Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

The best online shops in Italy:

Starlife - Agency 4 Dancers & Hostesses - Kool

             

                  

         

         

           

                 

 

 

SOOVITAME:

TULUSAT ÕPPE- JA TÖÖPRAKTIKAT NING TASUTA TANTSUTRENNE MEIE KLUBIDES (NB! KEVADEKS-SUVEKS ON ALGAJATELE JÄÄNUD VAID ÜKSIKUD VABAD KOHAD, KIIRUSTAGE!):

    • Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub tasuta tantsutreeninguid ja väljaõpet (sh. erootiline postitants, striptiis, "võrgutamine") Pariisis meie tantsijatele, kes töötavad maailmakuulsas klubis PINK PARADISE. Kool sobib nii täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele enesetäiendamiseks. Tule tantsutrenni, ning samal ajal tööta ja teeni head raha elades Pariisi südames, Champs-Élysées'l! 
    • Andekaid algajaid võtavad vastavalt oma võimalustele tööle/tööpraktikale ka teised meie klubid. 

 

CITY DANCE STUDIO postitantsutreeninguid Tallinnas nii algajatele kui edasijõudnutele 10% hinnasoodustusega.

 

CITY DANCE STUDIO POSTITANTSUFOTOSESSIOON

Postitantsufotosessioon maksab 50€. 

Postitantsufotosessioon sobib ideaalselt nii sündmuste ja meelelahutusürituste tähistamiseks ja sisustamiseks (näiteks “tüdrukute õhtud”, “poissmeeste peod”, jne.) kui ka professionaalseks kasutamiseks (näiteks tantsija fotoportfoolio koostamiseks).

Postitantsufotosessioon on unustamatuks sünni- või sõbrapäevakingiks, nii daamidele kui ka härradele.

Fotosessiooniks on võimalik tellida professionaalne postitantsutreener-lavastaja, kes aitab postitantsuoskuseta algajatel poseerida (trenni ja lavastuse hind tuleb kokku leppida, need ei sisaldu fotosessiooni hinnas). Kui pildistamise eesmärgiks on “tüdrukute õhtu” või “poissmeeste peo” stiilis naljapildid siis hea tahtmise ja õige tuju korral saavad meeleolukad pildid tehtud ka ilma treeneri-lavastajata.

Fotosessioon kestab 30 minutit ning pildistatakse kokku 50-60 fotot (võivad olla ka grupifotod), mille hulgast 10 parimat valitakse välja ja saadetakse e-postiga 1-5 tööpäeva jooksul. Pilte ei töödelda ega retušeerita.

City Dance Studio
ESTONIAN FEDERATION ACADEMY AIR POWER ATHLETICS OÜ
Uus-Tatari 25 / Veerenni 13, Tallinn, Eesti
http://citydance.ee/et/
https://www.facebook.com/studiocitydance
+372 6014577
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
TASUTA PARKIMINE sisehoovis (E-R ajavahemikus 17.00-21.00 ning nädalavahetusel)

NB! Starlife Agency lepingulistele klientidele on kõik City Dance Studio teenused 10% soodsamad!

Raamat "Striptiis. Müüdid ja tegelikkus" (Tammerraamat 2012) räägib striptiisikunsti ajaloost, striptiisi- ja hostessitöö teooriast ja praktikast, ning seetõttu me soovitame seda kui parimat eestikeelset õpikut striptiisi- või hostessitööst huvitatutele. 

 Iga tantsijakarjääri alustajat, kes sõidab tööle meie klubidesse, toetame kinkekaardiga tantsukostüümide ja -kingade soetamiseks www.poledanceshop.ee butiikist.

 

 

 

Lisainfo