Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.

Starlife - Agency 4 Dancers & Hostesses - Kool

          

              

 

 

SOOVITAME:

TULUSAT ÕPPE- JA TÖÖPRAKTIKAT NING TASUTA TANTSUTRENNE MEIE KLUBIDES (NB! KEVADEKS-SUVEKS ON ALGAJATELE JÄÄNUD VAID ÜKSIKUD VABAD KOHAD, KIIRUSTAGE!):

    • Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub tasuta tantsutreeninguid ja väljaõpet (sh. erootiline postitants, striptiis, "võrgutamine") Pariisis meie tantsijatele, kes töötavad maailmakuulsas klubis PINK PARADISE. Kool sobib nii täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele enesetäiendamiseks. Tule tantsutrenni, ning samal ajal tööta ja teeni head raha elades Pariisi südames, Champs-Élysées'l! 
    • Andekaid algajaid võtavad vastavalt oma võimalustele tööle/tööpraktikale ka teised meie klubid. 

 

CITY DANCE STUDIO postitantsutreeninguid Tallinnas nii algajatele kui edasijõudnutele 10% hinnasoodustusega.

Raamat "Striptiis. Müüdid ja tegelikkus" (Tammerraamat 2012) räägib striptiisikunsti ajaloost, striptiisi- ja hostessitöö teooriast ja praktikast, ning seetõttu me soovitame seda kui parimat eestikeelset õpikut striptiisi- või hostessitööst huvitatutele. 

 Iga tantsijakarjääri alustajat, kes sõidab tööle meie klubidesse, toetame kinkekaardiga tantsukostüümide ja -kingade soetamiseks www.poledanceshop.ee butiikist.

 

 

 

Lisainfo