Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.

Starlife - Agency 4 Dancers & Hostesses - Postitantsufotosessioon

          

              

 

CITY DANCE STUDIO POSTITANTSUFOTOSESSIOON

Postitantsufotosessioon maksab 50€. 

Postitantsufotosessioon sobib ideaalselt nii sündmuste ja meelelahutusürituste tähistamiseks ja sisustamiseks (näiteks “tüdrukute õhtud”, “poissmeeste peod”, jne.) kui ka professionaalseks kasutamiseks (näiteks tantsija fotoportfoolio koostamiseks).

Postitantsufotosessioon on unustamatuks sünni- või sõbrapäevakingiks, nii daamidele kui ka härradele.

Fotosessiooniks on võimalik tellida professionaalne postitantsutreener-lavastaja, kes aitab postitantsuoskuseta algajatel poseerida (trenni ja lavastuse hind tuleb kokku leppida, need ei sisaldu fotosessiooni hinnas). Kui pildistamise eesmärgiks on “tüdrukute õhtu” või “poissmeeste peo” stiilis naljapildid siis hea tahtmise ja õige tuju korral saavad meeleolukad pildid tehtud ka ilma treeneri-lavastajata.

Fotosessioon kestab 30 minutit ning pildistatakse kokku 50-60 fotot (võivad olla ka grupifotod), mille hulgast 10 parimat valitakse välja ja saadetakse e-postiga 1-5 tööpäeva jooksul. Pilte ei töödelda ega retušeerita.

City Dance Studio
ESTONIAN FEDERATION ACADEMY AIR POWER ATHLETICS OÜ
Uus-Tatari 25 / Veerenni 13, Tallinn, Eesti
http://citydance.ee/et/
https://www.facebook.com/studiocitydance
+372 6014577
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
TASUTA PARKIMINE sisehoovis (E-R ajavahemikus 17.00-21.00 ning nädalavahetusel)

NB! Starlife Agency lepingulistele klientidele on kõik City Dance Studio teenused 10% soodsamad!

 

 

 

Lisainfo