Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

The best online shops in Italy:

Starlife - Agency 4 Dancers & Hostesses - Kontakt

             

                  

         

         

           

                 

 

 

 

Starlife Agency OÜ

Tornimäe 5, 2. korrus, Тallinn, EE-10145 Eesti

Meie asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/25mxNNEYT1C2

Video "Kuidas meid leida": https://www.facebook.com/starlifeagency/videos/1726651774093191/

Meie asukoht Tallinna kesklinnas Swissoteli kõrvalmajas on kergesti ligipääsetav autoga, ühistranspordiga ning jalgsi. Kaugus lennujaamast on 3,5 km, bussijaamast 2,0 km. Lähim trammipeatus on Paberi ning lähimad bussipeatused on Kaubamaja ning Viru keskus. Parkida saab maa-aluses EuroPark Tornimäe autoparklas, Stockmanni kaubamaja parklas, Maakri ning Tornimäe tänaval. Kohtumised palume eelnevalt kokku leppida. Kokkulepitud kohtumisele saabudes palume helistada +372 5056055.

Registrikood: 12345810
KMKR nr: EE101573850
IBAN: EE501010220211514223 (AS SEB Pank,  Swift/BIC - EEUHEE2X)

www.starlife.ee

facebook.com/starlifeagency

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 5056055 (iMessage, Viber, WhatsApp)

Skype: starlifeagency

Foto- ja videosessioonid ning tantsuõpetus Tallinnas - CITY DANCE STUDIO

TEIE ANDMED ON KAITSTUD!
Soovitame lisada oma e-posti aadressi meie andmebaasi (meie meililistiga liitumiseks piisab meile e-kirja saatmisest, aga seda võib teha ka vajutades lehekülje all vasakus nurgas olevale nupule “LIITU TASUTA UUDISKIRJAGA”) ja seda seal ka hoida. Siis saadame Teile regulaarselt meie uudiseid ja infot tööpakkumiste kohta. Me ei jaga Teie e-posti aadressi ühelegi teisele isikule. Saate alati lahkuda meie meililistist iga uudiskirja lõpus oleva lingi "unsubscribe" kaudu. Kui kasutate meie agentuuri teenuseid tööle kandideerimiseks ja seetõttu tekib vajadus Teie andmete (sh. fotod, videod ja isikuandmed) käitlemiseks siis see toimub vastavalt meie Agendi- ja konsultatsioonilepingule (vt. www.starlife.ee/contract.pdf) ja rangelt järgides uut Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärust (GDPR – General Data Protection Regulation).
Kõik Teie fotod, videod ja isikuandmed, mida olete meile saatnud või saadate, on hoitud turvaliselt ja privaatselt, ning need kustutatakse Teie esimesel nõudmisel.

 

 

 

 

Lisainfo