalas! Ja on veel häid uudiseid! Tasuta piletid ja tasuta majutus!

Rally Finland Jyväskyläs oli triumf mitte ainult Eesti rallisõitjale Ott Tänakule, kes võitis WRC Neste Ralli Soomes pühapäeval 29.7.2018, see oli triumf ka Starlife Agency Eesti tantsijatele, kes teenisid ralli nädalal tuhandeid eurosid Soome vanimas härrasmeesteklubis PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs. "See ei ole halb, kui teenida 3000 eurot ühe nädala jooksul" ütleb üks tantsijatest. Ja klubiomaniku sõnul ei teeninud keegi sel nädalal vähem kui 1500 eurot. PUNAINEN LYHTY pakub traditsiooniliselt suurepärast teenimisvõimalust, eriti suurte rahvusvaheliste ürituste ajal, mis Jyväskyläs sageli toimuvad. Nüüd on järgmine suursündmus augusti lõpus toimuv FinnMETKO 2018 näitus, kusjuures selle ürituse ajal on oodata sama head teenimisvõimalust kui Rally Finland ajal.

LADY PINK Soome kõige päikesepaistelisemas linnas Vaasas kutsub alates sellest nädalavahetusest tööle 2 tantsijat ja pakub piletihinna kompenseerimist kuni 200 euro ulatuses ja majutust tasuta (tavaline hind 10 eurot päevas).

FLAMINGO Soome "Rivierana" tuntud kuurort- ja kontsertlinnas Poris pakub piletihinna kompenseerimist kuni 100 euro ulatuses ja majutust tasuta. Ja loomulikult ootab teid Poris Skandinaavia parim mererand Yyteri Beach ja 6 km valget liiva!

18.07.2018: Suurepärane uudis meie tantsijatele - TEENIGE RAHA SÜÜES ÕHTUST PARIISIS!

Maailmakuulus ja Euroopa nr. 1 härrasmeesteklubi PINK PARADISE Pariisis avas oma restorani ja nüüd võite otse klubis klientidega õhtustada, süüa maitsvat toitu ja kliendid võivad teile teie aja eest tasuda Pink piletitega (Pink Tickets). Saate ka valida, kas õhtusöögi ajal esitate oma lavashow või jätate selle vahele. Magustoiduks saate klientidele hõlpsasti müüa oma privaattantsushow! Süües raha teenimine on uus võimalus suurendada oma sissetulekut.

Ja meil on veel häid uudiseid uutele tantsijatele, kes alustavad augustis tööd klubis PINK PARADISE - võidate 600€ lisaks tavapärasele sissetulekule (2000- 8000€ kuus), sest teie majutus Pink Apartmentis on augustis tasuta (majutuse tavahind on 20€ päevas, 600€ kuus). Tulge teenige suurepärast raha ja nautige elu otse Pariisi südames Champs-Élysées vahetus läheduses meie armastatud klubis PINK PARADISE!

 

16.07.2018: PRANTSUSMAA VÕITIS 2018 JALGPALLI MM! NÜÜD ON ÕIGE AEG TULLA TÖÖLE KLUBISSE PINK PARADISE PARIISIS! VÕIDA 600€ - AUGUSTIS ON MAJUTUS PARIISIS TASUTA (TAVALISELT 20€ PÄEVAS)!

Prantsusmaa võitis jalgpalli maailmameistrivõistlused ja maailmakuulus PINK PARADISE Pariisis tähistab seda pakkudes uutele tantsijatele augustis majutust Pariisis tasuta (võit 600€ kuna tavaline majutuse maksumus on 20€ päevas). Tule tööta ja teeni head raha (2000-8000€ kuus) elades tasuta Pariisi südames, Champs-Élysées'l! 

 

13.07.2018: SUVI EI OLE VEEL LÄBI! VEEL ON PAKKUDA TULUSAID TÖÖKOHTI SUVEKS! KIIRUSTA TEENIMA KUNI 8000€ KUUS!

Vaata videot - videole on lisatud juulis ja augustis vabade töökohtade loetelu. Meil on pakkuda töökohti ka parimate mererandade vahetus läheduses. Kiirusta, sest vabu töökohti suve 2. pooleks jääb järjest vähemaks.

 

03.07.2018: Viimane kutse tööle juulikuus Šveitsi rikkaima linna Zürichi vanimas härrasmeesteklubis HAIFISCH! Põhipalk  FIX 100CHF (ca 90EUR) päevas. Keskmine teenistus 5000EUR kuus, aga võib teenida ka rohkem. UUENDATUD 07.07.2018: Järgmine vaba töökoht alates 01.08.2018.

Kuulus Šveitsi klubi HAIFISCH Zürichis (tegutseb alates 1965. aastast - vanim klubi Zürichis!) pakub töökohti põhipalgaga FIX/päev: TANTSIJA-HOSTESS 100CHF (ca 90EUR) ja HOSTESS 80CHF (ca 70EUR). Tüdrukud teenivad tavaliselt 5000-10000EUR kuus, aga mitte kunagi vähem kui 3000EUR kuus. Turvaline ja puhas töö (klubis ei paku seksi- ega eskortteenuseid). Majutus on tasuta. Lepingud tavaliselt vähemalt 4 nädalaks. Juulikuuks on veel 1 vaba töökoht, huvi korral soovitame kiirustada. Hetkel on õige aeg kandideerida tööle augustiks-septembriks.

22.06.2018: HEAD JAANIPÄEVA! HEAD TÖÖ-UUDISED SOOMEST JA MUJALT!

Väga head uudised Soome vanimast härrasmeesteklubist PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs: Alates 2. juulist on klubi avatud kauem - alkoholi müük kuni 04:00 (oli kuni 02:00) ja privaadid kuni 05:00 (oli kuni 02:00). Ja erandina on klubi avatud pühapäeval 29. juulil - maailmakuulsa RALLY FINLAND viimasel päeval, mil meie tantsijad loodavad teenida hullult head raha. On veel üksikuid kohti juuliks … ja august tõotab samuti tulla hea rahateenimise kuu.

Kohe peale Jaanipäeva on tööd pakkuda ka klubides PARADISE SHOWBAR Oslos Norras, BEVERLY HILLS CLUB Viinis Austrias, PAPARAZZI CLUB Larnacas Küprosel ja mitmetes teistes meie klubides.

 

13.06.2018: Kuulus Šveitsi klubi HAIFISCH Zürichis on nüüd meie nimekirjas! FIX 100CHF päevas! Teenistus 5000€ kuus ja rohkem!

Kuulus Šveitsi klubi HAIFISCH Zürichis (tegutseb alates 1965. aastast - vanim klubi Zürichis!) pakub töökohti põhipalgaga FIX/päev: TANTSIJA-HOSTESS 100CHF (ca 90EUR) ja HOSTESS 80CHF (ca 70EUR). Tüdrukud teenivad tavaliselt 5000-10000EUR kuus, aga mitte kunagi vähem kui 3000EUR kuus. Turvaline ja puhas (ei ole seksi- ega eskortteenused). Majutus on tasuta. Lepingud tavaliselt vähemalt 4 nädalaks. Järgmine vaba töökoht on alates 1. juulist 2018.a. Kiirustage kandideerima!

 

09.06.2018: MEIE ARMASTATUD PINK PARADISE PARIISIS TÄHISTAS OMA 16-NDAT SÜNNIPÄEVA! PALJU ÕNNE!

Järgmised vabad töökohad klubis PINK PARADISE on alles augustis. Juuniks-juuliks on võimalik registreeruda ootelehele. Kiirustage broneerima töökoht Pariisis või registreeruge ootelehele.

 

01.06.2018: Tantsijad! Töötage Soome vanimas härrasmeesteklubis PUNAINEN LYHTY juunis ja saage kutse tööle aasta kõige tulusamal RALLY FINLAND nädalal 23-29 juulil!

Igal suvel on meie tantsijatel võimalus teenida hullumeelselt head raha Kesk-Soomes Jyväskyläs toimuva maailma ühe suurima autospordisündmuse RALLY FINLAND ajal. NB! Et kandideerida tööle RALLY FINLAND nädalaks 23-29 juulil Soome vanimasse härrasmeesteklubisse PUNAINEN LYHTY peaksite töötama seal vähemalt 2 nädalat ka juba juunis. Kiirustage broneerima oma töökohti!

 

14.05.2018: KLUBIS PAPARAZZI CLUB UUS TÖÖSÜSTEEM JA PAREMAD PALGATINGIMUSED - TÕELINE UNISTUSTE TÖÖ SUVEKS!

Alates 2002. aastast edukalt tegutsev diskoteek ja ööklubi (ei ole striptiisikubi) PAPARAZZI CLUB Larnacas Küprosel teatab, et nüüdsest võivad neiud valida 3 töösüsteemi  vahel:
1. HOSTESS JA GO-GO TANTSIJA - PÕHIPALK FIX 60€ PÄEV + 25% JOOKIDEST + 30% ŠAMPANJAST + 30% VIP TANTSUSHOWST + 100% JOOTRAHAST;
2. HOSTESS JA GO-GO TANTSIJA - EI OLE PÕHIPALKA, KUID ON SUUREMAD KOMISJONITASUD - 30% JOOKIDEST + 40%  ŠAMPANJAST + 50% VIP TANTSUSHOWST + 100%  JOOTRAHAST;
3. HOSTESS - PÕHIPALK FIX 40€ PÄEV + 25% JOOKIDEST + 30% ŠAMPANJAST + 30% VIP TANTSUSHOWST + 100% JOOTRAHAST.
Tasuta transfeer lennujaamast/lennujaama. Tasuta korter. Üks Vahemere kauneimaid randasid Finikoudes Beach ootab mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel! KIIRUSTAGE BRONEERIMA OMA UNISTUSTE TÖÖ SUVEKS!

09.05.2018: KIIRUSTA! BRONEERI OMA UNISTUSTE TÖÖKOHT SUVEKS! TULE TEENI KUNI 8000€ KUUS (PARIMATEST PARIMAD TEENIVAD KA ROHKEM!)!

⭐️ PINK PARADISE Paris, France - ALMOST FULL, 1-2 PLACES MAYBE IN END OF MAY OR JUNE;
⭐️ PARADISE SHOWBAR Oslo, Norway - ALMOST FULL, BUT MAYBE 1 PLACE FROM THIS OR NEXT WEEK;
⭐️ BADA BING Copenhagen, Denmark - COMPLETELY FULL TILL END OF JUNE, BUT POSSIBLE TO APPLY THROUGH WAITING LIST (IF SOMEONE CANCELS);
⭐️ LADY LOVE Copenhagen, Denmark - 1 PLACE FROM THIS WEEK OR NEXT WEEK (NB! ICE HOCKEY WORLD CHAMPIONSHIP WILL BRING MANY CLIENTS IN MAY! );
⭐️ BEVERLY HILLS CLUB Vienna, Austria - 2 PLACES FROM NEXT WEEK;
⭐️ VIP TABLE DANCE Hohenems, Austria - 1 PLACE FROM THIS WEEK;
⭐️ CRYSTAL SHOW CLUB Helsinki, Finland - ALMOST FULL, MAYBE 1 PLACE NEXT WEEK;
⭐️ LADY PINK Vaasa, Finland - ALMOST FULL, MAYBE 1 PLACE FROM THIS WEEKEND;
⭐️ PUNAINEN LYHTY Jyväskylä, Finland - COMPLETELY FULL, ONLY FEW PLACES IN JUNE AND JULY (NB! SOON WILL RALLY FINLAND IN JYVÄSKYLÄ -TIME TO MAKE CRAZY MONEY!);
⭐️ FLAMINGO EROTIC CLUB Pori, Finland - A NEW CLUB ON OUR LIST, ALMOST FULL, 1-2 PLACES FROM NEXT WEEK (NB! VERY GOOD FOR SUMMER - NEARBY THE BEST BEACH IN SCANDINAVIA!);
⭐️ PRIVATE EYES 1 Aberdeen, Scotland - ALMOST FULL, FEW PLACES MAYBE SOON;
⭐️ PRIVATE EYES 2 Aberdeen, Scotland - ALMOST FULL, FEW PLACES MAYBE SOON;
⭐️ PRIVATE EYES Dundee, Scotland - ALMOST FULL, FEW PLACES MAYBE SOON;
⭐️ PRIVATE EYES Inverness, Scotland - ALMOST FULL, FEW PLACES MAYBE SOON;
⭐️ ABILUX Antwerp, Belgium - ALMOST FULL, 1-2 PLACES MAYBE SOON;
⭐️ AMNESIA Antwerp, Belgium - ALMOST FULL, 1-2 PLACES MAYBE SOON;
⭐️ ’T HAZEPAD Grobbendonk, Belgium - NOW COMPLETELY FULL, 2 PLACES FROM 28 MAY;
⭐️ PAPARAZZI CLUB Larnaca, Cyprus - 2 DANCERS OR HOSTESSES URGENTLY NEEDED (NB! NEW BETTER CONDITIONS AND HIGHER EARNING POTENTIAL NOW, NEARBY THE BEST MEDITERRANEAN BEACH - FINIKOUDES BEACH!);
⭐️ CABARET PARADIS NIGHT Luxembourg, Luxembourg - ALMOST FULL, 1-2 PLACES MAYBE SOON;
⭐️ A LA CHARM Hamburg, Germany - NOW COMPLETELY FULL, 1 PLACE FROM 1 JUNE.

 

04.05.2018: Klubi FLAMINGO EROTIC CLUB Soomes Poris liitus meie tantsijatele soovitatavate tööandjate nimekirjaga.

Hea sissetuleku, turvalisuse, puhta töö ja sõbraliku õhkkonna garanteerib Soomes Poris asuv klubi FLAMINGO EROTIC CLUB, mis hiljuti liitus meie tantsijatele soovitatavate tööandjate nimekirjaga. Majutus on tasuta. Klubi asub Pori kesklinnas ning klubis on alati kliente ja tööd. Pori on suurepärane mereäärne linn - Skandinaavia "Riviera", mille on teinud kuulsaks lähistel asuv Yyteri rand (NB! Soome parim rand, 6 km valget liiva!) ning rahvusvahelised muusikafestivalid ja kontserdid. Tantsutöö klubis FLAMINGO EROTIC CLUB on ideaalne töö suveks ja ka aastaringselt.
Jälgi meie uudiseid! Küsi lisainfot! Kiirusta broneerima oma töökoht peatselt algavaks suveks!

 

12.04.2018: PAPARAZZI CLUB AVAS 2. KORRUSE VIP ŠAMPANJASALONGI! NÜÜD SUUREM FIX PÕHIPALK JA KA TABLE-DANCE SHOW (JOOTRAHA 100% TANTSIJALE!)!

Peale pikka külma talve pakume kuuma töölepingut ja fantastilist puhkust Vahemere parimas kuurortis Larnacas Küprosel! Alustage oma suve kasvõi homme! Selle nädala päevased temperatuurid on 23°-27°, peagi 30° ja enam.

Meie palju aastaid hea koostööpartner PAPARAZZI CLUB Larnacas avas 2. korruse VIP Champagne Lounge’i, kus teenitakse 17-18% šampanjapudelite konsumatsioonist ja kus võib lisaks konsumatsioonile nüüd esineda ka topless table-dance privaatshow’ga ning teenida 100% tantsude jootrahast! PAPARAZZI ei ole enam ainult diskoteek vaid on härrasmeesteklubi ja palju suurema rahateenimise potentsiaaliga. Ja alates sellest hooajast pakutakse ka suuremat põhipalka - FIX €50 päevas tantsijatele-hostessidele, €40 päevas hostessidele (seal saab töötada ka ilma tantsimata). Majutus klubi ja ühe Vahemere kuulsaima ranna Finikoudes Beach’i läheduses on tasuta.

Kui on huvi siis küsige lisainfot. 

 

23.03.2018: Pakume tööd maailma kõige õnnelikumates riikides.

ÜRO 14. märtsil avaldatud õnneraporti järgi on Soome 156 riigi hulgas maailmas kõige õnnelikum maa. Soomele järgnevad õnnelikkuselt 2. kohal Norra ja 3. kohal Taani.

Oleme uhked, et pakume tööd ka nendes kolmes kõige õnnelikumas riigis. Meil on 3 klubi Soomes, 1 klubi Norras ja 2 klubi Taanis:

⭐️ CRYSTAL SHOW CLUB Helsinki, Soome
⭐️ LADY PINK Vaasa, Soome
⭐️ PUNAINEN LYHTY Jyväskylä, Soome
⭐️ PARADISE SHOWBAR Oslo, Norra
⭐️ BADA BING Kopenhaagen, Taani
⭐️ LADY LOVE Kopenhaagen, Taani

 

20.03.2018: KIIRUSTA BRONEERIMA TÖÖKOHTA KEVADEKS JA/VÕI SUVEKS!

 

05.03.2018: Meie uus aadress on Tornimäe 5, 2. korrus, Тallinn, EE-10145 Eesti

Asukoht kaardil https://goo.gl/maps/BDPVZTWNyfC2

Meie uus asukoht Tallinna kesklinnas Swissoteli kõrvalmajas on kergesti ligipääsetav autoga, ühistranspordiga ning jalgsi. Kaugus lennujaamast on 3,5 km, bussijaamast 2,0 km. Lähim trammipeatus on Paberi ning lähimad bussipeatused on Kaubamaja ning Viru keskus. Parkida saab maa-aluses EuroPark Tornimäe autoparklas, Stockmanni kaubamaja parklas, Maakri ning Tornimäe tänaval. 

Kohtumised palume eelnevalt kokku leppida. Kokkulepitud kohtumisele saabudes palume helistada +372 5056055.

 

14.02.2018: HEAD SÕBRAPÄEVA KOOS MEIEGA SOOVIVAD:

⭐️ PINK PARADISE Pariis, Prantsusmaa
⭐️ CABARET LE RIO Metz, Prantsusmaa
⭐️ PARADISE SHOWBAR Oslo, Norras
⭐️ LADY LOVE Kopenhaagen, Taani
⭐️ BEVERLY HILLS CLUB Viin, Austria
⭐️ VIP TABLE DANCE Hohenems, Austria
⭐️ CRYSTAL SHOW CLUB Helsinki, Soome
⭐️ LADY PINK Vaasa, Soome
⭐️ PUNAINEN LYHTY Jyväskylä, Soome
⭐️ CLUB MONROE Southport, Inglismaa
⭐️ PRIVATE EYES 1 Aberdeen, Šotimaa
⭐️ PRIVATE EYES 2 Aberdeen, Šotimaa
⭐️ PRIVATE EYES Dundee, Šotimaa
⭐️ PRIVATE EYES Inverness, Šotimaa
⭐️ ABILUX Antwerpen, Belgia
⭐️ AMNESIA Antwerpen, Belgia
⭐️ 'T HAZEPAD Grobbendonk, Belgia
⭐️ PAPARAZZI CLUB Larnaca, Küpros
⭐️ CABARET PARADIS NIGHT Luksemburg, Luksemburg
⭐️ A LA CHARM Hamburg, Saksamaa

 

31.01.2018: Väga head tööuudised Hamburgist Saksamaa parimast härrasmeesteklubist “A LA CHARM”!

Alates 01. veebruarist pakume lisaks tavalistele lepingutele ka LÜHIKESI 6-PÄEVASEID LEPINGUD (AINULT 6 PÄEVA!) SUURENDATUD PÕHIPALGAGA 70€ PÄEVAS (NETO, SULARAHAS KÄTTE) + komisjonitasu tantsudest ja jookide konsumatioonist 30% + tasuta majutus. 6 PÄEVAGA VÕIB TEENIDA 500-2000€ PUHTALT KÄTTE ja neid lühilepinguid saab ka kombineerida tööga meie teistes klubides Viinis, Kopenhaagenis, Oslos, Pariisis ja mujal Euroopas (reisides tööle või töölt tagasi läbi Hamburgi).

 

17.01.2018: Jõuludejärgne depressioon on läbi ja hea äri on tagasi!

Jõuludejärgne depressioon on läbi ja hea äri on tagasi - eelmisel nädalal enamus meie tüdrukuid (tantsjad ja hostessid) teenisid meie klubides ainult nädalavahetusega üle 1000 euro! Meil on vabu töökohti Prantsusmaal, Norras, Taanis, Austrias, Soomes, Inglismaal, Šotimaal, Belgias, Küprosel, Luksemburgis ja Saksamaal. Tahate töötada? Ootame Teid!

04.01.2018: Soome alkoholiseaduste reformimine parandas härrasmeesteklubide äri ja suurendas meie tantsijate sissetulekupotentsiaali!

Soome president Sauli Niinistö kiitis heaks alkoholi käsitlevate õigusaktide liberaliseerimise reformi. Uus seadus jõustus alates 2018. aasta 1. jaanuarist. Vastavalt uuele seadusele tõusevad eelkõige mittespetsialiseeritud kauplustes müüdavate alkohoolsete jookide alkoholi protsendipiirangud. Lisaks sellele liberaliseeritakse alates aasta algusest restoranide lahtiolekuajad ja alates 1. märtsist 2018 saavad härrasmeeste klubid pikemat aega alkoholi müüa.

Meie klubid LADY PINK Vaasas ja PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs on juba teatanud - alates 1. märtsist 2018 on klubid avatud kella 4-ni hommikul, vähemalt nädalavahetustel.

Lisaks täiendavatele tundidele raha teenimiseks võidavad meie tantsijad juba täna uue liberaalse alkoholipoliitika üldisest positiivsest mõjust - ööelu muutub aktiivsemaks, rohkem inimesi on rõõmsamas tujus ja klubides on rohkem kliente - tantsijate sissetulekud suurenevad.

 

01.01.2018: HEAD UUT AASTAT!

Meie Soome klubid PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs ja LADY PINK Vaasas pakuvad tantsijatele, kes soovivad teenida raha juba homme või ülehomme,  tasuta majutust ja tasuta pileteid. Jaanuari alguseks ennustatakse väga head teenistust. Näiteks Jyväskyläs ootavad püsikliendid peale pikki jõulupühi kannatamatult klubi taasavamist!

Ka meie teised klubid Soomes, Prantsusmaal, Norras, Taanis, Austrias, Inglismaal, Šotimaal, Belgias, Luksemburgis ja Saksamaal kutsuvad tantsijaid  (mõned klubid ka hostesse, kes ei tantsi) tööle juba eeloleval nädalavahetustel. Küsige lisainfot ja eripakkumisi!

 

07.12.2017: Uued klubid ja eripakkumised - loe ja vaata meie viimaseid uudiseid! UUENDATUD 21.12.2017!

Detsembris pakuvad mitmed meie klubid suuremat põhipalka (FIX kuni 120€ päevas) ja boonuseid (tasuta majutus ja/või tasuta piletid). Meie klubide nimekirja on lisandunud 4 uut klubi. Küsige infot ja eripakkumisi. NB! Kiirustage broneerima töökohti jaanuariks-veebruariks juba täna, sest peale Jõule ja aastavahetust on töösoovijaid palju ja vabu töökohti vähe!

NB! Jõulutervitus ja ERIPAKKUMINE klubilt CABARET SHOWGIRLS Luxembourg’i kesklinnas: Töödake kuni 31. detsembrini 2017 (sh.) ja teie põhipalk FIX on kahekordne - TANTSIJA-HOSTESS 120€ PÄEVAS JA HOSTESS 100€  PÄEVAS! Ja loomulikult, koos lisanduva 20%-ga konsumatsioonist ja 50%-ga privaattantsudest VÕITE ENNE AASTAVAHETUST TEENIDA TUHANDEID EUROSID!

 

06.12.2017: Uus klubi meie nimekirjas - 'T HAZEPAD Grobbendonkis Belgias!

 

22.11.2017: Taani pealinna Kopenhaageni parimas härrasmeesteklubis LADY LOVE on alanud tipphooajal tantsijatel võimalik teenida kuni 5000€ nädalas ja ka algajad ei teeni alla 1000€ nädalas.

Taani pealinna Kopenhaageni parimas härrasmeesteklubis LADY LOVE on alanud aasta parim rahateenimise hooaeg. Tantsijatele pakutakse põhipalka  FIX 65€ päevas ja lisaks väga häid komisjonitasusid privaattantsudest ja konsumatsioonist. On võimalik teenida kuni 5000€ nädalas ja alla 1000€ nädalas ei peaks keegi teenima. Teretulnud on ka ilma varasema töö- ja tantsukogemuseta algajad, kellele klubi pakub kohapeal kiirväljaõpet. Pakutakse ka majutust klubist 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

On veel 2 vaba töökohta. Kiirustage!

 

01.11.2017: Varajane jõulukink Viinist - alates tänasest teenivad tantsijad-hostessid ja hostessid klubis BEVERLY HILLS CLUB šampanja konsumatsioonist 20% senise 15% asemel! Aasta parim hooaeg miljonäride linnas on alanud!

Pakume tööd tantsijatele-hostessidele ja hostessidele (ilma tantsimiseta) Austria kõige glamuursemas ööklubis BEVERLY HILLS CLUB, Viini kesklinnas, võimalusega teenida 1200-8000€ kuus.

TANTSIJA-HOSTESS teenib 2000-8000€ kuus.

HOSTESS teenib 1200-4000€ kuus.

Põhipalk FIX 40€ päevas (tantsija-hostess) või 20€ päevas (hostess) + 20% jookidest + 45% privaattantsust + jootraha + tasuta korter. Tasuta VIP-transfer lennu-/bussi-/raudteejaamast. Tasuta väljaõpe algajatele. 

Töö on 100% TURVALINE ja PUHAS - ei ole prostitutsioon, ei ole eskort- ega massaažiteenused.

Lühikesed proovilepingud.

NB! Viin on tuntud Austria miljonäride suure tiheduse poolest ja linn on viiendat aastat järjest hääletatud maailma kõige elamiskõlblikumaks linnaks. Viin kannab ka tiitleid maailma muusikapealinn ja Euroopa luksusepealinn. Viini hinnatakse ka kui ühte kõige turvalisematest linnadest maailmas.

Novembriks-detsembriks on jäänud vaid üksikud vabad töökohad. Kiirustage!

 

27.10.2017: On viimane aeg asuda teenima head raha enne Jõule!

Tänavu broneeritakse jõulueelseks hooajaks töökohti meie klubides üllatavalt varakult ja kiiresti! Kui soovite tõeliselt head raha teenida novembris ja detsembris, aasta parimal hooajal, siis kiirustage avaldama oma töösoovi kohe. Meie "viimase hetke" vabad töökohad ja videoreklaamid on avaldatud meie fännilehel www.facebook.com/starlifeagency - ärge unustage lisada oma "meeldib". Jälgige ka meie uudiseid ja saatke meile e-kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. - Teie e-posti aadress lisatakse meie meililisti ja hakkate saama meie igapäevaseid uudiskirju töövõimaluste kohta. Ja muidugi võite meiega igal ajal ühendust võtta WhatsApp, Viber või tekstisõnumite kaudu telefonil +3725056055.

17.10.2017: HALLOWEEN ON 2 NÄDALA PÄRAST! ÄRA NÄLGI, TULE TOITU MEIE KLUBIDES JA TEENI SADU VÕI TUHANDEID EUROSID PÄEVAS! 

Kõik meie klubid pakuvad tulusaid töökohti Halloweeniks tõeliselt näljastele tantsijatele ja hostessidele. Tule toitu ja naudi värsket verd Prantsusmaal, Norras, Taanis, Austrias, Soomes, Inglismaal, Šotimaal, Belgias, Küprosel, Luksemburgis või Saksamaal - vt. www.starlife.ee/klubid 

Võta ühendust oma toitumisnõustajaga juba täna +372 5056055 (sms, iMessages, WhatsApp, Viber)

 

14.10.2017: UUS KLUBI MEIE NIMEKIRJAS - LADY LOVE, KOPENHAAGEN, TAANI

 

24.09.2017: TÖÖ BEVERLY HILLS CLUB SÜNNIPÄEVAL 06.10.2017!

6. oktoobril BEVERLY HILLS CLUB Viinis tähistab oma 25. sünnipäeva, ootab tohutut hulka kliente ja erakordselt head rahavoogu. Oktoobris algab tantsijatele ja hostessidele parim rahateenimise hooaeg Viinis. Kiirustage avaldama oma töösoovi oktoobriks juba täna!

Pakume tööd tantsijatele-hostessidele ja hostessidele (ilma tantsimiseta) Austria kõige glamuursemas ööklubis BEVERLY HILLS CLUB, Viini kesklinnas, võimalusega teenida 1200-8000€ kuus. Põhipalk FIX 40€ päevas (tantsija-hostess) või 20€ päevas (hostess) + 15% jookidest + 45% privaattantsust + jootraha + tasuta korter. Tasuta VIP-transfer lennu-/bussi-/raudteejaamast. Tasuta väljaõpe algajatele. Töö on 100% TURVALINE ja PUHAS - ei ole prostitutsioon, ei ole eskort- ega massaažiteenused. Lühikesed proovilepingud.

Viin on tuntud Austria miljonäride suure tiheduse poolest ja linn on viiendat aastat järjest hääletatud maailma kõige elamiskõlblikumaks linnaks. Viin kannab ka tiitleid maailma muusikapealinn ja Euroopa luksusepealinn. Viini hinnatakse ka kui ühte kõige turvalisematest linnadest maailmas.

 

29.08.2017: 21.09.2017 ”OKTOBERFEST" - TÖÖ TANTSIJATELE JA HOSTESSIDELE VIINIS, MILJONÄRIDE LINNAS.

21. septembril BEVERLY HILLS CLUB korraldab Viinis Austria versiooni festivalist OKTOBERFEST - “BEVERLY’S WIESN”. Selle nädala jooksul, ja eriti 21. septembril algaval nädalavahetusel ootab klubi tohutut hulka kliente ja erakordselt head rahavoogu. Septembris algab tantsijatele ja hostessidele parim rahateenimise hooaeg Viinis. Kiirustage avaldama oma töösoovi septembriks juba täna!

Pakume tööd tantsijatele-hostessidele ja hostessidele (ilma tantsimiseta) Austria kõige glamuursemas ööklubis BEVERLY HILLS CLUB, Viini kesklinnas, võimalusega teenida 1200-8000€ kuus. Põhipalk FIX 40€ päevas (tantsija-hostess) või 20€ päevas (hostess) + 15% jookidest + 45% privaattantsust + jootraha + tasuta korter. Tasuta VIP-transfer lennu-/bussi-/raudteejaamast. Tasuta väljaõpe algajatele. Töö on 100% TURVALINE ja PUHAS - ei ole prostitutsioon, ei ole eskort- ega massaažiteenused. Lühikesed proovilepingud.

Viin on tuntud Austria miljonäride suure tiheduse poolest ja linn on viiendat aastat järjest hääletatud maailma kõige elamiskõlblikumaks linnaks. Viin kannab ka tiitleid maailma muusikapealinn ja Euroopa luksusepealinn. Viini hinnatakse ka kui ühte kõige turvalisematest linnadest maailmas.

 

28.08.2017: HURRAA! 4000 FACEBOOK'I SÕPRA! TE MEELDITE KA MEILE! TÄNAME TEID KÕIKI!

 

27.08.2017: TÖÖ TANTSIJATELE VANAL HEAL INGLISMAAL! VÕIMALUS TEENIDA £1800-£7000 KUUS!

Parim hooaeg klubis CLUB MONROE Inglismaa klassikalises kuurortlinnas Southportis on alanud! Ainult 3 tundi Londonist (rongiga). Tantsushowd laval ei ole ei striptiis ega topless. Tantsijatele pakutakse valida üks kahest töösüsteemist: süsteem nr. 1 - 70% privaattantsudest (striptiis) + 20% konsumatsioonist (jookidest), majutus £15 päevas; või süsteem nr. 2 - garanteeritud miinimumpalk £50 päevas, 50% privaattantsudest (striptiis) + 20% konsumatsioonist (jookidest), tasuta majutus.

Küsige lisainfot ning kiirustage kandideerima ja broneerima oma töökoht!

 

08.08.2017: TANTSIJAD-HOSTESSID, KUTSUME TEENIMA 1000 NAELA (1140 EUROT) PÄEVAS JA ROHKEM ŠOTIMAAL "EUROOPA NAFTAPEALINNAS" ABERDEENIS TOIMUVAL NAFTANÄDALAL! ŠOTIMAAL ON NÜÜD KA GARANTII JA TASUTA MAJUTUS!

”EUROOPA NAFTAPEALINNAS” ABERDEENIS ŠOTIMAAL PAKUB KLUBI "THE MASK" STARLIFE AGENCY TANTSIJATELE-HOSTESSIDELE KUNI OKTOOBRI LÕPUNI VÕIMALUSE KATSETADA UUT PALGASÜSTEEMI - "GARANTII" 50 GBP (55 EUR) PÄEVAS, 20% KONSUMATSIOONIST, 50% PRIVAATTANTSUDEST - JA NÜÜD KA TASUTA MAJUTUST. ENNE ESIMESE TÖÖÕHTU ALGUST TULEB VALIDA KAS UUS VÕI VANA SÜSTEEM (VANA SÜSTEEM: 70% PRIVAATTANTSUDEST, ILMA “GARANTIITA”, MAJUTUS 15 GBP PÄEVAS). LÜHIKESE LEPINGU JOOKSUL ÜLDJUHUL SÜSTEEMI VAHETADA EI SAA.

NB! 5-8 Septembril toimub "Euroopa naftapealinnas" Aberdeenis aasta suurim naftaäri sündmus Euroopas - OIL WEEK 2017, kuhu kogunevad naftaparunid ja -šeikid ning naftatööstusega seotud ärimehed kogu maailmast. Aberdeeni naftanädal toimub vaid üks kord kahe aasta jooksul. Naftanädalal teenivad meie parimad tantsijad-hostessid Aberdeeni eliitklubis THE MASK 1000 naela (1140 eurot) päevas ja rohkem.

Aberdeeni tuntakse kui "Euroopa naftapealinna” ("Oil Capital of Europe") ja linn on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks Suurbritannias. Hea äri saladus Aberdeenis ongi just naftatööstus. Maailma suurima kopterilennujaamaga ja off-shore naftapuurplatvorme teenindavate laevade sadamaga on Aberdeen Euroopa naftatööstuse keskuseks. Aberdeen on jõukas ja kosmopoliitiline linn. Aberdeeni lähistel on ka maailmakuulus Donald Trump’i golfikeskus, mis samuti meelitab linna rikkaid kliente. Jõukad väliskülalised ning šotlaste suurepärane iseloom ja majanduslik heaolu tagavad klubile THE MASK fantastiliselt hea klientuuri.

Septembrikuuga algab klubis aasta parim rahateenimise hooaeg. Klubi pakub tööd nii proffidele kui ka algajatele. Pakutakse ka lühikesi proovilepinguid alates 6 päevast.

Küsige lisainfot ning kiirustage kandideerima ja broneerima oma töökoht!

31.07.2017: TULE AUGUSTIS OSLOSSE TÖÖLE TANTSIJA-HOSTESSIKS JA KÜSI TASUTA TALLINN-OSLO LENNUPILETIT!

Norra kuningriigi pealinna Oslo üks parimatest klubidest PARADISE SHOWBAR kutsub tööle nii proffe kui algajaid. Headele kandidaatidele, kes  töötavad vähemalt 2 nädalat, võib klubi pakkuda ka tasuta lennupiletit Oslosse. Kandideeri tööle ja küsi tasuta lennupiletit!

 

02.07.2017: Ainulaadne tööpakkumine tantsijatele-hostessidele - RALLY FINLAND JYVÄSKYLÄ 2017 = HULLULT RAHA!

4 päeva jooksul 27-30 juulil 2017 külastavad Soome klubi PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs sajad kliendid igal õhtul. Neil päevil toimub Jyväskyläs maailmakuulus RALLY FINLAND. Nende 4 päevaga teenivad klubi ja tantsijad hullumeelset raha.

 

01.06.2017: NB! Teenige raha kodust, rannast või kust iganes!

Pakume tulusat koostööd online talendiküttidele. Mingeid erioskusi ei nõuta. On ainult vaja postitada meie kuulutusi Facebooki gruppides ja leida neidusid 18-30, kes oleksid huvitatud meie tööpakkumistest võimalusega teenida 2000-8000€ kuus. Te võite tegeleda selle äriga oma põhitöö, õpingute ja perekonnaelu kõrvalt, ning isegi siis kui olete lastega kodus või puhkate mere ääres. Ja varsti võite teenida sadu ja isegi tuhandeid eurosid iga kuu ... minimaalsete jõupingutustega!

Kui olete huvitatud siis palume võtta meiega ühendust ja me selgitame Teile kõike.

 

18.05.2017: Sa ei oska või ei soovi tantsida, kuid tahaksid töötada meie klubides ja teenida 1200-4000€ kuus? Jah, see on võimalik.

Mõnes klubis on võimalik töötada hostessina. Hostessi ainuke ülesanne on konsumatsioon - lobiseda klientidega ja kallutada neid tellima jooke. Töö on 100% turvaline ja puhas - hostessitöö ei ole prostitutsioon, ei ole eskort- ega massaažiteenused. Hostessitöö ei ole ka striptiis ega tantsimine. Pakume soodsat või tasuta majutust, ning lühikesi proovilepinguid. Hostessitöö sobib ka tudengitele ja suvetööks. NB! Meil on suurepäraseid pakkumisi ja vabu töökohti, et alustada kohe. Tule online vestlusele täna-homme ja Sinu järgmine palgapäev võib olla mõne päeva pärast!

Ja kui Sa soovid teenida 2000-8000€ kuus ja ainukeseks takistuseks on tantsuoskuse puudumine või Sa ei ole kindel, kas Sinu tantsuoskus on piisav, siis me pakume Sulle võimalust tasuta õppida ja arendada oma tantsuoskust tantsukoolis PINK SCHOOL Pariisis. Võta meiega igal juhul ühendust.

 

10.05.2017: Helsinki klubis CRYSTAL SHOW CLUB nüüd põhipalk FIX 50€ päevas. Tule teeni 500-2000€ nädalas ja rohkem!

CRYSTAL SHOW CLUB - tuntud ja populaarne Soome kõrg-klassi striptiisiklubi Helsinki südalinnas - pakub nüüd uut alternatiivset palgasüsteemi: FIX (põhipalk) 50€ päevas + 15% jookidest ja tantsudest + 100% jootrahast. Lepingud alates 7 päevast, klubi on avatud 7 päeva nädalas. Topless lavashow (2 laulu, 2-4 korda õhtu jooksul), table dance ja konsumatsioon. Jootraha tavaliselt €50-200 õhtu jooksul. Tantsija võib valida ka vana palgasüsteemi ilma FIX’ita ja siis teenib tantsija 30% jookidest ja tantsudest. Majutus Helsinki kesklinna korterites klubiga samas majas või 6-minutilise jalutuskäigu kaugusel klubist, tasuta internet, rent ainult 8€ päevas.

09.05.2017: Uuendatud agendileping www.starlife.ee/contract.pdf 

Nüüdsest on lepingut sõlmida palju lihtsam. Uued funktsioonid: 1) lepingu võib ajutiselt peatada, 2) ei ole piiranguid töötamiseks klubides, mis ei ole meie nimekirjas, ja teiste agentidega, 3) nüüd aktsepteerivad striptiisiklubid ka rinnahoidjas fotosid (topless pildid - soovitatavad, kuid mitte kohustuslikud). Ja nagu alati - kõik meie teenused on jätkuvalt tasuta - ei mingeid agenditasusid, ei mingeid trahve, ei mingeid sanktsioone. NB! Kõikidele meie klientidele, kes on juba sõlminud meie vana lepingu - uued lihtsamad ja liberaalsemad tingimused on automaatselt kehtivad ka teile!

03.05.2017: Hiljuti oma 15-ndat sünnipäeva tähistanud PINK PARADISE Pariisis on nüüd avatud 7 päeva nädalas, A LA CHARM Hamburgis pakub juunikuuks 1-le meie tantsijale kõrgemat põhipalka, BEVERLY HILLS CLUB Viinis ja CABARET PARADIS NIGHT Luxembourgis pakuvad tööd ka ainult hostessidele, kes ei tantsi.

Uudiseid täiendatakse lähiajal.

01.04.2017: APRILLIS PILETID SOOME TASUTA!

Tööta meiega Aprillis Soomes vähemalt 3 nädalat klubis CRYSTAL SHOW CLUB Helsinkis, LADY PINK Vaasas või PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs ja Sinu sõidupiletid makstakse kinni.

 

20.3.2017: Kevad on käes! Alustage oma kevadist rahateenimise hooaega Pariisis! Või Oslos! Või Viinis! Või ...

Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub tasuta tantsutreeninguid ja väljaõpet Pariisis meie tantsijatele, kes töötavad maailmakuulsas klubis PINK PARADISE. Kool sobib nii täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele enesetäiendamiseks. Tule tantsutrenni, ning samal ajal tööta ja teeni head raha elades Pariisi südames, Champs-Élysées'l! Kiirusta, sest kevadeks on jäänud vaid üksikud vabad kohad!

Nõuanne algajatele: Pariis on parim koht karjääri alustamiseks! Aga meil on väga head algajasõbralikud klubid ka Norras - PARADISE SHOWBAR Oslos, Austrias - BEVERLY HILLS CLUB Viinis, ja Luksemburgis - CABARET PARADIS NIGHT Luxembourgi kesklinnas.

2017. a. kevadeks pakume:

PINK PARADISE Pariis
CABARET LE RIO Metz
NIGHT LIFE BAR Oslo
PARADISE SHOWBAR Oslo
MADAME AMOUR Kopenhaagen
BEVERLY HILLS CLUB Viin
CRYSTAL SHOW CLUB Helsinki
LADY PINK Vaasa
PUNAINEN LYHTY Jyväskylä
CLUB MONROE Southport
THE MASK Aberdeen
ABILUX Antwerpen
AMNESIA NIGHT CLUB Antwerpen
PAPARAZZI CLUB Larnaca
CABARET PARADIS NIGHT Luxembourg
A LA CHARM Hamburg

 

11.03.2017: Glamuurseim klubi Saksamaal A LA CHARM Hamburgis sai meie kliendiks.

Varsti avaldame klubi tööpakkumised. Jälgige uudiseid! 

 

08.03.2017: Kallid tantsijad ja hostessid, showbusinessi staarid, klubid, kabareed, meie kliendid ja sõbrad! Starlife Agency õnnitleb teid rahvusvahelise naistepäeva puhul! Meie head uudised ja eripakkumised 8. Märtsiks:

Glamuurseim klubi Saksamaal, A LA CHARM Hamburgis sai meie kliendiks. Varsti avaldame klubi tööpakkumised. Jälgige uudiseid!

Vanim klubi Prantsusmaal CABARET LE RIO (asutatud 1930. aastal, 87 aastat showbusinessis!) pakub põhipalka FIX 60 eurot päevas.

Klubis CABARET PARADIS NIGHT Luxembourgi kesklinnas on põhipalk FIX tantsijatele-hostessidele 60 eurot päevas, hostessidele (ei tantsi) 50 eurot päevas.

Taani parim klubi MADAME AMOUR Kopenhaagenis pakub alates 04.04.2017 tantsijatele põhipalka FIX 500 DKK (66 EUR) päevas. Alates 2017.a. maist on MADAME AMOUR avatud senise 5 päeva asemel nädalas 6 päeva nädalas. NB! Naistepäeva eripakkumine klubilt MADAME AMOUR: alusta tööd 8-10 Märtsil ja tööta vähemalt kuni 02. Aprillini ning klubi maksab kinni lennupileti Kopenhaagenisse ja annab ka tasuta majutuse.

Tule tööle meie populaarseimasse Soome klubisse LADY PINK Vaasas 8-10 Märtsil või 14. Märtsil ja tööta vähemalt 3 järjestikust nädalat ning  me maksame kinni sõidupiletid Helsinki-Vaasa-Helsinki.

Kuni 2017.a. Märtsi lõpuni pakume meie postitantsufotosessiooni kinkekaarte poole hinnaga (tavahind 50€, naistepäevahind 25€).

22.02.2017: VAJATAKSE UUSI TÄHEINSPEKTOREID!

Starlife Agency OÜ kasutab alates 2012. a. detsembrist Starlife "Clean Club" tähe-süsteemi klubide hindamiseks ning annab "Clean Club" tunnustustähe klubidele, kes järgivad agentuuri reegleid ja soovitusi inimkaubanduse ja prostitutsiooni tõkestamiseks. Starlife "Clean Club" tähe saamiseks peab klubi garanteerima, et tantsija töö klubis on seaduslik, turvaline ja ei hõlma seksuaal- ega eskortteenuste osutamist (klientidega aja veetmist väljaspool tööaega või -kohta), samuti, et tantsijatele on tagatud õigus töötamine katkestada ilma trahvide, sanktsioonideta ja sunnita töö jätkamiseks juhul kui töökohustused osutuvad vastumeelseteks. Starlife "Clean Club" täht tähendab ka nulltolerantsi narkootikumide ja muude ebaseaduslike nähtuste suhtes.

Paljud klubid on huvitatud Starlife "Clean Club" tähest kui turundusinstrumendist. "Clean Club" tähega tööpakkumised on tantsijate jaoks atraktiivsemad. Agentuur kinnitab, et "Clean Club" tähte ei anta igale soovijale. Kõik kandidaadid peavad läbima põhjaliku hindamise, mis võtab arvesse ka Starlife vaatlejate-inspektorite hinnanguid, sh. ka hinnanguid töökeskkonnale ning tantsijatele-hostessidele lubatud tingimustest kinnipidamisele.

Agentuuril on oma vaatlejate ehk täheinspektorite grupp, mis koosneb professionaalsetest tantsijatest, kes töötavad klubides inspektoritena ja hindavad klubide vastavust Starlife "Clean Club" reeglitele ja lepingutingimustele, ning muid olulisi fakte.

MEIE TÄHEMISSIOONID OOTAVAD TEID! 

 

17.02.2017: Pakume tööd tantsijatele ja hostessidele Luxembourgi kesklinna klubis CABARET PARADIS NIGHT

Tingimused on lisatud videoreklaamile.

 

03.02.2017: Soovitame kohad kevadhooajaks Pariisis broneerida juba nüüd! 

Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub tasuta tantsutreeninguid ja väljaõpet (sh. erootiline postitants, striptiis, "võrgutamine") Pariisis meie tantsijatele, kes töötavad maailmakuulsas klubis PINK PARADISE. Kool sobib nii täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele enesetäiendamiseks. Tule tantsutrenni, ning samal ajal tööta ja teeni head raha elades Pariisi südames, Champs-Élysées'l!

Kiirusta, sest kevadeks on jäänud vaid üksikud vabad kohad!

 

25.01.2017: Neiud, tulge tööle ja teenige 2000-8000€ kuus või 500-2000€ nädalas! “Jaanuarikriis” on möödas – tantsijate keskmine päevasissetulek ületas eelmisel nädalal enamuses meie klubidest 200€ künnise ja kasvab iga nädalaga. Praegu on õige aeg broneerida oma töökoht peagi algavaks kevad-suviseks hooajaks meie populaarseimas Soome klubis LADY PINK Soome kõige päikeselisemas linnas Vaasas!

LADY PINK on juba enam kui 20 aastat ainuke striptiisiklubi Soome rikkas sadamalinnas Vaasas ja on meie tantsijate seas populaarseim klubi Soomes. Vaasa on tuntud kui kõige päikesepaistelisem linn Soomes, samuti kui sadama- ja ülikoolilinn, on populaarne turismiobjekt ja üks peamisi energiatööstuse ning laevaehituse keskusi Soomes.

Klubi on avatud viis päeva nädalas teisipäevast laupäevani, suletud pühapäeval ja esmaspäeval. Esmaspäeviti klubi sageli võõrustab VIP pidusid ja eriüritusi (nt. "poissmeestepeod"). VIP-klientidele klubi pakub limusiiniteenust.

Klubi asub Vaasa kesklinnas kolme suure hotelli vahetus läheduses, mistõttu head kliendid külastavad klubi ka tööpäevadel. Ka nädalavahetusel on reeglina klubi täis.

Tantsija-hostess teenib 50% jookidest (Lady Drinks) ja privaattantsudest, 25-37% šampanjapudelitest.

Klubi pakub "garantiid" 50€ päevas (sissetulekud jookidest, šampanjast ja privaattantsudest ei lange alla 50€ päevas). Pärast lavashowd või privaatshow ajal korjatud jootraha on tantsija lisasissetulek (ei arvestata "garantii" summas). Headel päevadel võib jootraha ulatuda kuni 200€ päevas.

Lavashow on ainult topless (mitte täielik striptiis), vahetuse jooksul tantsija tavaliselt esitab 4-5 lavashowd.

NB! Tantsijad töötavad igal reedel ja laupäeval 2 lisatundi peale LADY PINK sulgemist ööklubis-diskoteegis DREAMS NIGHTCLUB & SPORTSBAR hostessina. Sama šampanja-menüü, sama komisjoni % tantsijatele, palju laiem klientuur ja võimalus pikendada tulusat tööõhtut - tantsijad võivad kutsuda LADY PINK kliente jätkama raha kulutamist klubis DREAMS NIGHTCLUB & SPORTSBAR (NB! Samad turva- ja puhta klubi reeglid kehtivad mõlemas klubis!).

5-päevane töönädal T-L: T-K-N 21:00-02:00 LADY PINK tantsija-hostess, R-L 21:00-02:00 LADY PINK tantsija-hostess + 02:00-04:00 DREAMS NIGHTCLUB & SPORTSBAR hostess.

 

23.01.2017: TANTSIJAD, TULGE TÖÖLE KLUBISSE PUNAINEN LYHTY JYVÄSKYLÄS SOOMES SEL NÄDALAL - SAATE TASUTA PILETID JA TEENITE 500-1500€ NÄDALAS. “JAANUARIKRIIS” ON LÕPPENUD - EELMISEL NÄDALAL ÜLETAS KESKMINE PÄEVASISSETULEK 200€ KÜNNISE. 

PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs on vanim tegutsev striptiisiklubi Soomes, asutatud 1993.a. Klubi on avatud 6 päeva nädalas esmaspäevast laupäevani, suletud pühapäeval. Tantsija-hostess teenib 50% jookidest (Lady Drinks) ja privaattantsudest, 25-37% šampanjapudelitest. Klubi pakub "garantiid" 50€ päevas (sissetulekud jookidest, šampanjast ja privaattantsudest ei lange alla 50€ päevas). Pärast lavashowd või privaatshow ajal korjatud jootraha on tantsija lisasissetulek (ei arvestata "garantii" summas). Headel päevadel võib jootraha ulatuda kuni 200€ päevas. Lavashow on striptiis, vahetuse jooksul tantsija tavaliselt esitab 4-5 lavashowd. Majutus (korter klubi naabermajas, 55m2, Wi-Fi) on väga odav - vaid 6€ päevas (puhkepäeviti tasuta). Lepingud alates 6 päevast kuni 6 nädalat. Helsinkist Jyväskylässe pakub mugavaid bussireise Onnibus (bussis on WiFi).

Igale aastavahetusele järgnev "jaanuarikriis" on möödas - eelmisel nädalal ületas tantsija keskmine päevateenistus 200€ künnise. 

NB! Kui alustad tööd sel nädalal siis klubi hüvitab Tallinn-Jyväskylä sõidukulude eelnevalt kooskõlastatud maksumuse!

22.01.2017: Meie uued reklaamiteenused tööpakkujatele, kes otsivad tantsijaid-hostesse

Pakume UUSI REKLAAMITEENUSEID, et avaldada meie kodulehel logo-bännereid koos lingiga klubide-tööpakkujate kodulehtedele või Facebook’i lehtedele. Logo-bännerid on avaldatud läbi kõikide meie lehekülgede - "meist", “uudised”, "töö", "klubid", "postitantsufotosessioon”, "kool", "agendileping" ja "kontakt" - 3 keeles (inglise, eesti ja vene keeles).

Meie UUED REKLAAMITEENUSED sobivad klubidele, kes eelistavad kulutada vähem ja ise läbi viia oma värbamisprotsessi. Reklaamime meie kodulehte väga aktiivselt Facebooki ja massipostituste kaudu - saadame iga päev tuhandeid kirju, videoreklaame ja infolehti neidudele vanuses 18-35.

NB! Kõik tööpakkujad, kes on huvitatud meie teenuste kasutamisest, peavad aktsepteerima ja järgima meie PUHTA KLUBI REEGLEID! Me ei reklaami töökohti, mis on seotud prostitutsiooni, eskortteenuste või erootilise massaaži teenustega.

Lisainfo e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil +372 5056055.

17.01.2017: ALUSTA TANTSIJA-HOSTESSITÖÖD OSLOS SEL NÄDALAL JA MAKSAME KINNI SINU LENNUPILETID!

On vabad töökohad alates 20.01.2017 Norras klubides NIGHT LIFE BAR and PARADISE SHOWBAR Oslos, ning 20.01.2017 on lennupiletid Tallinn-Oslo vaid 36,80€! Minimaalne periood on 10 päeva. Tööta vähemalt 2 nädalat ja me tagastame raha Tallinn-Oslo lennupileti eest! Tööta 4 nädalat või kauem ja me tagastame raha ka Oslo-Tallinn tagasilennupileti eest. Kui lendad mõnest teisest lennujaamast (mitte Tallinnast) siis me võime ikkagi tagastada sarnase summa. Piletite hinnad peavad olema meiega kooskõlastatud.

   

13.01.2017: MITTE ERITI HEAD UUDISED JA HEAD UUDISED KÜPROSELT.

Kallid neiud! Meil on natuke kurb uudis Küprosest - klubi THE BOSS CLUB Nicosias, mis avati 2. detsembril 2016.a. meie parimate tantsijatega, suurte plaanidega ja heade ootustega, suleti sel nädalal määramata ajaks. Me usume, et klubi omanik ja juhtkond tegid oma parima, et olla edukad. Aga mõnikord sellest ei piisa. Igatahes, täname neid koostöö eest.

Aga ärge kurvastage! Tantsijatele ja hostessidele, kes armastavad vahemerelist kliimat ja Küprost, on meil head töökohad Küprose parimas kuurortis Larnacas, klubis PAPARAZZI CLUB, millega teeme koostööd juba palju aastaid, kus on stabiilne klientuur ja äri õitseb. Klubis PAPARAZZI CLUB pakutakse kas hostessitööd (ainult konsumatsioon, fiks. põhipalk 30€ päevas + 20% jookidest + 100% jootrahast) või go-go tantsija-hostessi tööd (konsumatsioon ja go-go show laval, ilma striptiisita, ei ole topless, fiks. põhipalk 40€ päevas + 20% jookidest + 100% jootrahast). Klubi pakub tasuta kvaliteetset kõigi mugavustega majutust 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel maailmakuulsast Finikoudes rannast. Tööd soovitame ka algajatele, kellel pole töökogemust showbusinessis. Töö on ohutu ja puhas (ei ole eskortteenuseid).

Küpros on paradiisisaar, kus merevahust sündis ilujumalanna Afrodite! Küprosel klubis PAPARAZZI CLUB võite hästi teenida, 50-200€ igal õhtul, ja päeval saate nautida randa, merd ja päikest. Suvehooaeg algab varem kui te arvate!

 

24.12.2016: HÄID JÕULE JA TUJUKÜLLAST AASTAVAHETUST!

Meil on veel mõned vabad töökohad 2016. a. viimaseks nädalaks Helsinkis, Pariisis, Oslos, Viinis, Southportis, Aberdeenis, Nicosias ja Larnacas. Küsi eripakkumisi – mõned klubid pakuvad häid lisapreemiaid tantsijatele-hostessidele, kes tulevad tööle sel nädalal. Ja praegu on viimane aeg broneerida lepingud 2017. a. Jaanuariks.

20.12.2016: "EUROOPA NAFTAPEALINNA" PARIM KLUBI THE MASK ON ÄRIS TAGASI! TULE TÖÖLE! VABAD TÖÖKOHAD: TANTSIJA-HOSTESS JA HOSTESS (EI TANTSI). HOSTESSIDELE PAKUTAKSE: "FIKS" 20 GBP (23€) PÄEVAS (PÕHIPALK, LISAKS TAVALISELE SISSETULEKULE) + 30% JOOKIDE KONSUMATSIOONIST. TEENISTUSED ON 600-3000€ NÄDALAS.

Kutsume jälle tööle Šotimaa rikkaimasse linna Aberdeeni. Ka algajad on nüüd teretulnud!

Aberdeen kannab nime "Euroopa naftapealinn" ("Oil Capital of Europe") ja linn on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks Suurbritannias. Hea äri saladus Aberdeenis on naftatööstus. Maailma suurima kopterilennujaamaga ja off -shore naftapuurplatvorme teenindavate laevade sadamaga on Aberdeen Euroopa naftatööstuse keskuseks. Aberdeen on jõukas ja kosmopoliitiline linn, tuntud suurejoonelise ja rikkaliku arhitektuuri poolest. Enamus hooneid on ehitatud graniidist, mistõttu nimetatakse Aberdeeni ka "Graniidilinnaks" ("The Granite City"). Samuti on kuulsad linna paljud kaunid pargid ja aiad, ning pikk liivane mererand. Šotlaste suurepärane iseloom ja majanduslik heaolu Aberdeenis tagavad klubidele fantastiliselt hea klientuuri.

Kõikidele tantsijatele-hostessidele, nii proffidele kui ka algajatele, pakub THE MASK sharing-süsteemi ilma house fee'ta (70% tantsijale-hostessile, 30% klubile).

 

27.11.2016: Viimased tantsija töökohad CRYSTAL SHOW CLUB’is Helsinkis Soomes 2016.a. 

Helsinki klubis Crystal Show Club on 3 vaba töökohta 19-25.12. Tööta terve nädal 19-25.12 ja saad Jõuluboonust 150€ (lisaks tavalisele teenistusele)! Nüüd on parim rahateenimise aeg - tantsijad teenivad kuni 3000€ nädalas ja rohkem. Kiirusta broneerima oma töökohta! NB! Targad tüdrukud broneerivad nüüd töökohad ka juba Jaanuariks.

 

24.11.2016: PIKKUJOULUT = PARIM TEENISTUS TANTSIJATELE-HOSTESSIDELE SOOMES!

Soomlased, kelle jaoks on kristlikult perekondlikud ja kodused Jõulud ilmselt liiga igavad, leiutasid Pikkujoulut ehk “väikesed Jõulud”, mis algavad juba Novembri lõpus ja kestavad kogu Detsembrikuu. Pikkujoulut on kõike muud kui kristlik traditsioon. Pikkujoulut on Jõulueelne lakkamatu pidutsemise, firmapidude ja poissmeeste õhtute aeg. Pikkujoulut on tantsijate parim rahateenimise aeg Soome striptiisiklubides. Sestap kutsumegi meie tantsijaid mitte maha magama Pikkujoulut aega ning tulema Soome tööle ja teenima aasta parimat raha! Meil on veel üksikud vabad töökohad meie populaarseimas Soome striptiisiklubis LADY PINK Vaasas, on üks vaba töökoht Soome vanimas striptiisiklubis PUNAISET LYHDYT Jyväskyläs, samuti on paar vaba kohta Helsinki parimas klubis CRYSTAL SHOW CLUB. Lühimad lepingud on ainult 5 päeva. Kiirustage! Nädalaga võib teenida 1000-3000€!

 

22.11.2016: KUTSUME TÖÖLE NORRA KUNINGRIIGI PEALINNA OSLO PARIMASSE KLUBISSE!

 

18.11.2016: Neiud, kiirustage tööle ja teenima 2000-8000€ enne Jõule!

Parimaks rahateenimise hooajaks Novembriks-Detsembriks on meil iga päev vähem vabu töökohti, mõnes klubis pole enam kohti või on klubi korterisse ooteleht, mõned klubid saavad täis täna-homme - aga me veel jõuame aidata Teil leida töö ja teenida 2000-8000€ enne Jõule.

08.11.2016: PAKUME POSTITANTSUFOTOSESSIOONI KINKEKAARTE TÄIESTI TASUTA!

Anname postitantsu fotosessiooni kinkekaardi väärtuses 50€ TÄIESTI TASUTA igale meie kliendile, kes ajavahemikus 08.11.2016 kuni 30.11.2016 broneeerib töökoha ja alustab tööd mõnes meie klubidest ning töötab seal kokkulepitud perioodi lõpuni (kui Sind huvitavad tööpakkumised kuupalgaga 2000-8000€ ja enam siis vaata lisainfot www.starlife.ee/töö).

Postitantsu fotosessioon sobib ideaalselt nii sündmuste ja meelelahutusürituste tähistamiseks ja sisustamiseks (näiteks “tüdrukute õhtud”, “poissmeeste peod”, jne.) kui ka professionaalseks kasutamiseks (näiteks tantsija fotoportfoolio koostamiseks).

Postitantsu fotosessioon võib unustamatuks sünnipäeva- või Jõulukingiks, nii daamidele kui ka härradele.

Fotosessioonile võivad ilmuda ja ennast pildistada lasta üldjuhul kuni 4 inimest (suuremad grupid tuleb eelnevalt kooskõlastada).

Fotosessiooniks on võimalik tellida professionaalne postitantsutreener (trenni hind tuleb kokku leppida, ei sisaldu fotosessiooni hinnas).

Sõltumata pildistatavate arvust kestab sessioon 30 minutit ning pildistatakse kokku 50-60 fotot (võivad olla ka grupifotod), mille hulgast 10 parimat valitakse välja (pildistatavate enda poolt), töödeldakse ja saadetakse e-postiga 1 tööpäeva jooksul. Fotodele on võimalik lisada tervitusteksti, nime ja Starlife logo.

Küsi tasuta kinkekaarti või teata soovist osta kinkekaart, ning edaspidi broneeri fotosessiooni aeg e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või privaatsõnumiga Facebooki lehel www.facebook.com/starlifeagency

Kinkekaart ei aegu!

 

01.11.2016: TÖÖ TANTSIJATELE JA HOSTESSIDELE VIINIS, MILJONÄRIDE LINNAS.

Pakume tööd tantsijatele-hostessidele ja hostessidele (ilma tantsimiseta) Austria kõige glamuursemas ööklubis BEVERLY HILLS CLUB, Viini kesklinnas, võimalusega teenida 2500-4500€ kuus. Põhipalk FIX 55€ päevas (tantsija-hostess) või 30€ päevas (hostess) + 15% jookidest + 45% privaattantsust + 100% jootrahast. Töö on puhas ja ohutu (ei ole intiim- ega eskortteenused). Soodne majutus ja tasuta VIP-transfer lennu-/bussi-/raudteejaamast. Tasuta väljaõpe algajatele.
Viin on tuntud Austria miljonäride suure tiheduse poolest ja linn on viiendat aastat järjest hääletatud maailma kõige elamiskõlblikumaks linnaks. Viin kannab ka tiitleid maailma muusikapealinn ja Euroopa luksusepealinn. Viini hinnatakse ka kui ühte kõige turvalisematest linnadest maailmas.

 

26.10.2016: HALLOWEEN ON JUBA JÄRGMISEL NÄDALAL! ANNAME KINGITUSE VÄÄRTUSES 100€ IGALE TANTSIJALE-HOSTESSILE, KES RESERVEERIB TÖÖKOHA JA ALUSTAB TÖÖD HALLOWEENI NÄDALAL.

Küsi lisainfot kingituse kohta.

25.10.2016: PAKUME DETSEMBRIS TÖÖD KA GO-GO TANTSIJATELE (ainult go-go või postitants) ilma konsumatsioonita, ei ole striptiis, ei ole topless.

20.10.2016: TIPPHOOAEG ON ALANUD! VIIMASTEL NÄDALATEL ON ISEGI ALGAJAD TEENINUD MEIE KLUBIDES ROHKEM KUI 1000€ NÄDALAS + JOOTRAHA VÄHEMALT 500€ NÄDALAS! PARIMAD PROFID TEENIVAD PRAEGU 2000-3000€ NÄDALAS. JA KUNI JÕULUDENI SISSETULEKUD KASVAVAD.
KUIDAS ALUSTADA MEIEGA KOOSTÖÖD? KUIDAS KANDIDEERIDA TÖÖLE MEIE KLUBIDESSE? KUS JA MILLAL ON JÄRGMISED KUUMAD VABAD TÖÖKOHAD? MILLISED KLUBID PAKUVAD FIX'I VÕI GARANTIID? MIS ON HOOAJA ERIPAKKUMISED? NENDELE KÜSIMUSTELE LEIAD VASTUSED RUBRIIGIST TÖÖ

02.10.2016: KAS SOOMES JUBA JÕULUD? 

MEIE POPULAARSEIMA SOOME KLUBI LADY PINK ERIPAKKUMINE: KUI TÖÖTADA 4-8.10.2016 - KINGIKS FIX 250€!

NB! LADY PINK VAASA UUED TINGIMUSED:
★ Majutus tasuta
★ Sõidupiletid tasuta (kuni 50€)
★ Algajatele tasuta kiirväljaõpe (saabumise päeval enne tööd)

LADY PINK on juba 20 aastat ainuke striptiisiklubi Soome rikkas sadamalinnas Vaasas, meie tantsijate seas populaarseim klubi Soomes. Vaasa on tuntud kui kõige päikesepaistelisem linn Soomes, samuti kui sadama- ja ülikoolilinn, on populaarne turismiobjekt ja üks peamisi energiatööstuse ning laevaehituse keskusi Soomes.

Klubi on avatud viis päeva nädalas teisipäevast laupäevani, suletud pühapäeval ja esmaspäeval. Esmaspäeviti klubi sageli võõrustab VIP pidusid ja eriüritusi (nt. "poissmeestepeod"). VIP-klientidele klubi pakub limusiiniteenust.  

Klubi asub Vaasa kesklinnas kolme suure hotelli vahetus läheduses, mistõttu head kliendid külastavad klubi ka tööpäevadel. Ka nädalavahetusel on reeglina klubi täis.

Tantsija-hostess teenib 50% jookidest (Lady Drinks) ja privaattantsudest,  25-37% šampanjapudelitest.

Klubi pakub "garantiid" 50€ päevas (sissetulekud jookidest, šampanjast ja privaattantsudest ei lange alla 50€ päevas). Pärast lavashowd või privaatshow ajal korjatud jootraha on tantsija lisasissetulek (ei arvestata "garantii" summas). Headel päevadel võib jootraha ulatuda kuni 200€ päevas. 

Lavashow on ainult topless (mitte täielik striptiis), vahetuse jooksul tantsija tavaliselt esitab 4-5 lavashowd.

NB! Tantsijad töötavad igal reedel ja laupäeval 2 lisatundi peale LADY PINK sulgemist ööklubis-diskoteegis DREAMS NIGHTCLUB & SPORTSBAR hostessina. Sama šampanja-menüü, sama komisjoni % tantsijatele, palju laiem klientuur ja võimalus pikendada tulusat tööõhtut - tantsijad võivad kutsuda LADY PINK kliente jätkama raha kulutamist klubis DREAMS NIGHTCLUB & SPORTSBAR (NB! Samad turva- ja puhta klubi reeglid kehtivad mõlemas klubis!).

5-päevane töönädal T-L:
T-K-N 21:00-02:00 LADY PINK tantsija-hostess, R-L 21:00-02:00 LADY PINK tantsija-hostess + 02:00-04:00 DREAMS NIGHTCLUB & SPORTSBAR hostess.

Majutus (korter klubiga samas majas, 55m2, Wi-Fi) on nüüdsest tasuta. 

Lepingud alates 5 päevast kuni 6 nädalat, kuid on võimalik töötada ka pikki nädalavahetusi ehk 3 või 4 päeva.

Helsinkist Vaasasse pakub üliodavaid ja mugavaid bussireise Onnibus (bussis on WiFi), piletihinnaga 2-10€.

Klubi kompenseerib nüüdsest sõidukulud kuni 50€ ulatuses.

Klubi omanikule kuulub Vaasas tuntud turvafirma, mistõttu on klubis tagatud tipptasemel turvalisus ning klubil on linnas hea maine.

Puhas ja turvaline klubi. Klubil on Starlife "Clean Club" kuldtäht - klubi tunnistab ja järgib Starlife "Clean Club" reegleid ning klubi on kontrollitud Starlife täheinspektorite poolt.

Starlife Agency OÜ on ainuesindaja Eestis, Lätis ja Leedus.

PAKUME POSTITANTSUFOTOSESSIOONI KINKEKAARTE!

Anname postitantsu fotosessiooni kinkekaardi väärtuses 50€ TÄIESTI TASUTA igale meie kliendile, kes ajavahemikus 01.08.2016 kuni 01.09.2016 alustab tööd mõnes meie klubidest ning töötab seal kokkulepitud perioodi lõpuni (kui Sind huvitavad tööpakkumised kuupalgaga 2000-8000€ ja enam siis vaata lisainfot www.starlife.ee/töö).

Postitantsu fotosessioon sobib ideaalselt nii sündmuste ja meelelahutusürituste tähistamiseks ja sisustamiseks (näiteks “tüdrukute õhtud”, “poissmeeste peod”, jne.) kui ka professionaalseks kasutamiseks (näiteks tantsija fotoportfoolio koostamiseks).

Postitantsu fotosessioon võib olla unustamatuks sünnipäeva- või Jõulukingiks, nii daamidele kui ka härradele.

Fotosessioonile võivad ilmuda ja ennast pildistada lasta üldjuhul kuni 4 inimest (suuremad grupid tuleb eelnevalt kooskõlastada).

Fotosessiooniks on võimalik tellida professionaalne postitantsutreener (trenni hind tuleb kokku leppida, ei sisaldu fotosessiooni hinnas).

Sõltumata pildistatavate arvust kestab sessioon 30 minutit ning pildistatakse kokku 50-60 fotot (võivad olla ka grupifotod), mille hulgast 10 parimat valitakse välja (pildistatavate enda poolt), töödeldakse ja saadetakse e-postiga 1 tööpäeva jooksul. Fotodele on võimalik lisada tervitusteksti, nime ja Starlife logo.

Küsi tasuta kinkekaarti või teata soovist osta kinkekaart, ning edaspidi broneeri fotosessiooni aeg e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või privaatsõnumiga Facebooki lehel www.facebook.com/starlifeagency

Kinkekaart ei aegu!

 

SUVETÖÖ ERIPAKKUMINE AUGUSTIKS: KINDLAT PÕHIPALKA 50€ PÄEVAS, TEENIMISVÕIMALUST 500-2000€ NÄDALAS JA SOODSAT MAJUTUST PARIISIS PAKUB MAAILMAKUULUS KLUBI PINK PARADISE

 

UUED KLUBID

2 kõrgklassi klubi Antwerpenis Belgias - ABILUX ja AMNESIA - liitusid meie soovitatud tööandjate nimekirjaga ja pakuvad tantsija-hostessitööd kas põhipalgaga (FIX) 50€ päevas või garanteeritud teenistusega (GARANTII) 80€ päevas. Väga head tingimused: 20% konsumatsioonist, 40% privaattantsudest, 100% jootrahast, tasuta majutus, algajad on teretulnud. Leping alates 1 nädalast. Küsi täpseid tingimusi.

 

UUDISED NORRAST! Pakume Oslos ka hostessitööd (ainult konsumatsioon, ilma striptiisita, ei ole topless).

PARADISE SHOWBAR Oslo kesklinnas pakub nüüd ka ainult hostessitööd (www.starlife.ee/konsumatsioon). Garanteeritud miinimumpalk 30€ päevas. Teenistus: 30% Lady Drink'idest, 20% veinist ja šampanjast, 50% jootrahast. Tasuta majutus, tasuta transport Oslos tööle ja tagasi. Väga odavad Tallinn-Oslo lennupiletid. Soovitame ka algajatele. Lepingud alates 1 nädalast. Ideaalne suvetöö! Kiirustage, sest kohtade arv on piiratud! 

 

AINULAADNE PAKKUMINE - RALLY FINLAND - TANTSIJAD TEENIVAD HULLU RAHA! UUENDATUD 22.5.2016!

3 päeva jooksul N-R-L 28-30 juulil 2016 külastavad Soome klubi PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs sajad kliendid igal õhtul. Nende 3 päevaga teenivad klubi ja tantsijad hullumeelset raha. Neil päevil toimub Jyväskyläs maailmakuulus RALLY FINLAND www.nesterallyfinland.fi/en/

Võib töötada terve nädala esmaspäevast laupäevani, 25-30 juulil (ja muidugi, 2-3 või enam nädalat), või ainult need 3 päeva N-R-L 28-30 juulil. Aga töökohad rallinädalaks tuleb broneerida enne 1. juunit ja kõik piletid (edasi-tagasi Jyväskylässe ja Jyväskyläst) peavad olema ostetud ja esitatud enne 3. juunit. On vägagi võimalik, et töökohad broneeritakse juba palju varem.

NB! Rallinädalaks Jyväskyläs eelistab klubi neid neidusid, kes on töötanud Jyväskyläs juba varem, ja kes regulaarselt töötavad seal. Kiirusta! UUENDATUD INFO: AINUKE 1 VABA KOHT ENNE RALLINÄDALAT 27.06-06.07. RALLINÄDAL ON JUBA BRONEERITUD, VARUTANTSIJATE OOTELEHEL ON VEEL KOHTI.

 

Nõiad, tulge tantsutööle, teenima 500-2000€ nädalas!

Järgmine nädal on Soomes Vappu ehk volbriöö nädal - algab parim kevad-suvine rahateenimise hooaeg!

 

TANTSIJA- VÕI HOSTESSITÖÖ VIINIS: HEA PÕHIPALK + NÜÜDSEST SUUREMAD LISATASUD!

Pakume tööd tantsijatele-hostessidele ja hostessidele (ilma tantsimiseta) Austria kõige glamuursemas ööklubis BEVERLY HILLS CLUB, Viini kesklinnas, võimalusega teenida 2500-4500€ kuus. Põhipalk FIX 55€ päevas (tantsija-hostess) või 30€ päevas (hostess) + 15% jookidest + 45% privaattantsust + 100% jootrahast. Töö on puhas ja ohutu (ei ole intiim- ega eskortteenused). Soodne majutus ja tasuta VIP-transfer lennu-/bussi-/raudteejaamast. Tasuta väljaõpe algajatele.

Viin on tuntud Austria miljonäride suure tiheduse poolest ja linn on viiendat aastat järjest hääletatud maailma kõige elamiskõlblikumaks linnaks. Viin kannab ka tiitleid maailma muusikapealinn ja Euroopa luksusepealinn. Viini hinnatakse ka kui ühte kõige turvalisematest linnadest maailmas.

 

Üks kuulsamaid striptiisiklubisid Soomes PUNAISET LYHDYT Lappeenrantas liitus Starlife Agency klubide nimekirjaga.

Lappeenranta asub Lõuna-Karjala südames kristallselge Saimaa järve kaldal Vene-Soome piiri lähistel. Lappeenranta asub Lõuna-Soomes ühes maailma kauneimas paigas - Karjalas. Aastaringselt külastavad linna mitte ainult Soome, vaid ka välisturistid, peamiselt Venemaalt, mille piirini on vaid 60 kilomeetrit.

Klubi PUNAISET LYHDYT Lappeenrantas on üks vanimaid striptiisiklubisid Soomes, mis on edukalt tegutsenud alates 90-ndatest.

Tantsijad-hostessid teenivad klubis PUNAISET LYHDYT komisjonitasu (%) konsumatsioonist ja privaattantsudest 250-1000€ nädalas, millele lisandub jootraha, headel päevadel kuni 200€ päevas. Tavaline sissetulek koos jootrahaga on 500-1400€ nädalas.
Komisjonitasud tantsijatele-hostessidele:
- 50% alkoholivabadest ladies’ drinks jookidest
- 20%-37% šampanjast
- 50% privaattantsudest
- 100% jootarahast, mida kogutakse pärast iga lavashowd, samuti privaattantsu ajal.

Korter tantsijate-hostesside jaoks asub Lappeenranta kesklinnas klubi lähedal, rent 6€ päevas.

Klubi on avatud esmaspäevast laupäevani 21:00-02:00.

Lappeenrantasse saab sõita odavalt ja kiiresti:
- Tallinnast Helsinkisse praamiga www.eckeroline.ee (19€, 2 tundi) ja odavbussiga Helsinki-Lappeenranta www.onnibus.com (8-11€, 3 tundi);
- Peterburist bussiga Peterburg-Viiburi-Lappeenranta (Peterburg-Lappeenranta 220km, Viiburi-Lappeenranta 60km, bussid ületavad Vene-Soome piiri väljaspool järjekorda!).

Klubi tagab, et töö klubis on puhas, turvaline ja seaduslik, ei hõlma prostitutsiooni ega eskort-, massaaži-, mullivanni- ega saunateenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

Tere tulemast Lappeenrantasse!

 

Vajatakse professionaalset burlesk- või postitantsu stiilis topless soolo-lavashowd!

PINK PARADISE Pariisis maksab lisaks tavalisele teenistusele 2000-8000€ kuus + 22€ (FIX) show eest kestvusega 3 laulu (10-15 minutit). Casting Starlife Agency stuudios Tallinnas või online (video).

 

GRAND OPENING WEEKEND: 28-31 JAANUARIL 2016 OSLOSSE TÖÖLE SAABUJATELE TASUTA LENNUPILETID!

Ainult sel nädalal superhea tööpakkumine Norras: uue klubi Grand Opening weekend Oslos, kuni 31.1 lennupiletid tasuta, majutus alati tasuta, palk 500-3000€ nädalas, leping 0,5-8 nädalat, nii profid kui algajad OK!

 

Väga hea töö-uudis klubilt LADY PINK neidudele, kes soovivad teenida 500-2000€ nädalas!

Alates veebruarist 2016 hakkavad meie tantsijad Vaasas Soomes teenima palju rohkem raha töötades igal reedel ja laupäeval 2 lisatundi peale LADY PINK sulgemist ööklubis-diskoteegis PLAN B hostessina. Sama šampanja-menüü, sama komisjoni % tantsijatele, palju laiem klientuur ja võimalus pikendada tulusat tööõhtut - tantsijad võivad kutsuda LADY PINK kliente jätkama raha kulutamist klubis PLAN B (NB! Samad turva- ja puhta klubi reeglid kehtivad mõlemas klubis!). Kasuta seda võimalust teenida rohkem raha!

Uus tööplaan alates veebruarist - 5-päevane töönädal T-L:
T-K-N 21:00-02:00 LADY PINK tantsija-hostess, R-L 21:00-02:00 LADY PINK tantsija-hostess + 02:00-04:00 PLAN B hostess.

 

14.1.2016 on PINK PARADISE 14. sünnipäev!

Kutsume nii proffe kui algajaid tantsijaid tööle Pariisi klubisse PINK PARADISE teenima 2000-8000€ kuus!

 

PAKUME HOSTESSITÖÖD VÕI GO-GO TANTSIJA JA HOSTESSITÖÖD KÜPROSEL (PEATSELT +20° JA ROHKEM!)

Lisainfo saamiseks vaata videoklippi ja võta meiega ühendust. Ei ole striptiis, topless ega eskort.

 

TÖÖTA MEIEGA KA 2016. AASTAL JA TEENI 2000-8000€ KUUS

Pakume tööd nii professionaalidele kui ka algajatele tantsijatele-hostessidele meie maailmakuulsates klubides Prantsusmaal, Norras, Taanis, Austrias, Soomes, Inglismaal ja Küprosel:
★ PINK PARADISE Pariisis Prantsusmaal on striptiisiklubi ja pakub tantsijatööd (lavashow ja table/private dance, ei ole konsumatsiooni), leping alates 2 nädalast;
★ DIAMOND GO GO BAR Oslos Norras on striptiisiklubi ja pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 1 nädalast;
★ THE EXCLUSIVE MADAME AMOUR Kopenhaagenis Taanis on striptiisiklubi ja pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 4 nädalast;
★ BEVERLY HILLS GIRLS CLUB Viinis Austrias on striptiisiklubi ja pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon) ja hostessitööd (konsumatsioon), leping alates 2 nädalast;
★ CRYSTAL SHOW CLUB Helsinkis Soomes on striptiisiklubi ja pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 6 päevast;
★ LADY PINK Vaasas Soomes on striptiisiklubi ja pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 5 päevast;
★ PUNAINEN LYHTY Jyväskyläs Soomes on striptiisiklubi ja pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 6 päevast;
★ CLUB MONROE Southportis Inglismaal on striptiisiklubi ja pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 2 nädalast;
★ PAPARAZZI CLUB Larnacas Küprosel on ööklubi-diskoteek (ei ole striptiisiklubi) ja pakub hostessitööd (konsumatsioon, ei tantsi) või go-go tantsija ja hostessitööd (konsumatsioon ja go-go lavashow, mitte striptiis/topless), leping alates 4 nädalast;
JÄLGI MEIE UUDISEID: JAANUARIS 2016 AVATAKSE OSLOS NORRAS MEIE UUS KLUBI - PARADISE SHOWBAR - striptiisiklubi, pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 1 nädalast;
JÄLGI MEIE UUDISEID: JAANUARIS 2016 LIITUB MEIEGA TUNTUD KLUBI SOOMES - striptiisiklubi, pakub tantsija-hostessitööd (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 5 päevast.

LÕBUSAID JÕULE JA ÕNNELIKKU UUT AASTAT!

★ Kõik tantsijannad, kes töötavad klubis DIAMOND GO GO BAR Norra pealinnas Oslos uusaastaööl 31.12.2015 ja detsembris vähemalt 5 päeva ja kokku vähemalt 10 päeva, saavad tasuta lennupiletid Tallinn-Oslo, Riia-Oslo või Vilnius-Oslo! Lenda teenima tuhandeid eurosid! Teretulnud on nii profid kui algajad!

★ Soomes Helsinki parimas klubis CRYSTAL SHOW CLUB on alates tänasest kuni aastavahetuseni vabu kohti - tule teeni väga head raha just nüüd!

★ Meie populaarseimas Soome klubis LADY PINK Vaasas on veel 1 vaba töökoht alates 29.12.2015!

★ Vabu töökohti nii aastavahetuseks kui ka uuel aastal on ka klubides PINK PARADISE Pariisis, BEVERLY HILLS GIRLS CLUB Viinis ja CLUB MONROE Southportis. 

 

UUS KLUBI JA UUED TÖÖKOHAD TANTSIJATELE NORRAS, KA ALGAJATELE, PALK 500-2000€ NÄDALAS, KA LÜHIKESED LEPINGUD, TASUTA MAJUTUS JA TRANSPORT OSLOS ... 

 

Neiud, tulge aastavahetuseks PARIISI TANTSUTÖÖLE (andekad algajad on teretulnud!) ja saate lisaks teenistusele (2000-10000€ kuus) veel 100€ KINGITUSEKS!

Maailmakuulsas Pariisi klubis PINK PARADISE makstakse uusaastaööl 31.12.2015 töötajatele lisaboonust 100€ (on jäänud veel vaid 2 vaba kohta!) ja terve detsembrikuu on MAJUTUS PARIISIS TASUTA (tavaliselt 20€ päevas)! TASUTA TANTSUÕPE Euroopa parimas postitantsukoolis PINK SCHOOL! Tule castingule Tallinnas või online juba täna!

PINK PARADISE Prantsusmaal Pariisi südames on Euroopa nr. 1 striptiisiklubi, mille avasid 2001.a. maailmakuulus DJ ja produtsent David Guetta ja Cathy Guetta. Nüüdseks on klubi pika eduloo taga juba palju aastaid meelelahutusäri tipp-tegijad Joanna ja Muratt Atik, nende väga professionaalne meeskond, ning loomulikult ka Starlife Agency tantsijad. Klubi avati uutes ja veel ilusamates ruumides 23.09.2014.

Tule treeni, tööta, teeni head raha ja ela Pariisi südames, Champs-Élysées'l!

KALLID NEIUD! KUI KEEGI TAHAB VEEL ENNE JÕULE JA AASTALÕPPU VÕI KOHE UUE AASTA ALGUSES KIIRESTI RAHA TEENIDA (500-2000€ NÄDALAS) SIIS SIIN ON MEIE 2015.A. VIIMASED JA 2016.A. ESIMESED VABAD TÖÖKOHAD TANTSIJATELE MEIE PARIMATES KLUBIDES:

★ PINK PARADISE, Pariis, Prantsusmaa: 11.12.2015 … (NB! Detsembris on eripakkumine - tasuta majutus! Tööd ja tasuta tantsukoolitust pakutakse ka algajatele!);

★ BEVERLY HILLS GIRLS CLUB, Viin, Austria: 11.12.2015-… (NB! Viin on maailma parim koht Jõulukuuks, pakkuda on ka vaid hostessitööd, st. ilma tantsimiseta, ja ka algajatele!);

★ DIAMOND GOGO BAR, Oslo, Norra: 14.12.2015-… (NB! Detsembris teenitakse väga head raha, aga ainult paar kohta on veel vaba! Väga algajasõbralik klubi!);

★ CLUB MONROE, Southport, Inglismaa: 14.12.2015-… (NB! Vana hea Inglismaa! Algajad OK!);

★ PAPARAZZI DISCO, Larnaca, Küpros: 15.12.2015-… (NB! Diskoteek kauneimas Vahemere kuurortis, ei ole striptiisiklubi, pakub tööd go-go tantsijatele ja hostessidele! Ideaalne töökoht neile, kes tahavad pimedast ja külmast ära soojale ja päikeselisele paradiisisaarele!);

★ LADY PINK, Vaasa, Soome: 22.12.2015-09.01.2016, 19.01.2016-… (NB! Meie kõige populaarsem klubi Soomes!);

★ CRYSTAL SHOW CLUB, Helsinki, Soome: 04.01.2016-… (NB! Parim rahateenimise klubi Helsinkis!);

★ PUNAINEN LYHTY, Jyväskylä, Soome: 04.01.2016-… (NB! Soome vanim stripikubi!);

★ THE EXCLUSIVE MADAME AMOUR, Kopenhaagen, Taani: 02.02.2016-… (NB! Kõige parem rahateenimise koht, mis meil pakkuda on! Aga koht tuleb broneerida 1-2 kuud ette!).

 

PARIM TÖÖ JÕULUHOOAJAKS

Pakume tantsijatööd ja hostessitööd Austria glamuurseimas ööklubis BEVERLY HILLS GIRLS CLUB Viini südalinnas. Viin on tuntud Austria miljonäride suure tiheduse poolest ja linn on viiendat aastat järjest hääletatud maailma kõige elamiskõlblikumaks linnaks. Viin kannab ka tiitleid maailma muusikapealinn ja Euroopa luksusepealinn. Viini hinnatakse ka kui ühte kõige turvalisematest linnadest maailmas. Ja kindlasti on Viin parim koht, kus olla ja töötada Jõuluhooajal!

 

Trotsi terrorismi! Jõulukink väärtusega 600€ meie tantsijatele, kes töötavad maailmakuulsas klubis PINK PARADISE!

Tantsi ja pidutse Pariisis aasta parimal hooajal! PINK PARADISE tantsijad teenivad 2000€ kuni 10000€ kuus!

PINK PARADISE Prantsusmaal Pariisi südames on Euroopa nr. 1 striptiisiklubi, mille avasid 2001.a. maailmakuulus DJ ja produtsent David Guetta ja Cathy Guetta. Nüüdseks on klubi pika eduloo taga juba palju aastaid meelelahutusäri tipp-tegijad Joanna ja Muratt Atik, nende väga professionaalne meeskond, ning loomulikult ka Starlife Agency tantsijad. Klubi avati uutes ja veel ilusamates ruumides 23.09.2014.

NB! Jõulukink meie tantsijatele, kes töötavad klubis PINK PARADISE Detsembris 2015 - tasuta majutus värskelt renoveeritud korterites 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel klubist (kingituse väärtus 600€)!

Ja see ei ole veel kõik! Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub tasuta tantsutreeninguid Pariisis meie tantsijatele, kes töötavad klubis PINK PARADISE.

Tule treeni, tööta, teeni head raha ja ela Pariisi südames, Champs-Élysées'l!

 

Pakume tasuvat tööd suurepärases kliimas (+25°)

Vabad töökohad hostessidele või hostessidele ja go-go tantsijatele paradiisisaarel Küprosel Vahemere kauneimas kuurortis Larnacas ööklubis PAPARAZZI CLUB (tuntud diskoteek alates 2002.a., maailmakuulsa Finikoudes Beach lähedal, ei ole striptiisiklubi, tantsimine ei ole topless, ei ole eskortteenuseid).

 

Ainult nüüd ja ainult 10 kinkekomplekti! 10 viimast raamatut "Striptiis. Müüdid ja tegelikkus" autori autogrammiga!

Ainulaadne kinkekomplekt hinnaga 50€ sisaldab:

  • Raamatut "Striptiis. Müüdid ja tegelikkus" (Eesti keeles, 159 lk, Tammerraamat 2012), mis paljastab striptiisiäri saladusi, purustab müüte ning räägib tõsilugusid Eesti striptiisitaride seiklustest paljudes Euroopa riikides. Raamat räägib ka striptiisikunsti ajaloost, striptiisi- ja hostessitöö teooriast ja praktikast, ning seetõttu soovitatakse seda kui parimat eestikeelset õpikut striptiisi- või hostessitööst huvitatutele. Rahvusvaheline meedia on raamatu ristinud "striptiisipiibliks”. Raamat sobib ka põnevaks ajaviitelugemiseks.
  • Postitantsu fotosessiooni kinkekaarti, mis on kasutatav kuni 8. märtsini 2016 (s.h.). Postitantsu fotosessioon võib olla originaalseks sünnipäeva- või Jõulukingiks, nii daamidele kui ka härradele, vanusest sõltumata. Postitantsu fotosessioon sobib ideaalselt nii sündmuste ja meelelahutusürituste tähistamiseks ja sisustamiseks (näiteks “tüdrukute õhtud”) kui ka professionaalseks kasutamiseks (näiteks tantsija fotoportfoolio koostamiseks). Fotosessioonile võivad ilmuda ja ennast pildistada lasta korraga maksimaalselt kuni 4 inimest (sh. pealtvaatajad, juhul kui kõik osalejad ei soovi pildistada). Sõltumata pildistatavate arvust kestab sessioon 30 minutit ning pildistatakse kokku 50-60 fotot (võivad olla ka grupifotod), mille hulgast 10 parimat valitakse välja (pildistatavate enda poolt), töödeldakse ja saadetakse e-postiga 1 tööpäeva jooksul. Fotodele on võimalik lisada tervitusteksti, nime ja Starlife logo.

Kinkekomplekti saab osta Starlife Agency OÜ stuudiost Suur-Karja 13 Tallinnas (tasumine ainult sularahas, aeg tuleb kokku leppida +372 5056055 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ) või tellida posti teel otse koju (ettemaks pangaülekandega, tellimus saata See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ).

 

Super-uudis neidudele-tööotsijatele Lätist, Leedust ja Poolast.

Hea uudis neidudele-tööotsijatele Lätist, Leedust ja Poolast, kes soovivad töötada ja teenida Soomes 500-2000€ nädalas või 2000-8000€ kuus ning sõita tööle peaaegu tasuta! Uus Superbus toob tööotsijad uskumatult madala piletihinnaga otse Tallinna Reisisadamasse (kust saab jätkata oma reisi Soome tööle): Riia-Tallinn 2€, Vilnius-Tallinn 6€, Bialystok-Tallinn 31€, Varssavi-Tallinn 36€. Küsi meie tööpakkumisi parimates Soome klubides - Crystal Show Club Helsingis, Lady Pink Vaasas ja Punainen Lyhty Jyväskyläs.

 

PAKUME 50€ KINKEKAARTE KAS RAHA EEST VÕI TÄIESTI TASUTA!

Anname POSTITANTSU FOTOSESSIOONI KINKEKAARDI väärtuses 50€ TÄIESTI TASUTA igale meie kliendile, kes ajavahemikus 04.09.2015 kuni 15.10.2015 alustab tööd mõnes meie klubidest ning töötab seal kokkulepitud perioodi lõpuni.

Imekauni kuldses ümbrikus kinkekaardi saab osta ka meie stuudiost või tellida posti teel otse koju.

Postitantsu fotosessioon sobib ideaalselt nii sündmuste ja meelelahutusürituste tähistamiseks ja sisustamiseks (näiteks “tüdrukute õhtud”) kui ka professionaalseks kasutamiseks (näiteks tantsija fotoportfoolio koostamiseks).


POSTITANTSU FOTOSESSIOON VÕIB OLLA ORIGINAALSEKS SÜNNIPÄEVA- VÕI JÕULUKINGIKS, NII DAAMIDELE KUI KA HÄRRADELE, VANUSEST SÕLTUMATA.

Fotosessioonile võivad ilmuda ja ennast pildistada lasta korraga maksimaalselt kuni 4 inimest (sh. pealtvaatajad, juhul kui kõik osalejad ei soovi pildistada).

Sõltumata pildistatavate arvust kestab sessioon 30 minutit ning pildistatakse kokku 50-60 fotot (võivad olla ka grupifotod), mille hulgast 10 parimat valitakse välja (pildistatavate enda poolt), töödeldakse ja saadetakse e-postiga 1 tööpäeva jooksul. Fotodele on võimalik lisada tervitusteksti, nime ja Starlife logo.

Küsi tasuta kinkekaarti või teata soovist osta kinkekaart, ning edaspidi broneeri fotosessiooni aeg e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või privaatsõnumiga Facebooki lehel www.facebook.com/starlifeagency

Kinkekaart on kasutatav kuni 8. märtsini 2016 (s.h.).

 

KIIRUSTA LEIDMAKS TÖÖD AASTA PARIMAKS HOOAJAKS JA PALKA 2000-8000€ KUUS VÕI ROHKEM!

Suvi on läbi ja showbusinessi tipphooaeg - sügis ja aastalõpp - ei ole kaugel. Võta meiega ühendust, et arutada töövõimalusi, teha tööplaane ja broneerida töökohad aasta parimaks rahateenimise perioodiks. Meil on uued klubid Inglismaal ja Šotimaal. Austrias pakume nüüd ka ainult hostessitööd. Pakume ka lühikesi lepinguid alates 5 päevast.

 

TÄHISTAME EESTI VABARIIGI TAASISESEISVUMISPÄEVA TOREDA KINGITUSEGA MEIE KLIENTIDELE!

IGALE MEIE KLIENDILE, KES SÕLMIB ALATES 20.08.2015 UUE TÖÖLEPINGU MÕNEGA MEIE KLUBIDEST JA ASUB SEDA TÄITMA ENNE 01.10.2015 KINGIME POSTITANTSU FOTOSESSIOONI VOUCHERI VÄÄRTUSEGA 50€. Voucher kehtib kuni 31.12.2015 ning sobib ka edasikinkimiseks nii naistele kui meestele sõltumata vanusest. Postitantsu fotosessioon võib olla lõbus ja originaalne sünnipäeva- või jõulukingitus ning pakub võimalust sündmuste (näiteks “tüdrukute õhtute”) tähistamiseks ja sisustamiseks eriti meeldejääval moel. Fotosessioonile Tallinna vanalinnas Suur-Karja 13 asuvas hubases Starlife stuudios võivad ühe voucheriga ilmuda ja ennast pildistada lasta korraga maksimaalselt kuni 4 inimest, sh. pealtvaatajad (juhul kui kõik osalejad ei soovi pildistada), ning sõltumata pildistatavate arvust kestab sessioon 30 minutit ning pildistatakse kokku 50-60 fotot (võivad olla ka grupifotod), mille hulgast 10 parimat valitakse välja (pildistatavate enda poolt), töödeldakse ja saadetakse e-postiga 1 tööpäeva jooksul. On võimalik fotodele lisada ka kliendi nime, tervitusteksti ja isegi Starlife kuldset täht-logo.

 

Väga head uudised tantsijatele, kes soovivad töötada vanal heal Inglismaal ja teenida keskmiselt 280€ päevas!

CLUB MONROE Inglismaa klassikalises kuurortlinnas Southportis lisas konsumatsioonimenüüsse lisaks šampanjale kokteilid ja ka alkoholivabad Lady Drink’id. Klubil on uus marketingimeeskond, uus juhatus ja uus kodulehekülg, ning kuigi tipphooaeg on alles algamas on tööd palju ja teenitakse hästi ka juba praegu. Eelmisel nädalal ületas õhtu keskmine teenistus tantsija kohta "maagilise" 200 GBP (280 EUR) piiri ning nädalalõpus oli enamuse tantsijate teenistus vahemikus 300-400 GBP (423-560 EUR) päevas. Klubis töötab praegu vaid 8 tantsijat, kuid meie tantsijate hinnangul jätkuks tööd ka 15-20’le tantsijale. Kuni oktoobri lõpuni saab tööle lennata üliodavate Ryanair Tallinn-Manchester lendudega, milliste piletite hinnad algavad 26 eurost.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST JA ME SAADAME CLUB MONROE TINGIMUSED!

 

ME OOTAME SIND!

Kallis klient,

Suvi on peaaegu läbi ja showbusinessi tipphooaeg - sügis ja aastalõpp - ei ole kaugel. Võta ühendust, et arutada tööplaane ja broneerida töökohad aasta parimaks rahateenimise perioodiks.

Meil on uued klubid Inglismaal ja Šotimaal. Austrias pakume nüüd ka ainult hostessitööd. Ja meie suvekuurortides asuvates klubides suvi jätkub.

Kõik meie klubid on tunnustatud Starlife "Clean Club" kuld- või hõbetähega, klubisid kontrollivad Starlife täheinspektorid, töö on puhas, turvaline ja seaduslik, ei hõlma prostitutsiooni ega eskort-, massaaži-, mullivanni- ega saunateenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

Ootame Sind!

 

TASUTA TANTSUKOOLITUS PARIISIS ALATES 01.09.2015

Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub meie tantsijatele tasuta tantsutreeninguid Pariisis. Tantsi ja pidutse, ela, õpi ja teeni head raha Pariisis!

 

”EUROOPA NAFTAPEALINNA" PARIM KLUBI THE MASK ON ÄRIS TAGASI! TULE TÖÖLE!
Tantsijate-hostesside päevateenistus viimastel nädalatel 270-690 eurot, parimatel päevadel kuni 1300 eurot päevas!

Kutsume jälle tööle Šotimaa rikkaimasse linna Aberdeeni. Ka algajad on nüüd teretulnud!

Aberdeen kannab nime "Euroopa naftapealinn" ("Oil Capital of Europe") ja linn on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks Suurbritannias. Hea äri saladus Aberdeenis on naftatööstus. Maailma suurima kopterilennujaamaga ja off -shore naftapuurplatvorme teenindavate laevade sadamaga on Aberdeen Euroopa naftatööstuse keskuseks. Aberdeen on jõukas ja kosmopoliitiline linn, tuntud suurejoonelise ja rikkaliku arhitektuuri poolest. Enamus hooneid on ehitatud graniidist, mistõttu nimetatakse Aberdeeni ka "Graniidilinnaks" ("The Granite City"). Samuti on kuulsad linna paljud kaunid pargid ja aiad, ning pikk liivane mererand. Šotlaste suurepärane iseloom ja majanduslik heaolu Aberdeenis tagavad klubidele fantastiliselt hea klientuuri.

Kõikidele tantsijatele-hostessidele, nii proffidele kui ka algajatele, pakub THE MASK sharing-süsteemi ilma house fee'ta (70% tantsijale-hostessile, 30% klubile). Tantsijate-hostesside päevateenistus on viimastel nädalatel olnud 200-500 naela (270-690 eurot), parimatel päevadel võib loota teenistust ka kuni 1000 naela (1300 eurot) päevas!

Klubil on luksuslik külalistemaja tantsijate-hostesside majutamiseks.

 

AINULAADSED POSTITANTSUFOTOSESSIOONID

Ainulaadsed postitantsufotosessioonid, nii sündmuste ja meelelahutusürituste tähistamiseks ja sisustamiseks (näiteks “tüdrukute õhtud”) kui ka professionaalseks kasutamiseks (näiteks tantsija fotoportfoolio koostamiseks). Info: www.facebook.com/starlifephoto

 

PAKUME TÖÖD VANA HEA INGLISMAA TUNTUIMA KLASSIKALISE KUURORTLINNA PARIMAS KLUBIS 

CLUB MONROE on elegantne eliitklubi Inglismaa kuulsaimas klassikalises kuurortlinnas Southportis. Vt. Southporti videotutvustust.

Klubis on sharing system (70% tantsudest ja 20% jookidest, ei ole house fee'd).  Southport asub Manchesteri lähedal, kuhu saab lennata üliodavalt, näiteks Tallinnast Ryanair otselendudega hindadega alates 24€.

JAH, ME PAKUME TÖÖD PALGAGA 2000-8000€, KOHE, SUVEKS VÕI KA AASTATEKS

Pakume ka tasuta väljaõpet, tasuta majutust, abi reisimise korraldamisel ja palju muud.

Aga enne kui loed siin all edasi meie uudiseid või saadad siit paremalt oma töösoovija kontaktankeedi

lisa kindlasti oma LIKE meie fännilehel www.facebook.com/starlifeagency,

sest just fännidele saadame me kõige värskemaid uudiseid, parimaid pakkumisi, videoklippe ja teeme ka kingitusi ... 

... JA SULLE ONGI JUBA KINGITUS!

Lisa LIKE meie fännilehel ja tule töövestlusele - saad kinkekaardi tantsukostüümide ja -kingade soetamiseks butiikist www.poledanceshop.ee  Videoreklaam: "Kiirusta töövestlusele ja saad kinkekaardi!"

 

NÜÜD VIINIS TANTSIJATELE FIKSEERITUD PÕHIPALK 55€ PÄEVAS!

Pakume tööd nii proffidele kui algajatele tantsijatele Viinis Austria glamuurseimas klubis BEVERLY HILLS GIRLS CLUBFIKSEERITUD PÕHIPALK 55€ PÄEVAS + 45% tantsudest, 10% konsumatsioonist ja 100% jootrahast!

NB! 5 aastat järjest on Austria pealinn Viin nimetatud maailma kõige elamisväärsemaks linnaks. Viin on kuulus ka miljonäride suure arvu poolest - tule aita neil raha kulutada! Võta sõbrannad ka kaasa!

Ideaalne töö - puhkus Vahemere kuurortis!

Üks meie tantsijanna otsib kaaslannat või kaaslannasid, et 8. mail koos sõita Küprosele tööle diskoteegis PAPARAZZI CLUB ja puhkama Vahemere kauneimas kuurortis Larnacas. Pakutakse kas hostessitööd (ainult konsumatsioon, fiks. põhipalk 30€ päevas) või go-go tantsija-hostessi tööd (konsumatsioon ja go-go show laval, ilma striptiisita, ei ole topless, fiks. põhipalk 50€ päevas). Lisaks makstakse komisjonitasu (konsumatsiooniprotsenti) 20% jookidest ja 100% jootrahast. Tasuta kvaliteetne kõigi mugavustega majutus 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel maailmakuulsast Finikoudes rannast. Tööd soovitatakse ka algajatele, kellel pole töökogemust showbusinessis. Töö on ohutu ja puhas (ei ole eskortteenuseid).

Küpros - paradiisisaar, kus merevahust sündis ilujumalanna Afrodite! Küprosel diskoteegis PAPARAZZI CLUB võib teenida 50-200€ igal õhtul, aga päeval nautida randa, merd ja päikest.

Huvilisi kutsutakse töövestusele ning tutvuma võimaliku töö- ja reisikaaslasega STARLIFE AGENCY OÜ stuudiosse Tallinnas Suur-Karja 13. Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +372 5056055 (sms, iMessage, Viber).

 

MEIE TANTSIJATELE SOOME TÖÖLE- JA TAGASISÕIT NÜÜD KA LAUSA TASUTA! SOOVITAME ÕNNEBUSSI!

Tallinn-Helsinki soodsaimat laevapileti hinda 19€ pakub lisaks Eckeröline’ile nüüd ka Tallink! Ja Onnibus (Õnnebuss!) viib meie tantsijad Vaasasse ja Jyväskylässe tööle meie populaarseimatesse Soome klubidesse LADY PINK ja PUNAINEN LYHTY piletihinnaga alates 9€! Sõit tööle võib maksta kokku ainult 28€! Miinimumpäevapalk klubides on 50€, seega töölesõidukulu teenib tavaliselt tagasi juba mõne tunniga. Teenida võib aga sadu eurosid iga päev. Lühim võimalik leping 5 päeva. 

NB! NEILE, KES TÖÖTAVAD VAASAS VÕI JYVÄSKYLÄS VÄHEMALT 3 JÄRJESTIKUST NÄDALAT MAKSAME SÕIDUPILETITE ESITAMISEL TAGASI TALLINN-VAASA/JYVÄSKYLÄ-TALLINN EDASI-TAGASI SÕIDU MEIEGA EELNEVALT KOOSKÕLASTATUD KOGUMAKSUMUSE!

SA VAJAD TÖÖD JA PALJU RAHA? OLE STAAR! NAUDI OMA ELU!
Broneeri oma suvetöö juba nüüd!

Tantsijad-robotid - striptiisiäri tulevik? Et seda ei juhtuks - tule tööle nüüd! Meie klubides teenivad tantsijad-hostessid 2000-8000 eurot kuus, tipptegijad ka rohkem. Lühikeste lepingutega töötades on nädalapalk tavaliselt 500-2000 eurot. Go-go tantsijad-hostessid teenivad tavaliselt 1200-4000 eurot kuus. Vaikne Jaanuar on möödas!
Pakume suurepäraseid töökohti nii proffidele kui algajatele! Tasuta tantsukool ja tulusad praktikakohad!

 

JAANUARIKS-VEEBRUARIKS SOOVITAME FIX PALKA, GARANTIID, TASUTA MAJUTUST, ODAVAID PILETEID

Aasta algus ei ole showbusinessis just kõige tulusam hooaeg, aga meilt leiad tööpakkumised, mis kindlustavad hea sissetuleku ka nüüd ja ka algajatele. Pole vahet, kas oled tantsija või tulevane tantsija, proff, edasijõudnud amatöör või täiesti algaja - kui tahad teenida 2000-8000€ kuus ja ka rohkem siis tule konsultatsioonile kas meie stuudiosse või online ja me leiame Sulle sobivaima töökoha, vajadusel koos tasuta koolituse ja tulusa õppepraktikaga  Pariisis, Oslos või Viinis.

Vaata meie viimaseid video-tööpakkumisi:

PINK PARADISE Pariis Prantsusmaa

STRINGFELLOWS Pariis Prantsusmaa

BEVERLY HILLS GIRLS CLUB Viin Austria

THE EXCLUSIVE MADAME AMOUR Kopenhaagen Taani

PAPARAZZI CLUB Larnaca Küpros

LADY PINK Vaasa Soome

 

HEAD UUT TANTSU-, TÖÖ- JA PEOAASTAT!

Uus aasta 2015 toob meie tantsijatele mitmeid häid uudiseid. Enne aastavahetust (taas)avatud Pariisi klubidest (THE NEW) PINK PARADISE ja STRINGFELLOWS ning meie klubidevalikusse lisandunud Viini klubist BEVERLY HILLS GIRLS CLUB oleme siin uudistes juba rääkinud. Värskeimaks uudiseks on Soome bussifirma Onnibus 6. jaanuarist 2015 avatav üliodav ja -mugav bussiliin Helsinki-Vaasa (bussis on tasuta WiFi), mis muudab töölesõidu Vaasa klubisse LADY PINK vähemalt 3 korda odavamaks. Onnibus Helsinki-Vaasa piletid alates promohinnast 1€ kuni kalleima hinnani 10€ on kordades odavamad võrreldes rongipiletitega, mille soodsaimad hinnad algavad tasemelt 60€. Onnibus sõidab sama soodsate hindadega ka Jyväskylässe, millist võimalust soovitame kasutada klubis PUNAINEN LYHTY töötavatel tantsijatel. Vaasa klubis LADY PINK lõppes kuni 2014.a. lõpuni kestnud tasuta majutuse promokampaania, kuid hea uudis on, et alates jaanuarist 2015 pakutakse majutust (sh tasuta WiFi) väga soodsalt, hinnaga vaid 6€ päevas, ning majutuse eest võetakse tasu vaid tööpäevadel (puhkepäevadel on majutus tasuta). Avasime portaalis YOUTUBE oma videokanali STARLIFE AGENCY YOUTUBE CHANNEL ning uuel aastal avaldame seal ja ka meie Facebooki fännilehel uudiseid ja tööpakkumisi ka videoklippidena. Täname sõpru ja kliente ning soovime kõigile HEAD UUT AASTAT!

 

HEAD UUT AASTAT! 140€ KINGITUS PARIISIST!

Pakume tööd nii proffidele kui algajatele tantsijatele Pariisis. Maailmakuulsad klubid PINK PARADISE ja STRINGFELLOWS kingivad meie tantsijatele 1. nädala majutuse Pariisi südames 3 minutilise jalutuskäigu kaugusel töökohast ja Champs-Élysées’st tasuta (kingi väärtus 140€)! Lepingud alates 2 nädalast. Tantsijad teenivad 3000-10000€ kuus. Pakutakse ka palgasüsteemi põhipalgaga FIX 50€ päevas. Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub meie tantsijatele tasuta tantsutreeninguid Pariisis. Tantsi ja pidutse, ela, õpi ja teeni head raha Pariisis! 

 

Häid Jõule ja Rikast Uut Aastat!

Uudis: Pakume tantsijatele tööd Viinis Austria glamuurseimas klubis BEVERLY HILLS GIRLS CLUB! Kutsume tööle ja uut aastat tähistama Viinis! Samuti võid alustada tööd peale aastavahetust!

Austria pealinn Viin on tuntud miljonäride suure tiheduse poolest ja linn on viiendat aastat järjest hääletatud maailma kõige elamiskõlblikumaks linnaks. Viin kannab ka tiitleid maailma muusikapealinn ja Euroopa luksusepealinn. Tantsija teenib 100% päeva esimesest 50€ privaattantsust (kestus üks laul) ja 50% igast järgmisest privaattantsust (tantsija saab 25€), 10% kõigidest jookidest, šampanja- ja veinipudelistest, 100% jootrahast. Tasuta majutus, tasuta transport lennujaamast ja tagasi lennujaama. Lepingud tavaliselt pikkusega alates 4 nädalast, kogenud professionaalsetele tantsijatele ka alates 2 nädalast.

NB! Klubi pakub tööd ja väljaõpet ka algajatele.

 

TÖÖOTSIJATELE - EHTSA KULLAGA KAETUD PIPARKOOGID! 
15-22.12.2014 Kuldpiparkoogipäevad!

Kutsume 15-22.12.2014 külla meie praeguseid ja tulevasi kliente rääkima tantsija-hostessitööst, arutama plaane uueks aastaks ning nautima meie piparkooke. Meie piparkoogid on kaetud ehtsa kullaga!

NB! PLANEERI OMA TÖÖD JAANUARIS JUBA TÄNA - pakume vabu kohti garantiiga ja fikseeritud põhipalgaga!

Ja veel on võimalik jõuda tööle meie uueaastapidudel Oslos, Pariisis või Aberdeenis!

Helista või saada sms/iMessage +372 5056055 ja lepi meiega kokku visiidi aeg.

 

KINGIME TANTSIJATELE TASUTA LENNUPILETID OSLOSSE JA TAGASI.

Kingime meie tantsijatele, kes töötavad vähemalt kuni 2015.a. jaanuari alguseni maailmakuulsas Norra klubis DIAMOND GO GO Oslos, lisaks muudele boonustele (garantii 50 eurot päevas, tasuta majutus, wifi ja transport Oslos) tasuta lennupiletid Oslosse ja tagasi. Aastalõpp on alati aasta parim rahateenimise periood Norra striptiisiklubides. Veel on vabu kohti, kiirustage!

 

JÕULUKINK 140€ PARIISIST!

Jõulukink meie tantsijatele, kes töötavad Pariisis maailmakuulsates klubides PINK PARADISE või STRINGFELLOWS: 1. nädala majutus Pariisi südames (3 minutilise jalutuskäigu kaugusel töökohast ja Champs-Élysées’st ) tasuta (kingi väärtus 140€)!

Lepingud alates 2 nädalast. Tantsijad teenivad 3000-10000€ kuus. Võimalik valida ka palgasüsteem kindla põhipalgaga FIX 50€ päevas.

Tantsi ja pidutse, ela, teeni head raha ja naudi jõulumeeleolu Champs-Élysées'l!

 

JÕULUKINK 140€ PARIISIST!

Jõulukink meie tantsijatele, kes töötavad Pariisis maailmakuulsates klubides PINK PARADISE või STRINGFELLOWS: 1. nädala majutus Pariisi südames (3 minutilise jalutuskäigu kaugusel töökohast ja Champs-Élysées’st ) tasuta (kingi väärtus 140€)!

Lepingud alates 2 nädalast. Tantsijad teenivad 3000-10000€ kuus. Võimalik valida ka palgasüsteem kindla põhipalgaga FIX 50€ päevas.

Tantsi ja pidutse, ela, teeni head raha ja naudi jõulumeeleolu Champs-Élysées'l!

KINGIME TANTSIJATELE TASUTA LENNUPILETID OSLOSSE JA TAGASI.

Kingime meie tantsijatele, kes töötavad vähemalt kuni 2015.a. jaanuari alguseni maailmakuulsas Norra klubis DIAMOND GO GO Oslos, lisaks muudele boonustele (garantii 50 eurot päevas, tasuta majutus, wifi ja transport Oslos) tasuta lennupiletid Oslosse ja tagasi. Aastalõpp on alati aasta parim rahateenimise periood Norra striptiisiklubides. Veel on vabu kohti, kiirustage!

 

VIIMANE VABA TÖÖKOHT SOOMES 2014.A. + MEIE JÕULUKINK: TASUTA LAEVAPILETID!

Pakume 2014. aastal viimast vaba töökohta Soomes kõige populaarsemas Helsinki klubis - CRYSTAL SHOW CLUB - alates 22. detsembrist 2 nädalaks.

Pakkumisele lisaks meie jõulukink: tasuta laevapiletid Tallinn-Helsingi-Tallinn! Kiirusta! 

STARLIFE AGENCY KINGITUS SULLE JÕULUDEKS - UUS PINK PARADISE & ROOSA MÕMMIK PARIISIS!

Tee endale jõulukink - tule tööle, tantsi ja pidutse aasta parimal hooajal Pariisis, leia oma enda roosad mõmmikud ja saa Jõuluks rikkaks!

PINK PARADISE on Euroopa nr 1 striptiisiklubi Prantsusmaal Pariisi südames, mille avasid 2001.a. maailmakuulus DJ ja produtsent David Guetta ja Cathy Guetta. Nüüdseks on klubi pika eduloo taga juba palju aastaid meelelahutusäri tipp-tegijad Joanna ja Muratt Atik, nende väga professionaalne meeskond, ning loomulikult ka Starlife Agency tantsijad. Klubi avati uutes ja veel ilusamates ruumides 23.09.2014.

Lepingud alates 2 nädalast.

Tantsijad teenivad 3000-10000€ kuus. Võimalik valida ka palgasüsteem kindla põhipalgaga FIX 50€ päevas.

15.11.2014 PARIISIS AVATI MAAILMAKUULUS KLUBI STRINGFELLOWS!
TULE TÖÖLE PARIISI, TEENI SADU EUROSID IGA PÄEV, SIIS ON JÕULUD JA AASTAVAHETUS TÕELINE PIDU!

Vajatakse tantsijaid. Lepingud vähemalt 2 nädalaks, samuti põhipalgaga FIX 50€ õhtu eest. Andekad algajad on teretulnud trenni PINK SCHOOL'is ja tööpraktikale klubis THE NEW PINK PARADISE Pariisis (külasta klubi klikates alloleval pildil). 

 

TULE KOHE TÖÖLE, TEENI SADU EUROSID PÄEVAS NING SU JÕULUD JA AASTAVAHETUS ON PIDU!

Enne Jõule ja aastavahetust on veel vaid üksikud vabad töökohad!

«Viimase hetke» tööpakkumised nii proffidele kui ka algajatele tantsijatele-hostessidele, garantii 50€ päevas, tasuta majutus (WiFi sh.), keskmine päevapalk umbes 200€, lühikesed lepingud (miinimum 1 nädal), ka "hallidele passidele" ning Venemaa ja Ukraina kodanikele:

★ 05.11.2014 - 1 vaba koht - Diamond Go Go Bar, Oslo, Norra;
★ 10.11.2014 - 1 vaba koht - Punainen Lyhty, Jyväskylä, Soome;
★ 11.11.2014 - 1 vaba koht - Lady Pink, Vaasa, Soome.

Üksikud vabad kohad on ka Šotimaal Aberdeenis klubides The Mask and Silhouettes Behind Kristals ning Pariisis klubis Pink Paradise.

 

KALLID 2000 SÕPRA MEIE FACEBOOKI LEHEL, TÄNAME TEIE USALDUSE EEST!

Meie "viimase hetke" tööpakkumised ja värskeimad uudised jõuavad teieni meie fännilehel www.facebook.com/starlifeagency

 

TÖÖPAKKUMISED IGALE MAITSELE:

★ Unistuste töö ja superpuhkus paradiisisaarel (rand, päike, 27-30°C!) - hostess või hostess/gogo-tantsija ööklubis PAPARAZZI CLUB Küprosel!

★ Suur raha ja maailmaklassi showbusiness - tantsija pariisi südames Champs-Elysées'l hiljuti avatud tipp-klubis THE NEW PINK PARADISE või peatselt avatavas eliit-klubis STRINGFELLOWS!

Meil on klubid ja tööpakkumised ka Soomes, Norras, Taanis ja Šotimaal … Meie klubides teenivad tantsijad-hostessid 2000-8000 eurot kuus, tipptegijad ka rohkem. Lühikeste lepingutega töötades on nädalapalk tavaliselt 500-2000 eurot. Go-go tantsijad-hostessid teenivad tavaliselt 1200-4000 eurot kuus. Algajad on teretulnud.

 

OKTOOBER-NOVEMBER-DETSEMBER ON PARIM RAHATEENIMISE AEG! ÄRA MAGA SEDA MAHA!

KESKMINE PÄEVAPALK 200 EUROT NING TÖÖ 5 PÄEVAKS, NÄDALATEKS, KUUDEKS JA AASTATEKS!

Meie klubides teenivad tantsijad-hostessid 2000-8000 eurot kuus, tipptegijad ka rohkem. Lühikeste lepingutega töötades on nädalapalk tavaliselt 500-2000 eurot. Go-go tantsijad-hostessid teenivad tavaliselt 1200-4000 eurot kuus.

KLUBI LADY PINK VAASAS TUNNUSTATI KULDTÄHEGA, KLUBI PUNAINEN LYHTY JYVÄSKYLÄS HÕBETÄHEGA

 

Mõlemas klubis teenivad tantsijad-hostessid 50% jookidest (Lady Drinks) ja privaattantsudest,  25-37% šampanjapudelitest. Klubid garanteerivad miinimumpalga 50€ päevas (sissetulekud jookidest, šampanjast ja privaattantsudest ei lange alla 50€ päevas). Pärast lavashowd või privaatshow ajal korjatud jootraha on tantsija lisasissetulek (ei arvestata "garantii" summas). Headel päevadel võib jootraha ulatuda kuni 200€ päevas. Majutus on tasuta. Töö on puhas, turvaline ja väga tasuv. Lühim võimalik leping 5 päeva.

NORRA KLUBID ON JÄLLE MEIE NIMEKIRJAS!

Pakume töökohti "kaks klubi ühes paketis"  maailmakuulsas klubis DIAMOND GO GO BAR (garanteeritud miinimumpalk 50€ päevas) ja klubis ORIGINAL PILSEN (garanteeritud miinimumpalk 100€ päevas). Mõlemad klubid asuvad Oslo kesklinnas samas hoones. Tantsijatel on võimalik ühe lepinguga proovida tööd kummaski klubis. Tasuta majutus, tasuta transport Oslos, väga odavad Tallinn-Oslo lennupiletid. Algajad on teretulnud. September-detsember on Norras parim rahateenimise hooaeg!

Meil on uus klubi Soomes - LADY PINK, ainuke striptiisiklubi Vaasas.

TÄIENDATUD: Tagasiside ja hinnangud meie täheinspektoritelt, kes töötasid Soomes Vaasas klubis LADY PINK esimestel nädalatel, on vägagi positiivsed - klubi on puhas, klubis on tööd iga päev, kõik tantsijad teenisid hästi, mitte keegi väham kui 100 eurot päevas. Aritmeetiline keskmine palk päevas oli umbes 200 eurot, aga headel päevadel päevapalgad ületasid 800 eurot. "LADY PINK'is on võimatu teenida vähem kui 1000 eurot nädalas, aga eesmärgiks peaks olema teha 2000 eurot nädalas" kommenteeris üks meie tantsijatest-inspektoritest "See ei ole halb, eriti suveperioodi kohta, millal tavaliselt paljudes klubides on vaikus".

20 aastat ainuke striptiisiklubi Soome rikkas sadamalinnas Vaasas LADY PINK kinnitas vastavust Starlife Clean Club reeglitele ja kandideerib Starlife Clean Club tunnustustähele. 
Vaasa on tuntud kui kõige päikesepaistelisem linn Soomes, samuti kui sadama- ja ülikoolilinn, on populaarne turismiobjekt ning üks peamisi energiatööstuse ja laevaehituse keskusi Soomes. Suvi on parim hooaeg Vaasas. 
Klubi omanikule kuulub ka Vaasas tuntud turvafirma, mistõttu klubi on varustatud esimese klassi turvasüsteemidega ning klubil on linnas hea maine. Klubis on alati 1-2 turvameest, 2-3 baarmeni ja klubi juhataja. 
Klubi on avatud viis päeva nädalas teisipäevast laupäevani, on suletud pühapäeval ja esmaspäeval. Esmaspäeviti klubi sageli võõrustab VIP pidusid ja eriüritusi (nt. "poissmeestepeod"). VIP-klientidele klubi pakub limusiiniteenust. 
Klubi asub Vaasa kesklinnas kolme suure hotelli vahetus läheduses, mistõttu head kliendid külastavad klubi ka tööpäevadel. Nädalavahetusel on reeglina klubi täis. 
Tantsija-hostess teenib 50% jookidest (Lady Drinks) ja privaattantsudest, 25-37% shampanjapudelitelt. Klubi pakub "garantiid" 50€ päevas (sissetulekud jookidest ja privaattantsudest ei lange alla 50€ päevas). Pärast lavashowd või privaatshow ajal korjatud jootraha on tantsija lisasissetulek (ei arvestata "garantii" summas). Headel päevadel võib jootraha ulatuda kuni 200€ päevas. 
Lavashow on ainult topless (mitte täielik striptiis), vahetuse jooksul tantsija tavaliselt esitab 4-5 lavashowd. 
Majutus (korter klubiga samas majas, 55m2, Wi-Fi) on tasuta. 
Lepingud 1-3 nädalat.

Võta vastu meie 300€ kingitus ning varsti võid hommikukohvi ja croissant'e nautida Pariisis Champs Élysées'l!

Kingitus väärtuses 300€ neile neidudele, kes alustavad tantsijatööd maailmakuulsas klubis PINK PARADISE Pariisis hiljemalt 24.7.2014: 
• tasuta butiiki Dancekittens kinkekaardid (väärtus 10€);
• tasuta 1 nädal majutus Pariisi südalinnas klubi ja Champs Élysées vahetus läheduses (väärtus 140€);
• tasuta tantsutrennid Euroopa parimas postitantsukoolis PINK SCHOOL (väärtus 150€);
• lennupilet Pariisi alates 78€ (sh. pagas 23kg).

Kingituse nõudmiseks täida ja saada ankeet siin lehel paremal tulbas (väljal "kogemus" kirjuta lisaks muule infole "kingitus") >

Ka algajad on teretulnud! Lisainfot loe eelmisest uudisest (liigu alla).

ALUSTA OMA RAHVUSVAHELIST TANTSIJAKARJÄÄRI PARIISIS! LENNUPILET TALLINN-PARIIS 78€!  IDEAALNE TÖÖ SUVEKS!

Eduka tööpraktikaga maailmakuulsas klubis PINK PARADISE ja tasuta väljaõppega Euroopa parimas postitantsukoolis PINK SCHOOL Pariisis võib juba juulikuus välja teenida kutse tööle uude eliitklubisse Pariisis septembris (vt. järgnevat uudist).

Klubi PINK PARADISE avasid 2001.a. maailmakuulus DJ ja produtsent David Guetta ja Cathy Guetta. Nüüdseks on klubi 13 aastase eduloo taga juba palju aastaid meelelahutusäri tipp-tegijad Joanna ja Muratt Atik, nende väga professionaalne meeskond, ning loomulikult ka Starlife Agency tantsijad. 

Starlife Agency kutsub nii professionaalseid tantsijaid kui ka andekaid algajaid maailmakuulsa Pariisi striptiisiklubi PINK PARADISE castingule Tallinnas - juulis töötame 7 päeva nädalas!

Kutsume tantsijaid uue eliitklubi avamisele Pariisi südames Champs Élysées'l Septembris 2014 (klubi nimi ja avamise kuupäev on esialgu saladus - jälgige meie uudiseid www.starlife.ee/uudised - avaldame info siis kui selleks on õige aeg!), castingule Tallinnas ning soovi korral tulusale tööpraktikale ja tasuta väljaõppele postitantsukoolis Pariisis juba Juulis-Augustis 2014. Klubis hakkab tööle 10 tantsijat. Igale tantsijale makstakse põhipalka (FIX) 50€ päevas (kuus on vähemalt 22 tööpäeva, seega miinimumpõhipalk on 1100€ kuus), millele lisanduvad komisjonitasud privaattantsudest. Eeldatavad kuupalgad on vahemikus 4000€ kuni 10000€. Klubis on lisaks lavale ja põhisaalile šampanjabaar, private dance lounge, VIP lounge, sigarilounge ja kingituste butiik. Klubi juhivad ja tööd korraldavad aastatepikkuse kogemusega parimad asjatundjad. Tule kastingule ja alusta läbirääkimisi juba peale Jaanipäeva!

PÄÄSTAME TEID KÜLMETAMISEST EESTIS JA KUTSUME PARADIISISAARELE TÖÖLE GO-GO TANTSIJA-HOSTESSINA! TEENI SUVEL 50-200€ IGAL ÕHTUL, PÄEVAL NAUDI RANNAMÕNUSID - GARANTEERIME 27-35°C!

Diskoteek-ööklubi PAPARAZZI CLUB asub Küprosel Vahemere kauneimas kuurortis Larnacas.

Ainult go-go tantsija-hostessitöö, go-go lavashow ja konsumatsioon, ei ole striptiisi ega topless esinemist. Põhipalk FIX 50€ päevas +  50% jookidest hinnaga 15€ klaas ja 25% šampanjast-veinist hinnaga 100-200€ pudel + 100% jootrahast. Tasuta majutus 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel maailmakuulsast Foinikoudes (Finikoudes) rannast ja rannapromenaadist. Piletiteenus (klubi võib osta lennupileti laenuna 2/3 ulatuses pileti hinnast, omafinantseering 1/3 pileti hinnast). Tasuta transport lennujaamast ja tagasi. Soovitame ka andekatele algajatele. Lepingud alates 4 nädalast. 

Alanud on Larnaca kuum suvehooaeg - juba praegu on päevane õhutemperatuur vahemikus 27-35°C. 100% päikesegarantii! Vaata videoklippe: 

Cyprus beauty island

Armin Van Buuren Live @ Finikoudes Beach Larnaca Cyprus 2010

Welcome to Larnaca Cyprus

Cyprus in your heart

Tule Pariisi tööle kohe peale Jaanipäeva, palk 2000-8000€ kuus + kingitus 150€!

Eripakkumine neile, kes alustavad tantsijatööd maailmakuulsas Pariisi klubis PINK PARADISE kohe peale Jaanipäeva: 
• kuni juuni lõpuni tasuta 1 nädal majutust Pariisi südalinnas klubi ja Champs Élysées vahetus läheduses (kingituse väärtus 140€);
• tasuta 2 butiiki Dancekittens kinkekaarti (kingituse väärtus 10€);
• tasuta tantsutrennid Euroopa parimas postitantsukoolis PINK SCHOOL (kingitus ei ole rahas mõõdetav, väärtus hindamatu);
• Air Lituanica sooduspilet Pariisi vaid 120€ (sh. pagas).
Tule castingule Tallinnas kasvõi täna! Algajad on teretulnud!

KUTSUME PARADIISISAARELE TÖÖLE GO-GO TANTSIJAID-HOSTESSE! TEENI SUVEL 50-200€ IGAL ÕHTUL, PÄEVAL NAUDI RANNAMÕNUSID - GARANTEERIME 27-35°C!

Diskoteek-ööklubi PAPARAZZI CLUB asub Küprosel Vahemere kauneimas kuurortis Larnacas.

Ainult go-go tantsija-hostessitöö, go-go lavashow ja konsumatsioon, ei ole striptiisi ega topless esinemist. Põhipalk FIX 50€ päevas +  50% jookidest hinnaga 15€ klaas ja 25% šampanjast-veinist hinnaga 100-200€ pudel + 100% jootrahast. Tasuta majutus 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel maailmakuulsast Foinikoudes (Finikoudes) rannast ja rannapromenaadist. Piletiteenus (klubi võib osta lennupileti laenuna 2/3 ulatuses pileti hinnast, omafinantseering 1/3 pileti hinnast). Tasuta transport lennujaamast ja tagasi. Soovitame ka andekatele algajatele. Lepingud alates 4 nädalast. 

Alanud on Larnaca kuum suvehooaeg - juba praegu on päevane õhutemperatuur vahemikus 27-35°C. 100% päikesegarantii! Vaata videoklippe: 

Cyprus beauty island

Armin Van Buuren Live @ Finikoudes Beach Larnaca Cyprus 2010

Welcome to Larnaca Cyprus

Cyprus in your heart

ON AEG BRONEERIDA SUVINE TÖÖ- VÕI PRAKTIKAKOHT SOOMES!

ROUTE 66 Kotkas on väga ilus 50-ndate aastate Ameerika stiilis meelelahutuskeskus, kuhu kuuluvad ka restoran, motell, ööklubi ja Ameerika retroautode näitus-müük. Klubis toimuvad sageli erinevad kontserdid, teemapeod ja muud üritused. Klubi pakub tantsijatele tööd ja algajatele tantsijatele õppepraktikat 1-3 nädalaks. Tasuta: koolitus, reisimine Tallinn-Kotka-Tallinn, majutus, WiFi, toitlustamine. Stipendium 150€ nädalas. Võimalus teenida sadu eurosid päevas (komisjon 50% privaattantsudest ja 25-35% jookidest, 100% jootrahast).

CRYSTAL SHOW CLUB on tuntud ja populaarne klubi Helsinki kesklinna südames. Lepingud alates 6 päevast. Tantsijad koguvad ja saavad endale 100% jootrahast, tavaliselt €50-150 õhtu jooksul. Jootraha selles klubis on parem kui põhipalk või garantii paljudes teistes klubides. Lisaks jootrahale teenib tantsija 30% jookidest ja tantsudest. Majutus kesklinna korterites klubiga samas hoones või 6-minutilise jalutuskäigu kaugusel klubist, tasuta internet, rent ainult 8€ päevas.

SUVI ŠOTIMAAL! PARIMAD KLIENDID KANNAVAD SEELIKUT!

Lenda suvel tantsima ja pidutsema "Euroopa naftapealinna" Aberdeeni Šotimaal ainult 27 euro eest ja teeni sadu eurosid iga päev, headel päevadel ka kuni 1000 eurot päevas ja rohkem! Tule castingule Tallinnas! Algajad on samuti teretulnud! Vt. www.starlife.ee/klubid

ŠOTIMAAL TAASAVATI ÜKS PARIMATEST RAHATEENIMISE KLUBIDEST SILHOUETTES BEHIND KRISTALS!

Pakume töökohti "kaks klubi ühes paketis"  klubides SILHOUETTES BEHIND KRISTALS ja THE MASK, ning võimalust teenida sadu naelu päevas, headel päevadel kuni 1000 naela (1150 eurot) päevas ja rohkem!
Lennata tantsima ja teenima sadu eurosid päevas "Euroopa naftapealinna" Aberdeeni parimates klubides THE MASK ja SILHOUETTES BEHIND KRISTALS saab nüüd ainult 81 euro eest!
Leping alates 2 nädalast!

Need 2 eliitklubi pakuvad mõlemad suurepärast teenimisvõimalust. Professionaalsetele ja kogemustega tantsijatele-hostessidele on klubis SILHOUETTES BEHIND KRISTALS house fee süsteem. Kõikidele tantsijatele-hostessidele, ka algajatele ja edasijõudnutele, pakub THE MASK sharing-süsteemi ilma house fee'ta (70% tantsijale-hostessile, 30% klubile). Parimatel päevadel teenivad meie parimaid tantsijad-hostessid Aberdeenis kuni 1000 naela (1150 eurot) päevas. Mõlemal klubil on sama juhtkond, sama luksuslik külalistemaja tantsijate-hostesside majutamiseks ja sarnased tööreegleid. Nii on võimalik ka vahetada klubi, et proovida mõlemat töösüsteemi saamaks teada, mis on individuaalselt optimaalne igale tantsijale-hostessile.

Hea äri saladus Aberdeenis on naftatööstus, mis algas oluliste naftavarude avastamisega Põhjameres 20. sajandi keskel. Maailma suurima kopterilennujaamaga ja off -shore naftapuurplatvorme teenindavate laevade sadamaga on Aberdeen Euroopa naftatööstuse keskuseks. Energiatööstus Aberdeenis ja selle lähistel on loonud ligi pool miljonit hästi tasustatud töökohta.

Aberdeen on jõukas ja kosmopoliitne linn, tuntud suurejoonelise ja rikkaliku arhitektuuri poolest. Enamus hooneid on ehitatud graniidist, mistõttu nimetatakse Aberdeeni ka "Graniidilinnaks" ("The Granite City"). Samuti on kuulsad linna paljud kaunid pargid ja aiad, ning pikk liivane mererand.

Aberdeen on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks Suurbritannias.

Šotlaste suurepärane iseloom ja majanduslik heaolu Aberdeenis tagavad klubidele SILHOUETTES BEHIND KRISTALS ja THE MASK fantastiliselt hea klientuuri. Mõlemat klubi on tunnustatud Starlife Clean Club tähega, mis tähendab, et töö klubis on puhas, ohutu ja seaduslik, klubis ei ole prostitutsiooni ega eskkortteenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

Võtke meiega ühendust nüüd, ärge laske mööda parimat hooaega!

Head kevadhooaja uudised neile, kes tahavad teenida 2000-8000 eurot kuus!

  • Kingime Eesti-Prantsuse vestmiku ja tasuta tantsutreeningud Euroopa parimas postitantsukoolis PINK SCHOOL igale meie tantsijale, kes läheb tööle maailmakuulsasse Pariisi klubisse PINK PARADISE. 
  • Kohe-kohe taasavatakse peale renoveerimist "Euroopa naftapealinnas" Aberdeenis Šotimaal meie 2013. a. "bestseller" SILHOUETTES BEHIND KRISTALS. Võid teenida kuni 1000 naela (1150 eurot) päevas. 
  • Lennata tantsima ja teenima sadu eurosid päevas "Euroopa naftapealinna" Aberdeeni parimates klubides THE MASK ja SILHOUETTES BEHIND KRISTALS saab nüüd ainult 81 euro eest!  Teretulnud on nii professionaalsed tantsijad kui andekad asjaarmastajad ja algajad.
  • Taani pealinna Kopenhaageni klubis THE EXCLUSIVE MADAME AMOUR MADAME on põhipalk FIX 70 eurot päevas ja 5-päevase töönädala teenistus 2000-4000 eurot.
  • Meie uutele tantsijatele ja showbusinessis karjäärist huvitatud algajatele, kes tulevad töövestlusele väljastpoolt Tallinnat ning asuvad tööle meie klubides, kompenseerime bussi- või rongipiletid mistahes punktist Eestis või Lätis Tallinnasse ja tagasi!
  • Iga tantsijakarjääri alustajat, kes sõidab tööle või õppepraktikale meie klubidesse, toetame kinkekaardiga tantsukostüümide ja -kingade soetamiseks www.dancekittens.eu butiikist!
  • Meie "viimase hetke" tööpakkumised on nüüd avaldatud meie fännilehel www.facebook.com/starlifeagency -  ärge unustage lisamast "Like" - nii jõuavad Teieni alati meie värskeimad uudised ja parimad pakkumised!

Kõigi meie klubide loetelu leiad lehelt KlubidTasuta väljaõppe kohta loe lehelt Kool.

KUUM UUDIS! 01.04.2014 

Starlife Agency sõlmis lepingu robot-postitantsijaid tootva Saksa firmaga Tobit Software. Esimesed 2 robot-postitantsijat juba esinevad edukalt Starlife Agency klubides. Tellitud on terve robot-tantsijate ja konsumatsioonirobotite armee, mis vastavalt Starlife Agency plaanidele peatselt täidab parimad töökohad Euroopa kõige kuumemates klubides.

ROUTE 66 Kotkas pakub tantsijatele tööd ja algajatele tantsijatele õppepraktikat Soomes. Leping 1-3 nädalaks. Tasuta: koolitus, reisimine Tallinn-Kotka-Tallinn, majutus, WiFi, toitlustamine. Stipendium 150€ nädalas. Võimalus teenida sadu eurosid päevas (komisjon 50% privaattantsudest ja 25-35% jookidest, 100% jootrahast). Aitame ka algajatel kiiresti omandada elementaarse tantsuoskuse ja know-how, et edukalt töötada meie klubides ning teenida 2000-8000€ kuus ja rohkem.

Head uudised Taanist - põhipalk FIX 70€ päevas ja 5-päevase töönädala teenistus 2000-4000€!

Meie täheinspektori esimene raport Starlife Clean Club tunnustustähele kandideerivast klubist THE EXCLUSIVE MADAME AMOUR Kopenhaagenis on positiivne! Töö klubis on puhas, klubi on väga ilus ja majutustingimused on head.  Klubi ja majutuse fotosid vaata siit galeriist. Klubis on võimalik teenida väga head raha. Lisaks põhipalgale (FIX 70€ päevas) teenivad tantsijad seal tavaliselt keskmiselt 300 € päevas privaattantsudest ja konsumatsioonist, nädalalõppudel ka rohkem. Klubi antud 1 töönädala palgaprognoos 2000-4000€ on tõepärane. Lepingud 2 nädalaks ja kauemaks. Kvaliteetne soodsa hinnaga majutus. Turvaline ja puhas töö (turvakaamerad, turvapersonal, prostitutsioon ja eskortteenused on rangelt keelatud). Starlife Agency soovitab!

Nüüd töökohad tantsijatele Soomes ka päris Helsinki südalinnas!

Pakume tööd tantsijatele Helsinki südalinna tuntud klubis CRYSTAL SHOW CLUB. Lepingud alates 6 päevast. 
Ametlik agent Tallinnas: Starlife Agency OÜ

NAISTEPÄEVAKINK MEIE TANTSIJATELE!

Põhipalk 70€ päevas (FIX). 5-päevase töönädalaga teenistus 2000-4000€. Lepingud 2 nädalaks ja kauemaks. Kvaliteetne soodsa hinnaga majutus. Turvaline ja puhas töö (turvakaamerad, turvapersonal, prostitutsioon ja eskortteenused on rangelt keelatud). Seda kõike pakub meie tantsijatele Starlife Clean Club tähe kandidaat klubi THE EXCLUSIVE MADAME AMOUR Kopenhaagenis, Taani kuningriigi pealinnas.

Kutsume kohe 2 tantsijat-täheinspektorit 2-nädalasele tähemissioonile töötama klubis THE EXCLUSIVE MADAME AMOUR ja hindama klubi vastavust Starlife Clean Club nõuetele. 

MAAILMATASEMEL TANTSUKOOL - MEIE TANTSIJATELE TASUTA! LISAKS TULUS TÖÖPRAKTIKA!

Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub tasuta tantsutreeninguid Pariisis meie tantsijatele, kes töötavad maailmakuulsas klubis PINK PARADISE. Tule treeni, tööta, teeni head raha ja ela Pariisi südames, Champs-Élysées'l! Vt. telesaadet Canal+ Le Grand Journal!

Ka Soome klubi ROUTE 66 Kotkas pakub meie tantsijatele tööpraktikat 1, 2 või 3 nädalat. Tasuta: koolitus, reisimine Tallinn-Kotka-Tallinn, majutus, Wi-Fi, toitlustamine. Stipendium 150€ nädalas. Võimalus teenida sadu eurosid päevas!

Algajad on teretulnud tantsutööd proovima ka klubides VELVET PALACE Viinis Austrias ja THE MASK Aberdeenis Šotimaal.

Tule TÄHEINSPEKTORIKS ja teeni 2000-8000 eurot kuus!

Pakume põnevat ja tasuvat karjääri rahvusvahelises meelelahutusäris - võtame tööle ja koolitame välja uued täheinspektorid.

Kes on täheinspektor? 

Täheinspektor on tantsija, kes töötab klubides ühtlasi ka vaatleja-inspektori ülesannetes, et hinnata klubide vastavust  Starlife "Clean Club" tunnustustähe nõuetele.

Mis on Starlife "Clean Club" tunnustustäht? 

Seda loe rubriigist MEIST.

Nõudmised

Kandideerima ootame neidusid vanuses alates 18, kes valdavad inglise keelt vähemalt suhtlustasemel, kellel on täheinspektori tööks vajalikud isikuomadused ning valmidus töötamiseks tantsija-hostessina erinevates välisriikides, väljaõppeks ja tööpraktikaks.

Muu informatsioon: 

Pakume tasuta koolitust koos tasuva tööpraktikaga (1-3 nädalat, s.h. tasuta reisimine, tasuta majutus, tasuta toitlustamine ja stipendium 150€ nädalas, praktikal on võimalik teenida sadu eurosid päevas). Täheinspektorina saab edukalt tegutseda ka õpingute kõrvalt. Tähemissioonidel osalemise sagedus ja kestus on individuaalselt läbiräägitavad.

Suurepärane võimalus teenida väga head raha Šotimaal!

Reedel 31. jaanuaril toimub "Euroopa naftapealinna" Aberdeeni eliitklubis The Mask Hiina uue aasta vastuvõtupidu, kuhu oodatakse ka meie tantsijaid tööle ja lõbutsema. Casting toimub Tallinnas Starlife Agency OÜ stuudios.

Ära lase mööda võimalust alustada showbusinessi karjääri ja teenida head raha!

Klubi Route 66 kutsub Eesti ja Läti neidusid Soome Kotkasse tööle ja õppima tantsijaks-hostessiks. 

Lepingud 1, 2 või 3 nädalaks. Tasuta transport Tallinn-Kotka-Tallinn, tasuta majutus ja tasuta toitlustamine Kotkas.  "Stipendium" ehk garanteeritud miinimumpalk 150 eurot nädalas. Teenida võib sadu eurosid päevas!  Ilma töökogemuseta algajad on teretulnud! Väljaõpe ja nõustamine soovi korral ka Eesti või Vene keeles.

   

Route 66 on väga ilus 50-ndate aastate Ameerika stiilis meelelahutuskeskus, kuhu kuuluvad ka restoran, motell, ööklubi ja Ameerika retroautode näitus-müük. Klubis toimuvad sageli erinevad kontserdid, teemapeod ja muud üritused. Klubi külastavad sageli jõukad kliendid Venemaalt.
NB! Töö klubis on puhas, turvaline ja seaduslik, klubis ei ole prostitutsiooni ega eskkortteenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

Eestis ja Lätis on Route 66 ainuesindaja Starlife Agency OÜ.
Vestlus ja casting toimub Tallinnas Starlife Agency OÜ stuudios.

Uudist kuulsid? Starlife agendileping on nüüd veel tantsija-hostessisõbralikum kui varem!

Varasema 3-aastase tähtaja asemel sõlmitakse Starlife agendileping nüüd tähtajatult ja seda saab lihtsalt lõpetada teatades ainult 1 kuu ette. Uuendatud on klubide palgasüsteemide kirjeldust, lihtsustatud on tööle kandideerimise korda ning lepingut saab nüüd sõlmida ka digitaalallkirjaga. Jätkuvalt on Starlife agenditeenused tantsijatele-hostessidele tasuta ning endiselt on peamiseks prioriteediks töö turvalisuse ja puhtuse tagamine klubides, ning loomulikult konfidentsiaalsus ja isikuandmete kaitse. 

Vaata uut agendi- ja konsultatsioonilepingut.

Pariisi maailmakuulsa klubi Pink Paradise casting Tallinnas.

Starlife Agency kutsub nii professionaalseid ja edasijõudnud tantsijaid kui ka andekaid algajaid maailmakuulsa Pariisi striptiisiklubi Pink Paradise castingule Tallinnas.

Casting toimub Starlife Agency OÜ stuudios.

Pink School pakub maailmaklassi tantsuõpetust Pariisis. Starlife Agency tantsijatele, kes töötavad klubis Pink Paradise, on tantsutrennid tasuta.

Loe klubi Pink Paradise 10 aastast edulugu.

Vaata uusimaid Pink Paradise fotosid fotograafilt Florian Fromentin'ilt.

       

Kaks ühes! 2 parimat eliitklubi "Euroopa naftapealinnas" Aberdeenis Šotimaal nüüd ühe paketina! Võid teenida kuni 1000 naela (1150 eurot) päevas!

Alates jaanuarist 2014 Starlife Agency soovitab kasumlikku tantsi ja pidutse tööd Aberdeenis Šotimaal mitte ainult klubis SILHOUETTES BEHIND KRISTALS vaid ka klubis THE MASK.

Need 2 eliitklubi pakuvad mõlemad suurepärast teenimisvõimalust. Professionaalsetele ja kogemustega tantsijatele-hostessidele on klubis SILHOUETTES BEHIND KRISTALS house fee süsteem. Kõikidele tantsijatele-hostessidele, ka algajatele ja edasijõudnutele, pakub THE MASK sharing-süsteemi ilma house fee'ta (70% tantsijale-hostessile, 30% klubile). Parimatel päevadel teenivad meie parimaid tantsijad-hostessid Aberdeenis kuni 1000 naela (1150 eurot) päevas. Mõlemal klubil on sama juhtkond, sama luksuslik külalistemaja tantsijate-hostesside majutamiseks ja sarnased tööreegleid. Nii on võimalik ka vahetada klubi, et proovida mõlemat töösüsteemi saamaks teada, mis on individuaalselt optimaalne igale tantsijale-hostessile.

Hea äri saladus Aberdeenis on naftatööstus, mis algas oluliste naftavarude avastamisega Põhjameres 20. sajandi keskel. Maailma suurima kopterilennujaamaga ja off -shore naftapuurplatvorme teenindavate laevade sadamaga on Aberdeen Euroopa naftatööstuse keskuseks. Energiatööstus Aberdeenis ja selle lähistel on loonud ligi pool miljonit hästi tasustatud töökohta.

Aberdeen on jõukas ja kosmopoliitne linn, tuntud suurejoonelise ja rikkaliku arhitektuuri poolest. Enamus hooneid on ehitatud graniidist, mistõttu nimetatakse Aberdeeni ka "Graniidilinnaks" ("The Granite City"). Samuti on kuulsad linna paljud kaunid pargid ja aiad, ning pikk liivane mererand.

Aberdeen on välja teeninud ka nime "Euroopa naftapealinn" ("Oil Capital of Europe") ja linn on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks Suurbritannias.

Šotlaste suurepärane iseloom ja majanduslik heaolu Aberdeenis tagavad klubidele SILHOUETTES BEHIND KRISTALS ja THE MASK fantastiliselt hea klientuuri. Mõlemat klubi on tunnustatud Starlife Clean Club tähega, mis tähendab, et töö klubis on puhas, ohutu ja seaduslik, klubis ei ole prostitutsiooni ega eskkortteenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

 

Tähista aastavahetust Soomes ja teeni sadu või isegi tuhandeid eurosid!

Klubi ROUTE 66 Kotkas pakub tööd tantsijatele-hostessidele - aastavahetuse eripakkumine 7 päevaks 27.12.2013 - 02.01.2014:
31.12.2013 PIDULIK ÕHTUSÖÖK JA NEW YEAR PARTY!
Tasuta: transport Tallinn-Kotka-Tallinn, majutus, toitlustamine 2 x päevas.
Tööaeg 22:00-03:30, 31.12.2013 22:00-...
Tantsija-hostessi palgatingimused: tulemuspalk ehk komisjonitasu 25-35% jookidest (konsumatsioonist) ja 50% privaattantsudest, garantii (miinimumnetopalk) 150€ nädalas. Lisandub jootraha, mis jääb 100% tantsijale-hostessile.
ROUTE 66 on väga ilus 50-ndate aastate Ameerika stiilis meelelahutuskeskus, kuhu kuuluvad ka restoran, motell, ööklubi ja Ameerika retroautode näitus-müük. Klubis toimuvad sageli erinevad kontserdid, teemapeod ja muud üritused. Klubi külastavad sageli jõukad kliendid Venemaalt.
NB! Töö klubis on puhas, turvaline ja seaduslik, klubis ei ole prostitutsiooni ega eskkortteenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.
Töövestlus ja casting toimub Tallinnas Starlife Agency OÜ stuudios.

9-22.12.2013 on Starlife piparkoogipäevad! Kutsume külla meie praeguseid ja tulevasi kliente rääkima tantsija-hostessitööst, arutama plaane uueks aastaks ning nautima meie piparkooke! 

Pakume tööd nii professionaalsetele kui ka algajatele tantsijatele-hostessidele ainult Starlife "Clean Club" tähega* tunnustatud klubides Soomes, Šotimaal, Prantsusmaal, Taanis, Küprosel ja Austrias: 

★ Route 66 (Kotka - Soome, tantsija-hostessitöö, lavashow'd, table/private dance ja konsumatsioon, leping 2 päeva - R-L või 1-3 nädalat - E-P),
★ Silhouettes Behind Kristals (Aberdeen - Šotimaa, tantsija-hostessitöö, lavashow'd, table/private dance ja konsumatsioon, leping pikkusega alates 2 nädalast), 
★ Pink Paradise (Pariis - Prantsusmaa, tantsijatöö, lavashow'd ja table/private dance, ei ole konsumatsiooni, leping pikkusega alates 2 nädalast),
★ Paparazzi Club (Larnaca - Küpros, hostessitöö, ainult konsumatsioon, ei tantsita, leping pikkusega alates 2 kuust).

* - Starlife "Clean Club" täht tähendab, et töö klubis on puhas, turvaline ja seaduslik, klubis ei ole prostitutsiooni ega eskkortteenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

Meie klubides teenivad tantsijad-hostessid 2000-8000 eurot kuus, tipptegijad ka rohkem. Lühikeste lepingutega töötades on nädalapalk tavaliselt 500-2000 eurot.

Ärge unustage lisamast "Like" meie lehele www.facebook.com/starlifeagency - nii jõuavad teieni alati meie värskeimad uudised ja parimad pakkumised!

Maailmakuulus PINK PARADISE Pariisis kingib 100€ igale tantsijale, kes töötab klubis 31. detsembril!

Võta uut aastat vastu Pariisis! PINK PARADISE NEW YEAR PARTY on ilmselt parim uusaastapidu Prantsusmaal! 

Tähistame - Starlife "Clean Club" täht saab 1-aastaseks!

Aasta tagasi 2012. a. detsembris tutvustas Starlife Agency OÜ oma Starlife "Clean Club" tähte, millega tunnustatakse klubisid, kes järgivad agentuuri reegleid ja soovitusi inimkaubanduse ja prostitutsiooni tõkestamiseks, kus töö on puhas, turvaline ja seaduslik, ei ole prostitutsiooni ega eskkortteenuseid, on keelatud tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

Starlife "Clean Club" tähe taotlemiseks peab klubi nõustuma "Clean Club" reeglitega ja kutsuma Starlife täheinspektorid klubisse tööle kontrollima reeglitele vastavust ka tegelikkuses. Ka töökeskkond ning tantsijatele-hostessidele lubatud tingimustest kinnipidamine peavad olema head.

Paljud klubid on olnud huvitatud Starlife "Clean Club" tunnustustähest. Mitte kõik ei ole edukalt läbinud kontrolli, kuid on antud mitmeid tunnustustähti. Mõned neist on ka tühistatud. Starlife "Clean Club" tähte ei anta igaveseks. Kui selgub, et Starlife "Clean Club" tähega tunnustatud klubi enam ei vasta tunnustustähe nõuetele või ei ole vastavus enam kontrollitav, tühistab agentuur tunnustustähe kehtivuse. Lisainfot loe lehelt Meist

1. Detsembril 2013. a. on kehtiv Starlife "Clean Club" tunnustustäht nendel klubidel: 

★ Route 66 (Kotka - Soome),
★ Silhouettes Behind Kristals (Aberdeen - Šotimaa), 
★ Pink Paradise (Pariis - Prantsusmaa),
★ Paparazzi Club (Larnaca - Küpros)

Kõigi kehtiva Starlife "Clean Club" tähega tunnustatud klubide loetelu leiab lehelt Klubid.

Täname meie 1000 Facebook'i fänni ja tähistame meie 1000 like't 1000 piparkoogitähe küpsetamisega!

Kuni aasta lõpuni on kõik meie fännid oodatud meie stuudiosse piparkooke nautima!
Kirjuta meile FB sõnum lehelt www.facebook.com/starlifeagency ning leia sealt ka meie värskeimad tööpakkumised!

Eesti tüdrukud! Soome ootab teid tööle! Kiirustage! Peatselt on Jõulud!

Klubi Route 66 kutsub teid tööle Soome Kotkasse tantsijaks-hostessiks.
Lepingud 1, 2 või 3 nädalaks. Alustada võib kasvõi homme! Garanteeritud on tasuta transport Tallinn-Kotka-Tallinn, tasuta majutus ja tasuta toitlustamine Kotkas. Väga head teenimisvõimalused (on garanteeritud miinimumpalk). Algajad on teretulnud (väljaõpe ja nõustamine ka Eesti keeles!).

   
Eestis ja Lätis on Route 66 ainuesindaja Starlife Agency OÜ.

ptriip

Tule ja teeni Šotimaal üle 1150 euro päevas!

Šotimaal "Euroopa naftapealinnas" Aberdeenis ületab meie tublimate tantsijate-hostesside parimate päevade teenistus eliitklubis SILHOUETTES BEHIND KRISTALS 1000 GBP (1150 EUR) päevas … Tahad proovida? Kui jah siis kiirusta kandideerima, sest tulusaim sügis-Jõuluhooaeg on kohe algamas … Täida ja saada kiirankeet siin paremal veerus ja me võtame kohe ühendust.

3-6 Septembril toimub "Euroopa naftapealinnas" Aberdeenis aasta suurim naftaäri sündmus Euroopas - OIL WEEK.

Naftanädalal võib meie parimate tantsijate-hostesside teenistus Aberdeeni eliitklubis SILHOUETTES BEHIND KRISTALS ületada 1000 naela (1150 eurot) päevas.

Lisaks tantsijatele kutsub klubi pikemaks ajaks tööle 2 hea käitumise ja inglise keelt valdavat TOPLESS-BAARIDAAMI, kellele pakutakse põhipalka 7 naela (8 eurot) tunnis (neto), võimalust teenida ohtralt jootraha, tasuta väljaõpet, väga soodsat majutust ja muid boonuseid. 

Aberdeen on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks Suurbritannias.

TUTVUMISPAKKUMINE: Tööta maailmakuulsas Pariisi klubis Pink Paradise 9 päeva 12-21 augustil ja ...
saad palgale lisaks tutvumispreemiat 450 eurot!
Oled teretulnud ka Pink Boutique kliendiks ja maailma parima postitantsukooli Pink School õpilaseks, kus Starlife tantsijatele on treeningtunnid tasuta. Suvine Pariis ootab Sind!

Kui tahad, et suvi kestaks kauem, siis tule hostessiks Küprosele!


Diskoteek-ööklubi Paparazzi Club Larnacas pakub: Vaid hostessitöö (konsumatsioon)! Pidutse ja teeni raha Vahemere kauneimas kuurortis maailmakuulsa Finikoudes Beachi vahetus naabruses! Fix (põhipalk) 50 eurot (netto) päevas + protsendid konsumatsioonist + jootraha! Tasuta majutus! Alati garanteeritud päike ja parim rannailm!

Küpros on fantastiline! Vaata videoklippi: https://www.youtube.com/watch?v=0CxIPyriX9U

Vajatakse:
täheinspektoreid Starlife "Clean Club" tähe kandidaatide hindamiseks!

Strip-Magazine.com: Ranking System for Striptease Clubs - Starlife "Clean Club" Stars

Starlife "Clean Club" tunnustustäht on järgmistel klubidel: 
Pink Paradise (Pariis - Prantsusmaa),  
Silhouettes Behind Kristals (Aberdeen - Šotimaa).

Starlife "Clean Club" tunnustustähe kandidaat (klubi on kinnitanud vastavust "Clean Club" nõuetele, klubi kontrollib Starlife täheinspektor):
Paparazzi Club (Larnaca - Küpros).

Starlife "Clean Club" täht tähendab, et töö klubis on puhas, ohutu ja seaduslik, klubis ei ole prostitutsiooni ega eskkortteenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine. 

 

Kutsume tantsijaid tööle Pariisi, Euroopa klubisse Nr 1 - PINK PARADISE!

Kui Sa oled staar või tulevane staar siis tule Pink Paradise castingule meie stuudiosse Tallinnas. Alusta oma uut staariaastat Pariisis!

 

Praegustele ja tulevastele staaridele pakume koolitust ka maailma parimas postitantsu ja võrgutamise koolis Pariisis.

"Silhouettes Behind Kristals" - Premier Gentlemen's Club & Lounge Aberdeenis Šotimaal (Suurbritannia), mis omab Starlife "Clean Club" tähte tõestusena ohutust ja puhtast töökeskkonnast, kutsub inglise keelt valdavaid ja hästi käituvaid tantsijad teenima suurt raha.

Aberdeen on jõukas ja kosmopoliitne linn, tuntud Põhjamere nafta ning suurejoonelise ja rikkaliku arhitektuuri poolest. Enamus hooneid on ehitatud graniidist ja selle tulemusena nimetatakse Aberdeeni ka "Graniidilinnaks" ("The Granite City"). Samuti on kuulsad linna paljud kaunid pargid ja aiad, ning pikk liivane mererand. Aberdeen on välja teeninud ka nime "Euroopa naftapealinn" ("Oil Capital of Europe") ja linn on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks Suurbritannias.

Starlife tantsijatele pakutakse valikut 2 tulusa rahateenimise süsteemi vahel - A - "house fee" süsteem, mis on levinud Suurbritannias ja B - "sharing" süsteem, mis on tavaline Skandinaavias:

A - "house fee" süsteem:
- "house fee" £ 30 pühapäevast neljapäevani ja £ 60 reede-laupäev,
- tantsija teenib 100% umbes 4 minutit kestva topless show eest hinnaga £ 10  ja 100% umbes 4 minutit kestva fully nufe striptiisishow eest hinnaga £ 20,
- tantsija teenib £ 100 iga 130 £ VIP vautšerist, mis on 30 minutilise show ja/või vestluse eest VIP ruumis (võib olla ka kingituseks, sel juhul ei ole ajaliselt piiratud),
- tantsija teenib 25% jookidest klaasis (£ 2,5, £10 joogist) ja 20% šampanjapudelitest,
- tantsija jätab endale 100% jootrahast;
B - "sharing" süsteem:
- tantsija ei maksa "house fee'd",
- tantsija teenib 60% £ 10-st umbes 4 minutit kestva topless show eest ja 60% £ 20-st umbes 4 minutit kestva fully nufe striptiisishow eest,
- tantsija teenib 60% igast 130 £ VIP vautšerist (£ 78), mis on 30 minutilise show ja/või vestluse eest VIP ruumis (võib olla ka kingituseks, sel juhul ei ole ajaliselt piiratud),
- tantsija teenib 25% jookidest klaasis (£ 2,5, £10 joogist) ja 20% šampanjapudelitest,
- tantsija jätab endale 60% jootrahast.

Klubis "Silhouettes Behind Kristals" teevad tantsijad väga head raha!
Klubis on range "no touch" reegel (tantsijaid ei tohi käperdada). Klientidega kohtumine vabal ajal keelatud. Klubi vastab Starlife "Clean Club" reeglitele.
Starlife Agency OÜ on ainuesindaja Eestis.

 Uus hindamissüsteem striptiisiklubidele.


Starlife Agency OÜ esitleb uut tähe-süsteemi striptiisiklubide hindamiseks. Starlife Agency OÜ annab "Clean Club" tähe striptiisiklubidele, kes järgivad agentuuri reegleid ja juhiseid inimkaubanduse ja prostitutsiooni tõkestamiseks. 

Starlife "Clean Club" tähe saamiseks peab klubi garanteerima, et tantsija töö klubis on seaduslik, turvaline ja ei hõlma  seksuaal- ega eskortteenuste osutamist (klientidega aja veetmist väljaspool tööaega või -kohta), samuti, et tantsijatele on tagatud õigus töötamine katkestada ilma trahvide, sanktsioonideta ja sunnita töö jätkamiseks juhul kui töökohustused osutuvad vastumeelseteks.

Kui välismaale tööle kutsutud tantsija katkestab töötamise klubis peab klubi vajaduse korral aitama reisikorralduse ja majutusega kuni tantsija saab naaseda kodumaale. Selline abi võib olla vajalik vältimaks tantsija sattumist abitusse ja haavatavasse olukorda, ehk lihtsamalt öeldes - tantsija ei tohi välismaal olles sattuda tänavale. Algajat, kes avastab ja teatab, et striptiisi- või hostessitöö ei ole tema jaoks, ei tohi kunagi sundida sellel alal töötama.

Loomulikult tähendab clean club täht ka nulltolerantsi narkootikumide ja muude ebaseadusliku nähtuste suhtes.

Starlife "Clean Club" täht on antud näiteks ka maailmakuulsale klubile Pink Paradise Pariisis.

Paljud klubid on huvitatud Starlife "Clean Club" tähest kui turundusinstrumendist. "Clean Club" tähega tööpakkumised on tantsijate jaoks atraktiivsemad. Agentuur kinnitab, et "Clean Club" tähte ei anta igale soovijale. Kõik kandidaadid peavad läbima põhjaliku hindamise, mis võtab arvesse ka Starlife vaatlejate-inspektorite ja kohalike klientide hinnanguid.

Et suuta käsitleda suurenevat soovijate hulka loob agentuur oma vaatlejate grupi, mis koosneb professionaalsetest tantsijatest, kes töötavad klubides inspektoritena ja hindavad klubide vastavust Starlife "Clean Club" reeglitele ja lepingutingimustele, ning muid olulisi fakte.

Starlife "Clean Club" hindamissüsteem kehtib ka hostess-klubidele, kus esinejad lahutavad klientide meelt vestlemise ja konsumatsiooni abil.

Agentuur loodab, et selline hindamissüsteem aitab edendada puhast ja turvalist äri ning kaitsta tantsijate ja hostesside õigusi.

"Striptiis. Müüdid ja tegelikkus"

indrek-mandre-raamat


Raamat "Striptiis. Müüdid ja tegelikkus" (Tammerraamat 2012) paljastab striptiisiäri saladusi, purustab müüte ning räägib tõsilugusid Eesti striptiisitaride seiklustest Prantsusmaal, Luksemburgis, Kreekas, Norras, Itaalias ja teistes riikides.


Raamat räägib ka striptiisikunsti ajaloost, striptiisi- ja hostessitöö teooriast ja praktikast, ning seetõttu me soovitame seda kui parimat eestikeelset õpikut striptiisi- või hostessitööst huvitatutele.

Rahvusvaheline meedia on raamatu ristinud "striptiisipiibliks".


Raamatu sisukorda ja sissejuhatust vaata siit.


Raamatut saab osta agentuuri Starlife Agency OÜ stuudiost Suur-Karja 13 Tallinnas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo