Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

The best online shops in Italy:

Starlife - Agency 4 Dancers & Hostesses - Agendileping

            

                  

         

         

           

                 

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! TÄHTIS TEADE MEIE ERAISIKUTEST KLIENTIDELE - TANTSIJATELE-HOSTESSIDELE:

Kui Te kasutate meie agentuuri teenuseid töö leidmiseks ja tööle kandideerimiseks siis me peame käitlema Teie andmeid (sh. fotosid, videosid ja isikuandmeid), mis toimub tasuta, vastavalt meie Agendi- ja konsultatsioonilepingule (vt. www.starlife.ee/contract.pdf) ja rangelt järgides uut Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärust (GDPR – General Data Protection Regulation). Kõiki Teie fotosid, videosid ja isikuandmeid, mida olete meile edastanud või edastate, hoitakse turvaliselt ja privaatselt, neid ei avaldata kõrvalistele isikutele, meie kodulehel ega sotsiaalmeedias, ning need andmed kustutatakse Teie esimesel nõudmisel.

NB! Meie agenditeenused on meie eraklientidele tasuta. Meie agenditeenuste kasutamine on rangelt vabatahtlik. Meie kliendid ei ole kohustatud töötama meie klubides (tantsija-hostess otsustab alati ise, kas, millal ja millisesse meie klubisse tööle kandideerida ja kandidatuuri aktsepteerimisel tööle asuda). Agendileping sõlmitakse tähtajatult ning selle võib soovi korral ühepoolselt tühistada (lepingu tühistamine ei too kaasa mingeid tasu- ega trahvinõudeid, ega mingeid lepingust tulenevaid kulusid). Agendilepingu peamiseks eesmärgiks on tutvustada kliendile tööd klubides ja meie teenuste kasutamise korda, samuti leppida kliendiga kokku puhta ja turvalise töö reeglite järgimine. Meie eemärgiks on meie pakutava klubide hea valiku, suurepärase teenimisvõimaluse ning meie teenuste kvaliteedi ja professionaalsusega tekitada meie klientidel huvi pikaajaliseks ja aktiivseks koostööks. Meie erakliendinimekiri ei ole avalik.

NB! TÄHTIS TEADE MEIE KLUBIDELE JA MEIE TEENUSEID KASUTAVATELE JURIIDILISTELE ISIKUTELE:

Osutame teenuseid klubidele ja juriidilistele isikutele ainult tingimusel, et tunnustatakse ja järgitakse meie Starlife "Clean Club" reegleid (www.starlife.ee/declaration.pdf).

Starlife "Clean Club" reeglite aktsepteerimise deklaratsioon

Pakutav töö peab olema seaduslik, turvaline ning ei tohi hõlmata tööandja klientidele seksuaalteenuste osutamist ning ei tohi olla seotud eskortteenuste osutamisega (tööandja klientidega aja veetmisega väljaspool tööaega või -kohta). Prostitutsiooniga tegelemine peab olema rangelt ja ka de facto keelatud. Töötajale peab olema tagatud õigus koheselt katkestada töötamine (ilma trahvide, sanktsioonideta ja mistahes sunnita töö jätkamiseks) juhul kui töökohustused osutuvad vastumeelseteks.

Starlife "Clean Club" tähtede kohta loe lähemalt rubriigist Meist

Lisainfo